Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csaresz
#99833
<#eljen><#hehe>

mester15
#99832
nekem egy korhábol ki mentö kéne

csaresz
#99831
oks...nem kell.feltöltödtem

davidgeszt
#99830
Nem sikerült feltörnöd Murtvics garázsát, mert jöttek a jagellók, és bevittek!
csaresz
#99829
unatkozok...én leszek az új hivatásos szöktetõ <#vigyor5>

davidgeszt
#99828
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:33:43

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>
köszi. de mi ez a sok szöktetés?😮😄
mester15
#99827
bocs elsönek krsztivel meek

Promaster
#99826
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:46:25

Sajnos elvesztetted a harcot milan12345 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

aztak*rva😄😄 22es megzúzott😮😮

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csaresz
#99825
lekéne csapni Murtvics-ot...nem fogom elérni a 25%ot mire kijön...hálás leszek<#ravasz1>

mester15
#99824
minek?

csaresz
#99823
valaki eltudna jönni usaba?

Krszti1160
#99822
Majd elõször vissza vágót 😄
viktor0203
#99821
Attis79 idõpont: 2009 Sep.7. - 16:39:04

Attis79 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Krszti1160
#99820
ok 😄 itt leszek 😄
Promaster
#99819
grat😊 Krszti majd velem egyet?😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#99818
na majd egy visza vágot

Krszti1160
#99817
Támadás


A Harc kimenetele
Krszti1660 vs. mestergyilkos

Krszti1660 a gyorsabb, ezért õ kezd,
HK MP5-t használva eltalálod mestergyilkos-t 7034.9 sebeztél rajta!

A nyertes: Krszti1660!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $692 volt
Krszti1160
#99816

Támadás


mestergyilkos energiája 10% alatt van, ezért nem tudod megtámadni!
Vissza
mester15
#99815
csak megvan fogyatkozva az életem de nem baj

mester15
#99814
gyere

csaresz
#99813
<#hehe>

Krszti1160
#99812
Akkor támadok 😄
#99811
A feketepiacon eladtál egy cuccot! Vevo: DonDiego. Hely: Japan

Cannabis, 1,7 milla <#smile>

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

csaresz
#99810
tuti..
A Harc kimenetele
csaresz vs. Murtvics

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Murtvics-t 3541 sebeztél rajta!

atiiisanevem
#99809
semmi semmi

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#99807

Sikeres edzés! 23.03 alkalom edzéssel szert tettél 10.54774 gyorsaságra.
na most támadjon ha felöltözök

Krszti1160
#99806
mi csinálok??
viktor0203
#99805
jóvanna nemláttalak😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

mester15
#99804
gondoltam rá de olyan gyors hogy mient ki jövök rögtön vissza küld nem volt idöm le kondizni magam

csaresz
#99803
menjrá a kondira,ha kijöttél a korházból rögtön oda lép,és lekondizod magad...

#99801-<#wink>

Vatos Locos
#99802
Hehe😊Mennyél biztos majd még ki is fizet<#hehe>
#99741<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Maximus4
#99801
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:29:51

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!

Nagyon köszönöm!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

mester15
#99800
agyon ütöm én csak addig kéne be küldei valakinek mig felöltözök mert ha ki jövök a korházbol rögtön vissza küld én meg ökölell vaok még nem öltöztem fel

Maximus4
#99799
Szia neked is,már beköszöntem dehát....😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Renyaaa
#99798
Attis79 idõpont: 2009 Sep.7. - 16:29:09

Attis79 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

atiiisanevem
#99797
és akkor le is nyalókázhatsz😄😄

#99796 hát én õt nemtom lenyomni :/

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#99796
drugs bunny

csaresz
#99795
Küldõ: murtvics - 98221 Idõpont:2009 Sep.7. - 16:27:46

szia usaba fegyos
Opciók: Törlés - Válasz<#ejnye1>

Krszti1160
#99794
A Harc kimenetele
atiiis vs. Krszti1660
atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
Tommy Gun-t használva eltalálod Krszti1660-t 1.03sebeztél rajta!
Krszti1660 eltalál HK MP5-t használva, 10271.16-t sebez rajtad!
😛

ezt ki fogom tenni a profilomba 😄
atiiisanevem
#99793
kicsoda?

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

viktor0203
#99792
szia maxi!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

mester15
#99791
ááááááááááá most se várta meg aza köscög valaki nyirja má ki ha ki jöttem hagy öltözzek fel<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#boxer><#violent><#gun><#fejvakaras>

Maximus4
#99790
Sikeres edzés! 28.64 alkalom edzéssel szert tettél 29.58512

Most elég jól adja😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

atiiisanevem
#99789
<#mf1><#mf1><#rinya>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

davidgeszt
#99788
jah am sziasztok😊
csaresz ment a fel😊
Krszti1160
#99787
ok.ok 😄
Krszti1160
#99786
azért amit én adtam nem volt semmi 😄 10.000 felül 😄
majd elõ keresem 😄
AkAfinucsi
#99785
valaki egy baráti harc??? 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

mester15
#99784
de még ha ki jövök és feltöltözök be küldöm drugsot

davidgeszt
#99783
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 16:20:35

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#smile>