Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a bozda szedok mar 30 percet dolgoznak 😄😄 hihi
csako meg crea a 2db kidobo? nem tudjatok
csako meg crea a 2db kidobo? nem tudjatok
(Admin)
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. DrugsBunny
DrugsBunny a gyorsabb, ezért õ kezd,
DrugsBunny nem talál el, így nem sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod DrugsBunny-t 11275 sebeztél rajta!
A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted DrugsBunny-(e)t és ezzel megnyerted a harcot! ragalyi nem támadhato mig nem lép be de helyette nyirom a haverjait<#eplus2>#eplus2>
csako666 idõpont: 2009 Sep.6. - 6:37:35
csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
csako666 idõpont: 2009 Sep.6. - 6:37:16
csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Köszönöm!!!
csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
csako666 idõpont: 2009 Sep.6. - 6:37:16
csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Köszönöm!!!
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 6:34:00
Sikeresen megnyerted a harcot DrugsBunny ellen!
Opciók: Törlés - Válasz ugy látom jönnek a coronások
Sikeresen megnyerted a harcot DrugsBunny ellen!
Opciók: Törlés - Válasz ugy látom jönnek a coronások
Ragalyi
07:17
Detalien súlyosan megsebesítette ugy lászik meg elözött😄<#eplus2>#eplus2>na majd utána
07:17
Detalien súlyosan megsebesítette ugy lászik meg elözött😄<#eplus2>#eplus2>na majd utána
Sikeresen eladtál egy rakomány csempészett cigit. Szereztél: 196 XPt És kerestél: $397-t
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Én a 3-4 ezres kondimra nem verném magam 33 as szinten kisfiú😄DD
De most lesz idõd edzeni, mert nem érek rá ma 😛
Na csumma
De most lesz idõd edzeni, mert nem érek rá ma 😛
Na csumma
haver most ökölell meek és ökölell gyözök 😄 elhiszed?<#mf1>#mf1>
és ez randon volt de most meglátod mire nagy a szád
és ez randon volt de most meglátod mire nagy a szád
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 6:13:17
Sajnos elvesztetted a harcot Ragalyi ellen!
Opciók: Törlés - Válasz na egy szerencsés ember😄<#boxer>#boxer><#hehe>#hehe>
Sajnos elvesztetted a harcot Ragalyi ellen!
Opciók: Törlés - Válasz na egy szerencsés ember😄<#boxer>#boxer><#hehe>#hehe>
A Harc kimenetele
Ragalyi vs. mestergyilkos
Ragalyi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod mestergyilkos-t 6274.76 sebeztél rajta!
A nyertes: Ragalyi!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $7,544 volt
Ragalyi vs. mestergyilkos
Ragalyi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod mestergyilkos-t 6274.76 sebeztél rajta!
A nyertes: Ragalyi!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $7,544 volt
<#integet2>#integet2>
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Na eladogattam a kocsikat😊
Hát haszon az olyan 1500000$<#hehe>#hehe>
Hát haszon az olyan 1500000$<#hehe>#hehe>
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
onoff idõpont: 2009 Sep.6. - 5:28:17
onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
A hivatalos szöktetöm!😊
onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
A hivatalos szöktetöm!😊
Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)
onoff idõpont: 2009 Sep.6. - 5:23:30
onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
ma már értékeltelek de akkor is thx😊
onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
ma már értékeltelek de akkor is thx😊
Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)
Ganxta idõpont: 2009 Sep.6. - 5:19:50
Ganxta megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
ment a fel😊
Ganxta megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
ment a fel😊
Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)
rolesz55 idõpont: 2009 Sep.6. - 5:14:31
rolesz55 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
rolesz55 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)
Szia nem😊 hajnal 1ig voltam😊Kicsi alvás és re😊
#98546 Szia pajti<#vigyor2>#vigyor2>
#98546 Szia pajti<#vigyor2>#vigyor2>
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!