11
  • pasi29uk
    #11
    "...internetes csettelő helyiségekben Obamát fenyegetni ugyanolyan bűncselekmény, mintha valaki élőben beszélne erről..."

    Mi van olyankor ha valaki ezt mondja neked: Ketten hallottuk, hogy neked ez a terved. Most nem mész sehova, mert rendőrt hívok. Vagy fizeccccc... --> Húzol egy hűvös kis helyre jó sokáig, mert biztos ki akartad nyírni csak nem árulod el.
  • eax
    #10
    "csettelő"

    yay.
  • Vorpal
    #9
    Most bezzeg nincs itt egy kurucz.info s sem,DDD

    Rendőőőrállam - rendőőőőrááá....
  • Carlos
    #8
    LoL.
    Kicsit paranoia-sak ezek az amerikaiak.
  • savior
    #7
    erdekes hogy ha nem valami ismert emberrol van szo, akkor le sem szarjak a fenyegeteseket
  • DieHard
    #6
    Az viszont tény, hogyha a zefbiáj figyeli az ilyen jellegü beszélgetésket, akkor sürün figyeljen magyarországra is, mert itt aztán a neve tényleg sokat el fog hangzani :D
  • kadar1
    #5
    Mindenképpen elfogják ítélni , már csak azért is mert példát statuálnak vele.Megmutatják ,hogy a nagy testvér mindent megfigyel.
  • waterman
    #4
    talán annyira nem durvulnak el, de az viszont érthető, hogy letartóztatták mert elég szélsőséges dolog ilyesmivel fenyegetőzni.. lehet mondani, hogy nem ért vele egyet és akkor nem tartóztatják le.
  • menetrend
    #3
    Érdekes ez az Usákia. Nem Hitlerrel meg Sztálinnal volt ugyanez? Aki sértegette a nevét az ment a kivégzőosztag elé vagy táborozni.
  • Riddick
    #2
    Amerikában sok az őrült, beépült Alkaidás. Az ilyet nem baj ,ha kivonják a forgalomból... ;)
  • FoodLFG
    #1
    ajaj a nagytestvér figyel ám! ><'

    Azért el tudom képzelni, hogyha tényleg meg akarnák ölni, akkor nem az interneten híresztelnék a gonosz kis tervüket. :DD

    Mielőtt rám törné az ajtót az FBI, el kell mondanom, hogy nekem fogalmam sincs, hogy mi az a barack és még nem is ettem olyat, sőt azt sem tudom, hogy hol terem..
    Bááár.. lehet, hogy tudom, csak nem akarom kiszivárogtatni a megevésének tervét ?