Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crea
#101828
Enyém már vagy 2 hete gyüjti nekem... szal szerintem bármennyi.

Crea SMS: 11216

davidgeszt
#101827
jah, csak lehet hogy lelép a pénzeddel😊
viktor0203
#101826
csak ne túl sûrûn, mert lelép...!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

AkAfinucsi
#101825
okok 😛

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Vaxi
#101824
dobok majd egy sms-t a helyzetemmel, ha végeztem 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

kawaclipse
#101823
A prostitól ha nem veszem el a pénzt, bármennyi lehet nála, bármikor elvehetem tõle a részem?

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#101822
Huh, már megijedtem hogy egy köszönésre sem vagyok méltó 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Vaxi
#101821
most hívtak szb-re, utána mehet! 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

viktor0203
#101820
sziasztok érkezõk!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

crea
#101819
Sziasztok távozok üdv érkezõk. 😊

Crea SMS: 11216

viktor0203
#101819
szia Andi!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

mester15
#101818
<#mf2>

AkAfinucsi
#101817
egy baráti fight? 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

kawaclipse
#101816
Szia

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

coolpix
#101815
Telefonszám: 42522
Egy ember hiányzik SZB-re! Lehetõleg sofõr!

Maximus4
#101814
Léptem dolgozni,további jó játékot és nyugodt fórumozást kívánok mindenkinek,sziasztok!

#101809:<#puszis>

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

csaresz
#101813
ok,sajnálom. nem akartam megbántani senkit,sajnálom hogy így alakult ez az egész csapatosdi.örültem hogy közöttetek lehettem

kawaclipse
#101812
Sziasztok

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

davidgeszt
#101811
szia<#wave>
mester15
#101810
<#mf2><#mf2><#mf2><#mf2><#mf2>kadb be

komorandi
#101809
Mostmár elég valószínû....
Én most megyek,További szép estét nektek....sziasztok!

MAXI

crea
#101808
végre... 😄 eddig is az volt mig a mester nem érkezett meg 😄 kezdtem azthinni nyugalom lesz... de talán mostmár

Crea SMS: 11216

Vaxi
#101807
Na ez a legszebb, felnõtt emberek anyázzák egymást egy idióta játék miatt, szánalmasak vagytok egytõl egyig.
Nem érdekel ki kezdte, nem érdekel ki a fasszopó, csak normálisan szeretnék fórumozni, illetve játszani.
Ha képtelenek vagytok ember módjára elintézni a gondjaitokat, javaslom, hogy maradjatok csöndben, mert a civilizált emberek nem így oldják meg a problémákat.
És lehet jönni verni, akinek nem tetszik amit mondtam, kolumbiában vagyok. Igaz, jobban örülnék neki, ha normálisan folytatódna itt a beszélgetés...

egyébként mennék egy szb-re.

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Promaster
#101806
jah😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csaresz
#101805
mindig is az voltál.<#wink> de engem nem zavart,még nem nekem magyaráztál.

#101785-ti sirtatok hogy mindenki ide járkál,és hogy teli van friss reggel a topik.hogy csak annyit irnak be hogy szb. kawa csinált egy zártat...ezért én nem fogom senki seggét nyalni.de az hogy kawat nem vetted vissza az elitbe mikor vissza jött nyaralásból,helyette inkább krisztit raktad be,akit meg se szavaztunk (és ezt te írtad pmbe),hát elég szomorú....elkezdtél itt fönökösködni az elit fölött,csak mert csináltál egy képet.grat<#taps>

mester15
#101804
<#mf2>

viktor0203
#101803
csend és nyugalom... de jó is ez...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

komorandi
#101802
Ezt megérdemelték<#ravasz1>

MAXI

csaresz
#101801
törölgesd csak

Renyaaa
#101800
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 19:30:31

Sikeresen megnyerted a harcot babyface ellen!
Opciók: Törlés - Válasz


Háturol támadtak meg<#rinya>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

