8
  • CaptainRumi
    #8
    Ezt egy szóval sem írtam soha...de én nem is írok cikket, amit több száz (most tuti sokat mondtam) ember olvas...

    de te megint (nem) a cikkel kapcsolatban írtál mint szoktál...
    te biztos tökéletes vagy...
  • Loverman
    #7
    persze te biztos tökéletes vagy
  • xido
    #6
    Legutóbb például a kezembe akadt egy film..azt hiszem 2001-es...Börtönbosszú volt a címe,talán Best Hollywood adta ki és Andy mellett Johnny Lee Miller volt a másik főszereplő...nagyon kis ötletes korai Prion Break dolog volt benne...
  • Yutani
    #5
    De a sztoriról még nekem sem mondtak el semmit. Csak annyit tudok, hogy még most is dolgoznak rajta.

    Jah, senki sem tudja, mi lehet majd benne...
  • CaptainRumi
    #4
    nagyon szubjektív ez a Tibi :) na meg naív, persze csak a gyűrűk urából meg a King Kong ból ismerhetjük...
    (pont azokból a filmekből, ahol csak animált karakter bőrébe bújt [ de persze teljes valójában is feltűnt mindkettőben, csak ezt is elfelejtette megemlíteni a T.])
  • emp
    #3
    Ha már csak a "nagy" filmeket említi a cikkíró amiben felfigyelhettünk Andy-re, akkor bizony itt lenne a helye a Tökéletes Trükk c. Huge Jackman, Christian Bale alapvetésnek is...
  • CaptainRumi
    #2
    "Andy Serkis neve maximum a Gyűrűk ura és King Kong rajongóknak lehet ismerős."

    azt elfelejtetted, hozzátenni Tibi, hogy "szerintem"
  • CaptainRumi
    #1
    Serkis a King Kong-ban nem csak magát a címszereplőt, hanem Lumpy-t a szakácsot is megformálta...és persze emellett még számtalan filmben is láthattuk.