19
  • Atomreaktor
    #19
    csak nekem tűnt fel, hogy tiszta Gyűrűk Ura feeling?:) de úgy is mondhatnám, hogy koppintás, szerintem ötlettelen:( de inkább mennek a biztosra, mint hogy valami újat találjanak ki, meg tudom érteni.
  • Molnibalage
    #18
    Ember. Most nagy nehezen még életben maradok. Elsőre lehetelen megcsinálni. Pontosan ismertni kell, hogy a gép mit csinál. Olyan flottát küld rád az elején amit csak akkor lehet szétkapni, ha van két űrvédelmi ágyúd és egy űrállomásod. Még így is elveszik az összes hajód. A kalózokkal és csempészekkel utána semmit sem tudsz kezdeni olyan brutál flottájuk van.
  • Zocsi
    #17
    Melyik fajjal tolod, mert az sem mindegy!?
  • Molnibalage
    #16
    Nekem nem megy. Jött az egyik birodalom támadása. Kivédtem. Aztán jött egy olyan kalóz flotta, hogy a két birodalmat összesen megenné. Vicc az egész. Már bánom, hogy megvettem.

    A játék sigle mission része meg nem műdik elszáll a gépen. A videókat sem játsza le. Igen, a patch fent van.
  • mousee
    #15
    IG2 gyermekkorom egyik mérföldköve. Szerintem mind a mai napig a világ egyik legjobb játéka. Szerintem fel is rakom megint :)

    (amúgy végig lehet tolni nehéz szinten is. legalábbis nekem 13-14 éves fejjel összejött :P )

  • Molnibalage
    #14
    Na de még normál alatt is van szint! A mosani normálnak kéne lennie könnyűnek...
  • rhonkhan
    #13
    a játék nagyon hasonlít a TW (Total War) játékokra, és azok nekem tetszenek, a képek alapján a grafika és a stílus már megfogott, ha nemlesznek benne bugok, akkor ez tuti hogy nagyon fog tetszeni nekem :)
    Mikor adják ki a gamét?
  • Randal
    #12
    Az IG2 nekem is nagy kedvenc és mostanában is játszok vele mivel nagyon jó és komplex. A normál fokozat meg szinte minden játékban könnyű. A nehézségi szint nem mindig a gamerekhez igazodik.
  • szily3
    #11
    Aki ócsárolná, először olvassa el EZT. Érdemes!!!

    Én bízok benne, hogy tényleg ütni fog a játék. Minden adott, a fejlesztők is profinak tűnnek. A PC-met tenném rá, hogy a fent említett játékok között fogják emlegetni ezt is két év múlva. <<<OLVASD EL!
  • Molnibalage
    #10
    A Panzer General még régebbi és még azzal is el szoktam játszogatni néha.
  • Molnibalage
    #9
    Nem a korával vana baj. 10 éve sem lett vona nagy durranás. Az nehézsége egy rossz vicc. Normalon erőlködés nélkül legyakható az ellen. Szó szerint. SEMMI nehézséges nincs. Nehéz sziten még bolygó kolonizálásig sem jutok el és a gép begyűr. Ez így komolyatalan kortól függetlenül. Hiába a jó háttér, az AI hazavágja az egészet.
  • Vucli
    #8
    IG2 már lassan 10 éves, remélem ezt figyelembe veszed...nekem annó bejött
  • rtfmZoli
    #7
    Csak az a gáz, hogy az űrstratégia játékoknál még mindig az IG2 a legkomplexebb:
    Van benne természetesen űrharc, bolygónként egyedi adóztatás, építés, földi harc normálisan megvalósítva, egyedi űrhajók felszerelése(fegyverzet), korlátlan számú hajó, korlátlan számú flotta.
    Haegemonia, és kieg.: nuku földi harc, nincs korlátlan mennyiségű hajó,flotta
    Homeworld 1-2 szintén, Sins of Solar Empire szintén[de attól még jó],Nexus szintén, viszont az egyedi fegyverrendszerek jók voltak,és a kampány.
    Spore: 1 flotta, ugyan már(a Galaxistérkép viszont hatalmas a rengeteg csillaggal, bolygóval)
    Bár nem minden a grafika, mert a Galactic Civilization 2-nek nem éppen a legszebb a grafikája, mégis rengeteg lehetőség van benne //és a többivel ellentétben még ma is játszok vele.

    On:
    kérdéses a King Arthurral kapcsolatban, hogy mennyi egységet tud kezelni az engine stabilan, mert ha kevesebb mint a M:TW, és érezhetően kisebb ezért a áll-leesés faktor, akkor nem jósolok nagy sikert neki(viszont a hősök érdekessé tehetik) A világtérkép viszont pofás a változó évszakokkal.
  • DrRadon
    #6
    Nem baj. Szerintünk jó.
  • Molnibalage
    #5
    Hát éppen tegnap játszottam az IG2-vel. Szerintem nagyon nem kell hasrasni tőle. Az ötlet nem lett volna rossz, de szerintem eltolták..
  • JTBM
    #4
    Ez olyan TW szintű játéknak néz ki, ha hozza azt a színvonalat, akkor hatalmas siker lesz. Az irányítás a TW-ben lehet ne jobb is, javasalat: legyen egy csapatmozgató parancs, iránymegadással és egy csapat formáció változtató parancs. A TW-ben csak az utóbbi van, ami miatt elég körülményes az irányítás.
  • HöfEE
    #3
    Nem vagyok a stílus híve de ez tetszik!
  • Cat 02 #2
    Ha tényleg ekkora harcok lesznek benne (ennyi emberrel) akkor király lesz.
  • jeti00
    #1
    ehhez ekkora gépigény irreális és csak mert szép vlmi nem fog a neve megmaradni... de ha élvezhető is akkor csak hajrá!