123
  • Bulykin
    #43
    szünet van, rengeteg szabadidő, én ki is használom:D Tegnap hajnalban elkezdtem nézni a Bloody Monday-t, egy nap alatt 9 rész^^ és ma reggel a maradék 2:D nem volt még ilyen velem, egyszerűen magávalragadott, odatapasztott a dvdlejátszó elé:D durva

    A sztori röviden(dorama.hu-ról): Miután terroristák egy biológiai fegyverrel kiirtanak egy egész várost Oroszországban, a japán titkosszolgálat (kódnevén THIRD-i) rájön, hogy ugyanezt a vírust, a Bloody X-et készülnek rászabadítani Tokióra is. Utolsó reménységük egy zseniális hacker, Falcon, aki valójában egy mindössze 18 éves gimnazista srác, Takagi Fujimaru. A fiú nem könnyen áll kötélnek, de a titkosszolgálat végül ráveszi az együttműködésre, hogy segítsen kideríteni, mi történt Oroszországban. Ahogy Fujimaru elkezdi felgöngyölíteni a szálakat, az egész helyzet a fejére nő - a terroristák nem csak az iskoláját, de még a rendőrséget is befolyásolják. Csak magára és hackeri tehetségére számíthat, ha a végére akar járni, mi is ez az egész „Bloody Monday”.

    Nincs olyan rész szerintem amire ne modnanám azt h WTF??!! minden egyes részben, elején, közepén ott a csavar, és ez még mind semmi:) a részek végén is csavar, de olyan ám, nemtudod megállni h ne nézd meg a következő rész:) keegyetlenXD
    11részből 6 részhez már van MAGYAR felirat is^^ szal belelehet kezdeni nyugodtan.

    Trailer:

  • Bulykin
    #42
    Ha valaki tud vmi 1 részes zenés doramát, akkor várom a címeket^-^

    Egyébként van 4db ilyen 1 részes cucc, amiket nemsokára meglesek,a Check it out, yo!, az Oresama, a Rockers és a Yuuki! Sztorit találtok a címek mögött, a Yuuki az ami a leginkább érdekel, kegyetlen lehet:S
  • Bulykin
    #41
    Mostanában kevesebb a szabadidőm, de egy doramára azért rászántam pár éjszakát:D:D

    A dorama címe First Kiss. Igen, tudom, a cím alapján vmi naaagyon érzelgős, romantikus cucc jut eszébe mindenkinek, én is kicsit félve kezdtem bele és hát van benne romantika, nem is kicsi, de Inoue Mao(Hana Yori Dango főszereplője, írtam már róla) személye kíváncsivá tett...nem bántam meg h megnéztem, 11 részes, a sztori röviden:
    Egy Los Angelesben élő súlyos szívbetegségben szenvedő lányról szól, aki Japánba utazik testvéréhez a nyári szünetben. A lányra nagy műtét vár, az esélye h túléli 50%...
    Japánban megismerkedik egy doktorral, akibe szerelmes is lesz. Bátyjával és annak 2 barátjával él, akik egyszerűen idióták:D:D
    A romantika mellett szerintem nagyon vicces dorama, sok benne az ökörködés, főleg a 2 lakótárs alkot nagyon, és hát olyan egymondatos/szavas beszólások vannak, h néha már nem bírtam magammal:D:D
    Nem árulom el, h a műtét sikeres lesz e, ha érdekel nézd meg:P garantált a röhögés és persze a dráma
  • Suzaka
    #40
    Valszeg, ha lesz idő meg felirat.
  • Bulykin
    #39
    fogja nézni vki? #36 #37 #38
  • Bulykin
    #38
    nemtudom kit mennyire hozott lázba ez a Hana Yori Dango,esetleg elkezdte e már vki nézni, vagy tervezi [kíváncsi[#zavart1]]
    hát engem nagyonXD imádom, főleg a főszereplő csajt, Inoue Mao-t, és nemcsak a színészi játéka miatt
    említettem h van belőle egy movie ami az 1. és 2.évad között játszódik, nos megnéztem azt is, hááát...nagyon jóóó:D igaz volt benne egy oylan jelenet amin hát elmosolyodtam, mert egyszerűen gagyi volt
    a 2.évadot már nézném, de rohattt lassan jön, én várok:D
  • Bulykin
    #37
    kicsit romantikusabb, de szerintem nagyon vicces dorama ez, tele van viccesebbnél viccesebb szitukkal:D
    a főszereplő csaj valami elképesztő, és nemcsak a színészi játékával emelkedik ki a többiek közül
    #29es kommentben már volt erről szó tudom, de azóta már megnéztem és így részletesebb is:D
  • Bulykin
    #36
    Hana Yori Dango

