Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csako666
#99137
csúcs a különbség!
lányból nõ <#wow1>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Renyaaa
#99136
Atgondolom az ötleted Atiiis😊<#love12>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#99135
<#worship><#eplus2>

atiiisanevem
#99134
cseréld ki az avatart a profillal😄 az avatar tetszetõsebb <#taps>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#99133
kik vannak ott? remélem viktor nincs ott hogy bosszut áljon az elözöért

Renyaaa
#99132
Sziaaaa Csako😊
Hat az avator 17 evesen keszult a profil meg 18 evesen😊 ( ezzel el is arultam a koromat)😄

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

csaresz
#99131
olasz (irj neki hogy üdvözlöm<#sir>)

Küldõ: bojlis - 97723 Idõpont:2009 Sep.6. - 20:18:27
62000-et raboltam ti csináltatok 105000 kárt , de már semmim sincs amibe kárt tudtok tenni , viszont nehezen felejtek és sose maradok adós ezt ne felejtsd el .
Opciók: Törlés - Válasz

mester15
#99130
ország?

csaresz
#99129
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 20:14:47
Sajnos elvesztetted a harcot Bojlis ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 20:15:07
A biztonsági kamerád felvette, ahogy Bojlis megpróbálja feltörni a garázsod! Helyszín: Olasz
Opciók: Törlés - Válasz

na ennnyit arról hogy most szöktetgetlek titeket<#sir><#shakehead>

csako666
#99128
Csúcs a képed<#eljen>
hány év van a két kép között? (avatar és profil)
<#szeret>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

920814
#99127
Üdv újra emberek!
<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

csaresz
#99126
<#puszis>

mester15
#99125
ezt én is állitom hogy jol nézel ki rdick😄

Promaster
#99124
kössz csaresz ment az up😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Renyaaa
#99123
<#szeret>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Promaster
#99122
Nah ujra itt, sziasztok😊))😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

atiiisanevem
#99121
áhjj nem leszek tapló😄 simán csak jól nézel ki😄 ez így még nem is tapló<#banplz>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Renyaaa
#99120
Mond Attis😄 ne maradjon benned😄

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Vatos Locos
#99119
Biztos menni akart már<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csaresz
#99118
<#puszis>

666miki666
#99117
<#nevetes1><#worship><#worship>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

atiiisanevem
#99117
hú most majdnem mondtam valamit 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Vatos Locos
#99116
A Harc kimenetele
Attis79 vs. szokeresz

Attis79 a gyorsabb, ezért õ kezd,
HK MP5-t használva eltalálod szokeresz-t 16744.71 sebeztél rajta!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Renyaaa
#99115
Igen...

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

csaresz
#99114
te vagy rdick?

Renyaaa
#99113

csaresz idõpont: 2009 Sep.6. - 19:56:00

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
-60


<#law><#worship>Köszi

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

666miki666
#99112
<#worship>köszönöm barátom, van garázsa is

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Vatos Locos
#99111
<#wink>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Vatos Locos
#99110
Mindjárt át mek😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Renyaaa
#99109
Attis79 idõpont: 2009 Sep.6. - 19:45:04

Attis79 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés


Sikeresen értékelted ezt a játékost.
242
<#law><#worship>
Köszi

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#99108
már egyszer elvertem na majd neki megyek amugy nekem haverom vargacs33 haverom lett azota miota egyszer le vertem<#mf1><#mf2>

rajkonnen92
#99107
Redbull756 sikeresen megszöktetett a börtönbõl! nagyon köszi Isám<#law>

Glory Man United Go Kimi Go

666miki666
#99106
A Harc kimenetele
Wintonio vs. szokeresz

Wintonio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod szokeresz-t 1818 sebeztél rajta!

A nyertes: Wintonio!
Súlyosan megsebesítetted szokeresz-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

😄 hollandba van a mocsok 😄

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

MrSoni
#99105
OK vissza jött olaszba te téged lazán elver

|Név: Soni| |Szint: 69|

rajkonnen92
#99104
Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!<#worship>

Glory Man United Go Kimi Go

Vatos Locos
#99103
Na embereim levan beszélve a szbé,majd ugyan ott lessz ahol tegnap vólt!!!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#99102
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.6. - 19:44:45

Redbull756 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
megy az up
Köszönöm!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

mester15
#99101
majd utána nézek eelöbb det le csapta láttad?

MrSoni
#99100
Sajnos elvesztetted a harcot vargacs33 ellen!
Olaszba csapot meg ...😞
De aszt mondják már hollandba -ba van

|Név: Soni| |Szint: 69|

mester15
#99099
<#worship>

rajkonnen92
#99098
Szintet léptél! Új szinted: 9. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1.
és még ezis csak +1 +1..<#fejvakaras>

Glory Man United Go Kimi Go

crea
#99097
ennyi...akkor ezért vagy olyan "erõs"

Crea SMS: 11216

666miki666
#99096
Wintonio

08:33
Megkérhetnék valakit hogy hozzon ki? Köszönöm!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#99095
85524,sz ha érdekel valakit...
666miki666
#99094
Fasza! Ez még hiányzott mára!!!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

mester15
#99094
aha😄 majdnem annyi nekem is😄

666miki666
#99093
Köszönöm mindenkinek!
Sajna nem volt senki aki visszaküldte volna a kórházba és eltûnt.
Mindegy majd megtalálom!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Benny04
#99092
Sajnos lekapcsoltak a szervezett bûnözés közben. :///

rajkonnen92
#99091
Sajnos lekapcsoltak a szervezett bûnözés közben. bazzeg elsõ bukta..

Glory Man United Go Kimi Go

crea
#99090
50

Crea SMS: 11216