Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kawaclipse
#100432
Azt mondja ez a tonimontána: miért csaptam le? Mondom 500.000-t kaptam érte, ha felüllicitálja, megmondom ki küldte. Nem licitálta felül 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100431
ok mégse leszek most már itt szbre

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#100430
szb valaki? 😞 lekéstem elõbb egy felkérést, nem figyeltem a játékot egy ideig

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Mangoo
#100429
TonyMontana94

07:55

kawaclipse súlyosan megsebesítette<#eplus2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

komorandi
#100428
Köszönöm😊

MAXI

Vatos Locos
#100427
<#integet2> Korházba van már...

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

komorandi
#100426
Még nem néztem,mert utazgatok körbe😄

MAXI

kawaclipse
#100425
Támadás


A Harc kimenetele
kawaclipse vs. TonyMontana94

kawaclipse a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod TonyMontana94-t 1405 sebeztél rajta!

A nyertes: kawaclipse!
Súlyosan megsebesítetted TonyMontana94-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!


Üdv neked.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

LoSA
#100424
USA-ba nincs! Olaszba nincs??

komorandi
#100423
3x:TonyMontana94 megpróbálta felgyujtani a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autódat de nem járt sikerrel.

TonyMontana94 összekarcolta a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód és ezzel 16% sérülést okozott neki.

TonyMontana94 betörte a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód szélvédõjét és ezzel 21% sérülést okozott neki.

TonyMontana94 Kilyukasztotta a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autód kerekeit és ezzel 10% sérülést okozott neki.

TonyMontana94 megpróbálta felgyujtani a 2009 Mercedes-Benz SLK-Class SLK55 AMG 2dr típusú autódat de nem járt sikerrel. Helyszín: Olasz

A biztonsági kamerád felvette, TonyMontana94-t miközben feltörte a garázsod! Minnél elöbb vegyél új kaput, mert bárki betud menni! Helyszín: Olasz

Sziasztok!
Nézzetek már körül hogy hol van ez a gyerek.....köszönöm

MAXI

LoSA
#100422
<#nyes><#nyes>

Vatos Locos
#100421
Üdv az érkezõknek<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

kawaclipse
#100420
hy

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100419
Halihó<#integet2>

Sms: 15556

kawaclipse
#100418
ezt mondtam én is 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#100417
sziasztok érkezök.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#100416
<#wave>

Maximus4
#100415
Szép napot mindenkinek!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

csako666
#100414
na és pont ugrott 100-ra

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

csako666
#100413
lemérve 40 perc alatt 97%

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#100412
nah zizuka05- utazol?😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#100411
<#integet2><#integet2>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

920814
#100410
Hali!
<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#100409
ja azt hittem szintet kérdezel, telefont? 😄

87657

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Promaster
#100408
mi 5?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#100407
5

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Promaster
#100406
EGY ROBBANTÓS KÉNE SZB-RE!!
AKI JÖNNE KÜLDJÖN EGY PM-ET ÉS MEGMONDOM A HELYSZÍNT!!!!!

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

LoSA
#100405
Az széép! Grat!! <#taps>

kawaclipse
#100404
ez eddig 3 kép.. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Promaster
#100403
énis mennék szb-re😄😄
hányas vagy?

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

crea
#100402
láttam 😄 nagyon király. 😊 azon gondolkoztam vajon mennyi harc fér ki 😄

Crea SMS: 11216

kawaclipse
#100401
9.000.000

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100400
szb valahol van?

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

LoSA
#100399
Írtad, hogy pénz gyûjtesz most csak... ÉS mennyid van, ha megszabad kérdezni? <#vigyor>

kawaclipse
#100398
Nézted mostanában az adatlapom? Mindjárt izgalmasabb így a játék mint anno 60as szinten 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

crea
#100397
jó a szmájli csak szerintem nem azt jelenti amit ez mutat...mert a 😮 szerintem meglepödötség, ezt meg ásitás 😄

Crea SMS: 11216

crea
#100396
ok köszi valahogy én is igy saccoltam. 😊

azt éreztem, h féloránál több. 😊

Crea SMS: 11216

kawaclipse
#100395
és ebben már benne van a 10 percenkénti minusz 1 % is.... ami automata.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Promaster
#100394
Sziasztok😊)

Vki szervez szb-t mer mennék😛😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csako666
#100393
lemérem, úgyis melózom

szmájli a játékban, tök jó:

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#100392
ja értem 😄 nem vágom az ilyet

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

kawaclipse
#100391
asszem 2 perc 4,7%. azaz 20 perc 47%, 40 perc 94%. 44 perc a full.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

csako666
#100390
én se néztem, de szerintem 30 perc?

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

crea
#100389
üdv! 😊

Direkt elmentem 35 perce lenulláztam az energiámat és mondom nézzük mennyire töltödik fel erre ahogy visszajövök ezt látom:

Sikeresen megnyerted a harcot cseko00 ellen!

Küldõ: cseko00 - 28618 Idõpont:2009 Sep.8. - 13:15:30

csak a vicc kedvéért kiváncsi voltam
Opciók: Törlés - Válasz

any*d... napokig nem támad meg senki..
na mindegy innen jön a kérdés:

mennyi idö alatt töltödik fel 100% ra az energia? sose figyeltem meg
50 perc körül?

Crea SMS: 11216

mester15
#100388
üdv mindenkinek!

Vatos Locos
#100387
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Vatos Locos
#100386
La Coronita Maffia vs Don Totto...

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

kawaclipse
#100385
szia

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100384
Szép Napot...

kawaclipse
#100383
Valaki a te rablólinkedrõl regisztrált be.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347