9
  • archelf
    #9
    "és ezúttal nyilván nem a fantasy MMO-k esetében már unalomig ismert agyatlan csépelés lesz a középpontban."
    nyilván...

    AE
  • Molnibalage
    #8
    Ez mi is ?
  • pasi29uk
    #7
    Amúgy akinek mond valamit az Elveszett Világ (MUD) név azoknak üzenem: a szerver több mint tíz éve ugynúgy működik!
  • pasi29uk
    #6
    Hetedikes koromban játszottam az Időrégésszel. Annyira megtetszett annó, hogy elmentünk faterral Esztergomba és beszélgettem a programozó bácsival (a kandallóban volt elrejtve a címe)... történt is ez kb 16-17 éve. Azóta elvégeztem a programozó matematikus szakot a JATEn :)
  • Molnibalage
    #5
    Időrégész az mekkora volt!
  • csgj
    #4
    Én hallottam róla, pedig 19 éves vagyok :P Bár nem játszottam vele... Legalábbis a szöveges részekkel nem. Viszont később (1997-ben) kijött egy rendes grafikus (plusz élő szereplős) Zork játék, amit nem is olyan régen kedvezményes áron megvettem, és 2x kijátszottam. (Az EVM régebbi kiadásában jelent meg... akkor még igényes játékokat adtak 2ezerért) Eszméletlen jó, hangulatos game volt. Ja, a címe Zork: Grand Inquisitor.
  • Tinman #3
    18-25? Semmi gond, hogy nem hallottál róla, a cikkíró se nagyon :-D
  • Lunki88
    #2
    Na majd lehet venni ehhez is a gamecardot! :DD (viccel) Amúgy érdekesen hangzik ez a játék, bár sosem hallottam még róla. :)