21
  • xido
    #21
    na..elért ide is...az egyik oldal szerint...

    Core2Quad Q9650 3GHz 12M/1333 Box

    Kategória: PROCESSZOR INTEL

    Nagyítás
    Leírás:

    Garancia 3 év
    Készletinfó: raktáron
    Nettó ár: 72 083,- HUF [bruttó: 86 500,- HUF]
  • szonik2
    #20
    szopjátok ki a cerkám
  • gkalcso
    #19
    AMD árak
  • Sanyix
    #18
    legalábbis ezt mondják kívülre :)
  • jaspercry
    #17
    Vagy inkább 20.000 alá.. ammár réginek számito gépemet ,még ennél is olcsobban tettem ossze ano vlmkor...proci+alapla+fél videokárya az volt 35000ft korul
  • Andrew01
    #16
    E8400 lemehetne már 35 ezer alá. A szomorú az, hogy szeptemberben 35 alatt volt. Az akkori forint árfolyamon lehet, hogy már 30ért hozzá lehetne jutni. Ehelyett meg 40-42 ezerbe kerül.
  • jaspercry
    #15
    hát akkor mi miatt vitte le az Intel az árait,hanem a phenom II miatt..
    !!!Icore7 nem vitte senki tul drága.....
    aki am2+ alaplappal szerelt konfigot vett egy -pár éve vár az uj procira..
    biztos nem vesz intelt !!!én phenomon gondolkozom majd annak is szépen leesik az ára 40-50korul megveszem......
    jot tesz a piacnak ,meg a vásárloknak thx
  • kandeláber
    #14
    Tévedés, az Intel nem az AMD miatt csökkentett, hanem mert a válság miatt erősen megcsappant a kereslet.
  • tucky1
    #13
    Nekem is P5B-m van, bios frissítés után gond nélkül vitte a Q9550-t, pcmark-ban cpu teszten az eredmények: E6300: 4488 Q9550: 8862, szal azért gyorsabb is, de kisebb a gyári ventilátorja és hangosabb is mint ez E-jé.
  • mainruler
    #12
    Az "s" az új E0-ás steppinget jelenti 95W helyett 65W TDP-vel
  • [HUN]FaTaL
    #11
    Elméletileg az összes LGA775ös procit támogatja Bios Frissítés után. De még nem néztem utána, mert 3 hónapos az egész gép, nem tervezem a procit cserélni, kiváló az e8500 teljesítménye is (pláne a 3gigás p4 után:D)
  • xido
    #10
    látom nálad is sima P5B van,mint nekem..azon merengtem mostanság..azzal elmegy még a q9650-es is simán?...
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Az i7 árakat az extreme coreokkal vesd össze, a jelenlegi quad és duo kínálatnak az i5 lesz az ellenfele. Szerintem nem érdemes, nem sokkal gyorsabb, legalábbis játékok alatt. Nálam az i7 biztosan ki fog maradni, platformcsere nem éri meg, bár nem tudom milyen procik jönnek még az új foglalatokba, de valószínűleg, ha majd gyenge lesz a procim akkor quadra váltok, addigra bagóért fogják osztogatni használtan a q9300akat.
  • Gamecube86
    #8
    A dolcsi 220 pénz.-.. és nem hogy 130-ról nem mozdult el de több oldalon is 150-160 körül akarják rád sózni a kütyüt :D Viszont egyetlen honlapon azt mondják hogy 70 rongy azthiszem veszek ey ilyen q9650-et ha lejebb megy az ára. Vagy érdemesebb mostmár i7-ben gondolkodni?
  • kisgabo
    #7
    250 ruppós dollár mellet minket ez nem fog érinteni.
  • xNoodlex
    #6
    Core 2 Duo-kat is vihetnék lejjebb...
  • JoinR
    #5
    A sima nem, csak az S (ne kérdezd mi a különbség).
    Amúgy jó lenne látni az AMD táblázatát is...
  • xido
    #4
    Azt nézem itt a listában,hogy a q9550 drágább 50dodóval,mint a q9650?
  • hdo
    #3
    Nem is fog még 1-2 hétig. El kell adni azt az árukészletet amit még a régi áron szereztek be.
  • xido
    #2
    Na..éjjel már láttam,átszámítva q9650 75e körül...hazai listákban 130ról el nem mozdult..cöcö...
  • barii
    #1
    itta példa, mi lenne, ha bezárna az AMD. Az intel sem csökkentene most árat, ha nem lenne ellenfél.
    Úgyhogy vegyetek AMD-t!