coolpix
#101799
nem az én napom.. még egy szb-t sem tudok összehozni😊

crea
#101798
nekem nem arra van merevedésem hogy hanyas szinten vagyok 😄 leszarom és semmit nem változtam a reset ota azt kivéve, hogy tényleg topba vagyok, de lesz*rom mert ha nem lennék ott az se érdekelne ( még izgalmasabb is lenen a játék) az hogy oylan emberrel nem vagyok kedves aki aztmondja,hogy sz*pjam le?! csodálkozol?! meg amikor van egy elvem hogy oknélküli rongálás, támadást nem szeretem és nem fogok segiteni mert balhézol mindig ez van.... érdkes másoknak tudtam segiteni! még azoknak is akik csak privibe megkértek nem itt hisztiztek egész este....

Crea SMS: 11216

csaresz
#101797
mindig is az voltál.<#wink> de engem nem zavart,még nem nekem magyaráztál.

#101785-ti sirtatok hogy mindenki ide járkál,és hogy teli van friss reggel a topik.hogy csak annyit irnak be hogy szb. kawa csinált egy zártat...ezért én nem fogom senki seggét nyalni.de az hogy kawat nem vetted vissza az elitbe mikor vissza jött nyaralásból,helyette inkább krisztit raktad be,akit meg se szavaztunk (és ezt te írtad pmbe),hát elég szomorú....elkezdtél itt fönökösködni az elit fölött,csak mert csináltál egy képet.grat

Promaster
#101796
hozzád?😛😛😄DD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

viktor0203
#101795
köszönet neked maxi!😊<#worship><#worship><#worship>

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

viktor0203
#101794
ember próbálj már valami stílust erõltetni magadra! én nemn ilyen stílusban írtam neked...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Renyaaa
#101793
<#pias> Gyertek igyunk egy kis Wiszkit😄😄 <#pias>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#101792
szopd ki anyádbo azt amit apád bele vert

coolpix
#101791
szb!
Telefonszám: 42522
két embert keresek
sofõr is lehetsz még... utolsó lehetõség, különben ...<#gun><#gun><#gun><#gun>

Maximus4
#101790
Ide figyelj te kis szánalmas pöcs.Akkor jó voltam amikor naponta b@szogattál pm-be a teves logód miatt meg az idióta moderátori jogkérésedel,meg a sok marhaságoddal.Minden szarral megtaláltál,most meg,hogy átmentél a remek fórumba mindjárt beszólogatsz.Menj inne a büdös francba és oszd ott az észt amibõl neked kevés adatott meg!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

csaresz
#101789
nem azért,de neked se volt ekkora pofád a reset elõtt....azért mer most top5be vagytok ti lettetek a kiskirályok....bezzeg régen egész jó kis csapat volt az sg. csak elszált az agyatok

#101788
ment a privi<#ravasz1>

Sms: 15556

toysoldier
#101787
és amilyen hülye vagy ebbõl az jött le neked, hogy sík ideg vagyok?

gratulálok.

mester, mi lenne ha te is eltakarodnál a kurva anyádba? senkit nem érdekelsz te analfabéta szardarab.

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

mester15
#101786
oké nem érdekel

crea
#101785
hihetetlenek vagytok és mi vagyunk kétszinüek..idejöttök szidni azokat akikkel eddig elvileg jóba votatok! gratulálok nektek! a sárdobálást ti kezdtétek arrol nem tehetek, h mesteretek seggét nyaljátok aki egy 0 jellem. Én és Viktor 1 ember támadtunk ( az mestergy.) nagyon nem ok nélkül amikor Kekit állandoan betámadta... és ti meg ki mellett álltok?!

Crea SMS: 11216

komorandi
#101784
Valami csodálatos.....ha lenne is sz@rnék rá...meg Rád is....

MAXI

920814
#101783
Statcsere?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

viktor0203
#101782
gratulálok...szépen kiállítjátok a szegénységi bizonyítványotokat!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

csaresz
#101781
#101762

mester15
#101780
te meg azt csinálsz amit akarsz nem érdekel senkit