Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
07:55
kawaclipse súlyosan megsebesítette<#eplus2>#eplus2>
AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
A Harc kimenetele
kawaclipse vs. TonyMontana94
kawaclipse a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod TonyMontana94-t 1405 sebeztél rajta!
A nyertes: kawaclipse!
Súlyosan megsebesítetted TonyMontana94-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Üdv neked.
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
TonyMontana94 összekarcolta a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód és ezzel 16% sérülést okozott neki.
TonyMontana94 betörte a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód szélvédõjét és ezzel 21% sérülést okozott neki.
TonyMontana94 Kilyukasztotta a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód kerekeit és ezzel 10% sérülést okozott neki.
TonyMontana94 megpróbálta felgyujtani a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autódat de nem járt sikerrel. Helyszín: Olasz
A biztonsági kamerád felvette, TonyMontana94-t miközben feltörte a garázsod! Minnél elöbb vegyél új kaput, mert bárki betud menni! Helyszín: Olasz
Sziasztok!
Nézzetek már körül hogy hol van ez a gyerek.....köszönöm
MAXI
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Sms: 15556
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
87657
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
AKI JÖNNE KÜLDJÖN EGY PM-ET ÉS MEGMONDOM A HELYSZÍNT!!!!!
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Crea SMS: 11216
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
szmájli a játékban, tök jó:
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Direkt elmentem 35 perce lenulláztam az energiámat és mondom nézzük mennyire töltödik fel erre ahogy visszajövök ezt látom:
Sikeresen megnyerted a harcot cseko00 ellen!
Küldõ: cseko00 - 28618 Idõpont:2009 Sep.8. - 13:15:30
csak a vicc kedvéért kiváncsi voltam
Opciók: Törlés - Válasz
any*d... napokig nem támad meg senki..
na mindegy innen jön a kérdés:
mennyi idö alatt töltödik fel 100% ra az energia? sose figyeltem meg
50 perc körül?
Crea SMS: 11216
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!