Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#99089
2 ember kellene szb-re
mester15
#99088
áruld már el az ** eket

crea
#99087
tudom,h nem ( sajnos 😄 )

Crea SMS: 11216

Vatos Locos
#99086
Berontottál az áruházba kipakoltattad a kasszát és megsem álltál a következõ háztömbig, sikeres akció. Szereztél: 406 XPt És kerestél: $594-t

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#99085
franciában nyitva a garázsa lehet rongálni

Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”

mester15
#99084
a tied más más az eredménye na de mindegy és azt hiszed 10 percér meghalok😄?

viktor0203
#99083
Támadás


A Harc kimenetele
viktor0203 vs. mestergyilkos

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
mestergyilkos eltalál Katana-t használva, 4787-t sebez rajtad!

A nyertes: mestergyilkos!
mestergyilkos Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $11,378
Jöhet a bosszú...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

crea
#99083
Energia: 4/xx pedig 25% rol indultam 😄

Crea SMS: 11216

crea
#99082
A Harc kimenetele
Crea vs. mestergyilkos

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
mestergyilkos eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod mestergyilkos-t 36051 sebeztél rajta!

A nyertes: Crea!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

itt az enyém helyette 😄

Crea SMS: 11216

mester15
#99081
tuom én is de a harcot nem rakja be😞<#boxer>

crea
#99080
Ekkora randomot.....

Crea SMS: 11216

666miki666
#99079
ha megkérhetek valakit ako franciában van mikor kijön a kórházból visszaküldené valaki?
Köszönöm.

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

atiiisanevem
#99078
9 szint különbséggel laza.^^

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#99077
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 19:25:47

Sikeresen megnyerted a harcot viktor0203 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz viktor na harcot eldugtad?

Benny04
#99076
akkor meg is vagyunk 😄
ki szervezi?

rajkonnen92
#99075
na akkor megvagyunk

Glory Man United Go Kimi Go

666miki666
#99074
A Harc kimenetele
Wintonio vs. szokeresz

Wintonio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod szokeresz-t 1448 sebeztél rajta!

A nyertes: Wintonio!
Súlyosan megsebesítetted szokeresz-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#99073
szbr e én is mennék 😄

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#99072
Franciában van a kis mocsok!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#99071
ausztrália nincs ez kész már a föld nyelte el?XD
rajkonnen92
#99070
akkor már csak 1 ember kell

Glory Man United Go Kimi Go

Benny04
#99069
ahaigen

#99068
japan nincs
Benny04
#99067
amikor írtam, még nem volt meg az az üzenet -.-

mester15
#99066
kinába nuku meek megnézem franciába

rajkonnen92
#99065
velünk tartasz?

Glory Man United Go Kimi Go

atiiisanevem
#99064
3 üzenetet kéne visszaolvasnod.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#99063
meek kinába megnézem

Benny04
#99062
szb-t nem csinál valaki? 😄

666miki666
#99061
nincs usába

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#99060
usa nincs
mester15
#99059
usába nuku

rajkonnen92
#99058
hali<#integet2>2en mennénk szbre ha szervez vki. ha nem de van 2 ember akkor megszervezem én 😄

Glory Man United Go Kimi Go

666miki666
#99057
én is odatartok épp 😄

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

mester15
#99056
meek megnézem usába

#99055
kolumbia nincs ^^
viktor0203
#99054
kolumbia negatív...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

mester15
#99053
kolumbiába nuku

atiiisanevem
#99052
usa francia kolumbia kína maradt

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#99051
Nem tudod megtámadni, mert másik országban van!
oroszba sincs

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

viktor0203
#99050
japánban sincs

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#99049
olaszban nincs
666miki666
#99048
lengyelben sincs

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Vatos Locos
#99047
Nem tudod megtámadni, mert másik országban van!
Ausztál negatív...

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#99046
hollandban nincs

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#99045
Sziasztok!
Segítséget kérnék tõletek.
szokeresz nem fizetett egy barátomnak és kórházba kellene rakni párszor hogy tudja már mi a helyzet. Nem tudom merre van de menekül.
Aki tud és segít annak nagyon köszönöm!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Vatos Locos
#99044
<#nevetes1>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csaresz
#99043
szégyen és gyalázat<#sir><#shakehead>
A Harc kimenetele
csaresz vs. DonPipi

DonPipi a gyorsabb, ezért õ kezd,
DonPipi eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DonPipi-t 1 sebeztél rajta!
DonPipi eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DonPipi-t 338 sebeztél rajta!
DonPipi eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el DonPipi-t így nem sebeztél rajta!
DonPipi nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DonPipi-t 1 sebeztél rajta!
DonPipi nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DonPipi-t 1 sebeztél rajta!
DonPipi eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el DonPipi-t így nem sebeztél rajta!
DonPipi nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el DonPipi-t így nem sebeztél rajta!
DonPipi eltalál Katana-t használva, 2002-t sebez rajtad!

A nyertes: DonPipi!
DonPipi Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Még szerencse hogy nem volt nálad pénz..
Jöhet a bosszú...

rohadt donf@szomosok<#hehe>

crea
#99042
akkor mind az õvé lehet a tiétek is 😄😄

Crea SMS: 11216

Vatos Locos
#99041
Fõleg ha bukta van<#nevetes2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!