Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LoSA
#101878
Egy nap alatt 2 szint?

crea
#101877
majd kiderrül..szpiru is 5 nap alatt hozott rajtam 5 szintet kb 😄 ez azért elárul valamit mennyit nyomom. 😄

Crea SMS: 11216

LoSA
#101876
Gundam idõpont: 2009 Sep.10. - 20:35:52

Gundam megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!

thx <#worship>

Mangoo
#101875
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 20:34:28

Szintet léptél! Új szinted: 45. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2

Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 6:20:38

Szintet léptél! Új szinted: 44. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

crea
#101874
Azt nem tudom te mennyit nyomod, de én inkább csak igy estefele, de akkro is elnyomom a legnagyobb bünt lekondizommagam és csinálok mást közbe.. nem nagyon érdekel a dolog.... tartani akarok egy 2 szint / napot csak nem tudom mikor mert most alig van idöm..jobb volt mig dolgoztam 😄😄😄

Crea SMS: 11216

Fensi
#101873
Nemhiszem,hogy leverlek,mert eddig sem csaptalak le,csak mikor random volt.. De majd kiderul aztan..

LoSA
#101872
Nagyon ráérnek! <#nyes>

crea
#101871
nekem mindegy, de szerintem leversz amugy tényleg viccet félretéve...

Crea SMS: 11216

LoSA
#101870
Amikor ezt írod, hogy mostanában alig játszottál, akkor úgy elgondolkozok... Hogy én sose tudok annyit játszani, mint Te! 😊 Szerintem még így is, hogy kevesebbet játszol, többet nyomod, mint én! <#nyes>

666miki666
#101869
Estét!
Szb-re kellene 2 db ember

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

crea
#101868
90 szint körül én is elmulok testõr 😄 kb 😄

Crea SMS: 11216

Fensi
#101867
Ha gondolod aztan megprobalhatjuk,csak elobb SZB! 😊 Majd radirok Maffian... vagy itt!

kawaclipse
#101866
vagy csak sasmódban van.... Kb 100an vannak állandó sas módban. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

LoSA
#101865
Te sose szoktál itt lenni... Vagy csak elkerüljük egymást mindig! <#nyes>

kawaclipse
#101864
60ason már elmúltam testõr.....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

prezi
#101863
SZB-t szervezek, jönne valaki ?

TEL: 38145

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

Benny04
#101862
telószámom: 85728
írd meg h hol lesz mint lesz

crea
#101861
Hát meg kell probálni 😄 amugyis amennyit játszottam a napokba még ez is tul jo stat ahhoz 😛 😄😄

Crea SMS: 11216

kawaclipse
#101860
Ez komoly? Állj meg eddzeni ember....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Benny04
#101859
oszt mi van akkor ha ide beírja?? sémmi -.-
én is beírom XD
Erõ: 2,337(+467.49) Védekezés: 1,865(+317.02) Gyorsaság: 6,096(+822.98)

Benny04
#101858
én mennék

Fensi
#101857
Ahhh... az nem jo otlet... <#crazya>

davidgeszt
#101856
nah akkor ird ki ide a tiédet<#ravasz1>
mester15
#101855
ja

LoSA
#101854
Szerintem ezek el fognak szökni tõled! <#nezze>

Fensi
#101853
Jo estet.. <#hehe>
Ez lenne a te Statod?? <#confused>
Akk siman kellene h verjelek... B@szod 😄 <#banplz>

LoSA
#101852
Ki az aki megtudná verni? 😊 Én tudom a STAT-ját de sokra nem megyek vele... 😊

#101851
valami kis csöcsi :-) engem leteperhetne :-)
prezi
#101850
SZB-t szervezek, jönne valaki ?

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

viktor0203
#101849
Név Szakértelem Pénzed Nála Részesedés Kiválaszt
ANNA 3/10 $2,622 12%
KATA 10/10 $9,110 5%
dolgoznak a csajok...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

crea
#101848
msot mit titkoljam? ugyse nagyon játszok mostanában 😄

Crea SMS: 11216

vakardhal
#101847
re:látom esemény dús nap van!

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Promaster
#101846
lol csak így ?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

crea
#101845
Erõ: 8,596(+2268.09) Védekezés: 7,282(+2127.09) Gyorsaság: 5,234(+806.8)

Crea SMS: 11216

Vaxi
#101844
Sikeresen megnyerted a harcot DonPipi ellen!

lol

ki õ?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

csako666
#101843
Hát gyerekek, szomorú ezt látni...
<#rinya><#schmoll2>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#101842
Crea egy stat csere?😊 kiváncsi vagyok nagyon^^

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Vaxi
#101841
<#worship>

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

AkAfinucsi
#101840
grat ;D<#eljen><#eljen>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Vaxi
#101839
A bank sikeresen átutalt: $767-t Fogadófél: AkAfinucsi

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Vaxi
#101838
A Harc kimenetele
agrippa vs. AkAfinucsi

agrippa a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod AkAfinucsi-t 1.03 sebeztél rajta!
AkAfinucsi eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod AkAfinucsi-t 674.65 sebeztél rajta!
AkAfinucsi eltalál Katana-t használva, 436-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod AkAfinucsi-t 1195.83 sebeztél rajta!

A nyertes: agrippa!
Súlyosan megsebesítetted AkAfinucsi-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $767 volt

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

crea
#101837
<#worship> természetesen megy vissza is. 😊

Crea SMS: 11216

crea
#101836
nekem 2 hete szedi a pénzt kb vagy 10 ezret összeszedett az 1/10 es szakértelemmel 😄 én nem zaklatom majd félév mulva elveszem a pénzt 😄😄

Crea SMS: 11216

Vaxi
#101835
jah 😄DD

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

AkAfinucsi
#101834
ne pontokkal írd 😄😄😄 😛 hanem simán AkAfinucsi <#buck>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Qglee
#101833
...hali...robocop-Crea forumtársaknak ma is ment a fel...

[Qglee] [lvl 66] [tel:29986]

kawaclipse
#101832
na a r*banc 😊. Akkor hagy k*rjon csak, majd ha megszorulok, leszedem 😊.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Vaxi
#101831
dobjál már rám sms-t meg nem talál sehol 😄
42543

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

crea
#101830
jaja inkább a sürün beszedéssel van gond! ha sürün elveszik a pénzét megunja aztán lelép 😄

Crea SMS: 11216

kawaclipse
#101829
Ez most komoly? Azaz mittomén 10.000-enként vegyem el?

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347