Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vatos Locos
#100382
Biztos a rabló linked<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Ragalyi
#100381
Egyik komám menne SZB-re, ha valakinek kell itt a száma:17762

#100380
Valaki egy baráti harcra?

zsolt87 lvl 37 tel:82633

farkasnor
#100379
Szeva tesa <#wave>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

#100378
#100377
Sziasztok!!<#integet2>

zsolt87 lvl 37 tel:82633

#100376
Áhh..mennem kell..12kor el kel indulnom itthonról max.
#100375
Örökbefogadottak
Örökbefogadód:
Téged nem fogadott örökbe senki.

Örökbefogadottjaid:
Vadegt -

ez mi a fazom, ilyenre én nem emlékszem 😄DDddd

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

LoSA
#100374
Úgy látom, hogy nem akar összejönni ez az SZB! <#vigyor>

#100373
na mi van a tervezett szbvel?

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100372
olaszban szb 12 körül! 2 ember kell! bombás és fegyós! 44613
#100371
vagy inkább te 😄

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

farkasnor
#100370
nekem 8 szervezzétek bármi jó és bárhol <#vigyor3><#vigyor3>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

#100369
szervezzem? 5ös szintû vagyok

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100368
hohoh..megvan a 4 fõ. Ki szervezi?
#100367
Számoljuk akkor össze;
vagy te, farkasnor és én. Ez 3... Eddig kevés
#100366
olaszban szb! 2 ember kelll! bombás és fegyós! 44613
#100365
sms mehet majd ide:

87657

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

farkasnor
#100364
ha meglesz a 4. szólj és megyek bárhová bárminek 😊

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

kawaclipse
#100363
te szervezed? Mert akkor figyelek 😊 Amugy ma már nem rabolok, mert ezek a majmok felvitték az XP-met. 400at kaptam tölük, az rablásra kellett volna. Szal no para...

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100362
és kawa nem rabol le :-)
kawaclipse
#100361
amugy mrdoni az 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100360
Nha...az még csak 3. Kéne még valaki, aki jönne és akkor megszervezem.
Renyaaa
#100359
Okaj😊

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

kawaclipse
#100358
még ne, de ha veri magát akkor írok egy SMS-t neked.... 3 verést kibírok, aztán szólok, mert nem tudok kondizni töle...

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#100357
ugy szokott. 😊 egy 16os veri magát hogy lecsapott, és tegyem ki a harcot az adatlapomra a többihez. Ok, mondom, kiteszem, ha a 3 másik családtagod is elküldi, akik elötte beverették magukat velem a kórházba ugy hogy nem sérültem meg 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

farkasnor
#100356
Én megyek szbre ha kell <#mf1>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

Renyaaa
#100355
Ki fenyegetett meg?? Korhazba tegyem??😊

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

#100354
Gondolom tele is a gatya...
kawaclipse
#100353
jaja, de most megfenyegettek.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100352
Szb-t szerveznék, de nincs senki, aki jönne. 12ig ráérek, aztán megyek "dolgozni"...
#100351
Kawa, te arra vagy perverz, hogy 10es szinttel ütöd a 15öst :-)
kawaclipse
#100350
Véégre, találtak valakit aki megvert. Imádkoztam hogy nem valami 14estküldjenek, mert az megint vagy 150 XP. Találtak egy 16ost szerencsére 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100349
szb-re szívesen megyek, van kocsi is, legjobban sofõrnek szeretek jelentkezni 😄

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100348
sziasztok

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

kawaclipse
#100347
Nem szbzek. Nem kell XP... 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#100346
Nem hiszem el, megint rámküldtek most egy 13ast. 120 XP. Elegem van. Már rabolni sem lehet, mert a csicskák szintetlépnek neked.... Ilyet.....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

farkasnor
#100345
Sziasztok jó reggelt <#integet2>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

gyulafi
#100344
neked is jó napot!

#100343
ok megoldható azzal a nem elfogadós gombbal vagy mi... :C

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100342
KIAKADOK ÁÁÁÁÁ, NEM TUDOK ERRÕL A GÉPRÕL MAFFIÓZÓZNI, EGYSZERÛEN NEM TUDOK, EGYFOLYTÁBA ELLENÕRZÕ KÓDOT KÉR BENT, DE EGYFOLYTÁBA, MÁR 4-5 PERCE ÍROGATOM BE KB

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100341
Kawa, gyere dolgozz meg a pénzedért...szervezzünk szb.-t :-)
kawaclipse
#100340
Megint leraboltam egy kisebb összegett, megint jött a magasabb szintü ismerös, azt is megvertem megint, éls csak kapom az XP-t. De már elegem van ezekböl a majd én megmutatom emberekböl. 😞

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Ragalyi
#100339
A Harc kimenetele
Ragalyi vs. mestergyilkos

Ragalyi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el mestergyilkos-t így nem sebeztél rajta!
mestergyilkos nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod mestergyilkos-t 1.03 sebeztél rajta!
mestergyilkos nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod mestergyilkos-t 1.03 sebeztél rajta!
mestergyilkos nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod mestergyilkos-t 6023.44 sebeztél rajta!

A nyertes: Ragalyi!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $5,113 volt

#100338
Szia!
kawaclipse
#100337
😊 szia.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

viktor0203
#100336
benne hallgat a sötétség...😊
sziasztok!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

gyulafi
#100335
katacska idõpont: 2009 Sep.8. - 9:47:31

katacska megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
kawaclipse idõpont: 2009 Sep.8. - 9:47:01

kawaclipse megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés köszi ment a upp

#100334
Attis79 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
értékelés: Sikeresen értékelted ezt a játékost.
283

<#worship>
kawaclipse
#100333
pihen a forum. 😊 .... kikötötték.... 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347