Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csaresz
#99782
csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Murtvics-t 2387 sebeztél rajta!
<#hehe>

atiiisanevem
#99781
nahát, lehet gyúrni kéne 😄


A Harc kimenetele
atiiis vs. tasink

tasink a gyorsabb, ezért õ kezd,
tasink eltalál UZI-t használva, 35.02-t sebez rajtad!
Nem találtad el tasink-t így nem sebeztél rajta!
tasink eltalál UZI-t használva, 4260.08-t sebez rajtad!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Promaster
#99780
nm😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#99779
Szólj ha mehet 😄
Renyaaa
#99778
DaW1D idõpont: 2009 Sep.7. - 16:20:25

DaW1D megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>Thx

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Krszti1160
#99777
nem próbálom meg leverni mert pórul járnák 😄
atiiisanevem
#99776
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:16:34

csaresz sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
köszi tesó <#worship><#worship>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#99775
ok várok 😄
mester15
#99774
megelöztek nem hagytak fel öltözni de most ha ki jövök halálra verem zta gyenge k*t!!!!!!<#boxer>

Krszti1160
#99773
ok egy perc és támadok 😄
mester15
#99772
de még várj mert ökölell vaok

mester15
#99771
utazok oda

Krszti1160
#99770
Na merre vagy ? 😄
Renyaaa
#99769
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:12:54

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#puszis>Thx

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#99768
nincs mit<#worship><#szeret>

Krszti1160
#99767
<#integet2>
Renyaaa
#99766
Köszönöm szépen Mester😊<#puszis>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#99765
van vagy 4 kocsija😄

atiiisanevem
#99764
na megjöttem, sziasztok!<#integet2>

tegnap meghalt a hálókártyám szal újat kellettvennem😄 lemaradtam 1 egész nappal XD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#99763
sry de ezt láttátok ?
Baker ennyi pénzt de nem is ír ide egy ideje jhetedikj 😞
csaresz
#99762
A Harc kimenetele
csaresz vs. Murtvics
csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Murtvics-t 1739 sebeztél rajta!
<#ravasz1>

#99753-<#wink>

mester15
#99761
Sikeresen feltörted Peti899 garázsát! össze jött😄

Promaster
#99760
jah tevagy Rdick?😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#99759

Összes üzenet törlése
rdick idõpont: 2009 Sep.7. - 16:08:39

rdick sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés <#worship>kösz,ment a fel

mester15
#99758
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:07:47

Husos megpróbálta kilyukasztani a 2009 Audi R8 4.2 2dr Coupe típusú autód kerekeit de nem járt sikerrel. Helyszín: Lengyel
Opciók: Törlés - Válasz<#eplus2>

mester15
#99757
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:07:56

A biztonsági kamerád felvette, ahogy DrugsBunny megpróbálja feltörni a garázsod! Helyszín: Kolumbia
Opciók: Törlés - Válasz😄DDDDDDDD

Renyaaa
#99756
Akinek az elöbb irtál sms😄

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#99755
Nem sikerült feltörnöd Peti899 garázsát, mert jöttek a jagellók, és bevittek! de még probálkozok mig nem jön össze😄

Promaster
#99754
hogy huzta betõled??
mi a neved a játékba renyaaa?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

viktor0203
#99753
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:05:28

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Krszti1160
#99752
Rendben mert Deeny is hívott harcra 😄
mester15
#99751
oká addigra vissza érek

Renyaaa
#99750
Tartozik 600 ezerrel 😊

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Krszti1160
#99749
Aztán gyere vissza Kolumbiába 😄

#99741 <#integet2><#wave>
Renyaaa
#99748
Köszönöm szépen elöre is😊<#puszis><#puszis>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Promaster
#99747
Petit mér akarjátok bántani?:S😊 egy családba vagyunk😊 +beszélhetem vele..

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csaresz
#99746
Küldõ: murtvics - 98221 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:00:52
szb sofor usaba
Opciók: Törlés - Válasz
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:03:51
Murtvics meghívott, hogy balhézzatok együtt egyet. "A Szervezett Bûnözés menüpont alatt találod az infókat, Fajtája: Állami bankrablás "
Opciók: Törlés - Válasz

<#wilting>csak elmegyek hátha lehet vmit rabolni<#hehe>

#99741-<#wave>

mester15
#99745
Energia: 1/** <2%> ha ez felmegy legalább 5 % ra már utazok is

mester15
#99744
oké😄

Promaster
#99743
grat😄😄 de ha most eltalállak lehet h neked annyi^^😄
majd még1et ököllel?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Renyaaa
#99742
Pet899 és lengyelországba 😊<#worship>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Maximus4
#99741
Szép napot mindenkinek,grat a szintlépésekhez!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Promaster
#99740
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:00:20

Sajnos elvesztetted a harcot mestergyilkos ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

LOOL😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#99739
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. DaW1D

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
DaW1D nem talál el, így nem sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod DaW1D-t 1715 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted DaW1D-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
sikerülttttttttttttttttttttt

Promaster
#99738
énis😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#99737
kiét kéne feltörni?én ingyen is feltöröm

mester15
#99736
én?oké meek én má le vetkeztem te?

Renyaaa
#99735
Valaki 10000$ feltor nekem egy garázst????😊

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Vatos Locos
#99734
Köszönöm a Gratokat!!!

#99729<#eljen>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Promaster
#99733
nah támadj😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"