19
Egy sorozat öt londoni szélhámosról.
  • passatgt
    #19
    nemsokára indul megy a 7. évad, lehet darálni az eddigieket:)
  • passatgt
    #18
    kicsit át lesz baszva bitchface:D
    bár jobban örültem volna, ha már vacsorakor kitaál egy komplett tervet és nem kell rögtönözni.)
  • Hmuda
    #17
    Kösz hogy szólsz, azt hittem már végleg abbahagyták. :)
  • passatgt
    #16
    holnap 6x01:)
  • Phat Smoker
    #15
    nagy kedvencem a hustle.
    zseniális sztorik,csavarok, fordulatok :)
    a szélhámosság iránt érdeklődőket talán még érdekelheti a 'the real hustle' c. sorozat, mely már az 5. évadnál tart, csakúgy, mint a londoni hőseink kalandjai. a 'the real hustle'-ben profi "szakemberek" mutatják be a különböző trükköket, csak okulásként persze, hogyha ilyennel találkoznák akkor még időben észbe kaphassunk ;)
  • Hmuda
    #14
    Ahogy halad a sorozat egyre jobb lesz. Vannak részek amikben nem kell sok ész, hogy rájöjjön az ember az átverés csattanójára, de a többség elég jól össze van rakva.
  • Lateralus
    #13
    én bepróbálkoztam vele régen. az elsőt kimondottan élveztem, a másodikon bealudtam.

    azután ejtettem.
  • ForzaInter
    #12
    ja nem 30, de az nem sok
  • ForzaInter
    #11
    huszonvhány rész ment le, az egyáltalán nem sok.
  • Boroskóla
    #10
    Megtaláltam a thepiratebay.org-on fennvan egyben 1-4 ig de siralmasan jön :S
  • Hmuda
    #9
    Úgy tudom itthon már nem játsszák, de a BBC Prime néha még a műsorra tűzi a régi epizódokat (az újak valahogy még nem jutottak el a Prime-ig). Asszem az M1 játszotta itthon.
  • Boroskóla
    #8
    Nem ment le sok rész ?? az 5. évadnál tart nem az 5. résznél.

    IMDB szerint: Release Date:
    6 September 2004 (Hungary)

    érdekesnek tűnik Tv ben adják,vagy torrentoldalakról lehet beszerezni ?
  • ForzaInter
    #7
    Ez jónak tűnik, még nem is ment le olyan sok rész, lehet neki ugrok.
  • Hmuda
    #6
    Állítólag az első rész nem olyan jó, de utána beindul. Szóval adj neki pár rész egérutat. :)
  • Timbo
    #5
    Jónak tűnik :D egy próbát mindenképp megér.
  • n3whous3
    #4
    ja ok

    annak meg vmi olyan címe van, hogy "the big hustle" :D
  • Hmuda
    #3
    Kevered, ez egy rendes sorozat színészekkel, kitalált szituációkkal. :-)

    Amolyan Ocean's Eleven angolokkal sorozat formájában.
  • n3whous3
    #2
    Hm mostanában néztem valamelyik Náci Geografikon vagy tudomisén hol volt... Asszem póker csalásokat műveltek. Vagy lehet, hogy az csak egy hasonló műsor volt? Mert nem teljesen ismerősek ezek a fejek.

    Érdekes másor am :)

    Vagy nagyon keverem valamivel o0
  • Hmuda
    #1
    Az "átverős" téma már ismerős a filmes világban, elég csak az Ocean's sorozatra gondolni. A BBC is vetít egy sorozatot ami hasonló alapokra épül.

    Az alapszituáció, hogy van öt londoni szélhámos, akik a prédáikban nem elsősorban a pénzt keresik, hanem a másokat kizsákmányoló kapzsiságot. Ha ez megvan valakiben akkor valószínű, hogy a csapat rámozdul a figurára.

    Az átverős filmek hagyományait követve a nézőt általában nem avatják be a részletekbe, csak a végén mutatják meg a teljes átverés végkimenetelét.

    A soroza jelenlegi szereplői:

    Adrian Lester
    Robert Glenister
    Matt Di Angelo
    Kelly Adams
    Robert Vaughn

    Időközben kiszálltak:

    Marc Warren
    Jaime Murray
    Ashley Walters

    A sorozat jelenleg az ötödik szezonnál tart.

    Wikipedia
    IMDB