    Makino Tsukushi szegény családból származik, mégis az egyik legrangosabb iskolába jár. Az iskolában különös, és talán egyedi rendszer uralkodik. Pontosabban 4 fiú (Flower Four = F4), akiknek minden szavát teljesíteni kell, ha nem, piros lapot kapsz. Kaphatsz akármiért piros lapot elég, ha csak úgy nézel rájuk, ahogy nekik nem tetszik. Főleg Doumyouji Tsukasa szokott piros lapot osztogatni. Hogy mi is történik ilyenkor? Az egész iskola ellened szegül, majd nyilvánosan megaláznak, megvernek, és ez addig folytatódik, míg el nem hagyod az iskolát. Tsukushi egy kisebb baleset végett kap egy ilyen piros lapot, csakhogy ő nem adja fel ilyen könnyen és ellenszegül. Innen pedig nincs megállás, bonyolódnak a dolgok, közben szerelmi szálak is kialakulnak, bár néha már maguk a szereplők se tudják, mit éreznek.

    Ez a dorama egy elég rövid, mindössze 9 részből áll majd a Hana Yori Dango 2-ben folytatódik.

    Trailer:
  • Bulykin
    #35
    nah ez az amit muuuuszály megnézni!! hihetetlen hogy ki van találva...a sok speciális effekt és a fantasztikus zene már csak hab a tortán:)
    Nemtudom mi mást mondhatnék még, engem nagyon megfogott, szerintem szenzációs, tényleg kötelező darab
  • Bulykin
    #34
    Liar Game
    Kiadás éve: 2007
    Kiadta: Fuji TV
    Részek: 11
    Besorolás: pszicho, thriller

    Rövid ismertetõ:

    Kanzaki Nao kedves, fiatal lány. Őszintén hisz az emberekben, akik ezért kinevetik, becsapják, megviccelik, de ő mégis hisz bennük.
    Egyik nap arra megy haza, hogy egy csomag várja, benne hihetelenül sok pénzzel és egy videokazettával. A kazettán elmondják, hogy a csomag kibontásával elfogadja, hogy részt vesz a Liar Game nevezetű játékban, ahol a feladat megszerezni a vetélytársak pénzét. Csakhogy akitől kicsalják a pénzét, az a vállalat felé tartozásba kerül vele. Az első körben az ellenfele régi tanára, és pont emiatt azt gondolja, hogy talán ha beszélnek, kitalálhatnak valamit, hogy ne kerüljenek adósságba. De szegény lányt még ő is becsapja, így 100 millió yen tartozásba kerül, a határidő pedig egyre közeledik. Mit tehetne, hiszen az édesapja korházi kezelésre szorul, így nem tudná segíteni. A rendőrségen nem tudnak mit tenni, de a szomorú lány láttán megesik a szíve a kapitánynak és fontos információt ad neki: épp a napokban szabadul ki a börtönből egy híres svindler, aki egymaga rombadöntött egy egész szervezetet! Így Naonak az egyetlen esélye, hogy rávegye Akiyama Shinichit, segítsen neki visszaszerezni a részét. Csakhogy ez még nem minden...miután visszaszerezték a pénzt, megnyerték a verseny és továbbjutottak a 2.körbe...ki tudja mikor lesz ennek vége? Vajon onnan is továbbjutnak vagy a vállalat tönkre teszi az életüket??
  • Suzaka
    #33
    Én is itt vagyok, mert érdekel a téma^^ Life-ot nézem csak olyan lassan jönnek le a részek :(
  • Bulykin
    #32
    akkor jó erre voltam kíváncsi:D
  • BB7
    #31
    Én! Nézek, elszórtan! Időhiányban szenvedek, de amint lehet pótolom!
    Nyugodj meg! Nem magadnak írogatod amit írogatsz! Én olvasom!
  • Bulykin
    #30
    ezt is megnéztemXD kicsit jobbra számítottam, a vége elég érzelgős lett, ami végülis nem gond, csak nem tetszik ahogy megolották a dologat, viszont így simán lehet folytatni is akár...

    néz vki vmilyen doramát amúgy vag csak én?
  • Bulykin
    #29
    Hana Yori Dango
    egyik kedves barátom(aki szintén nagy doramafan) szerint kecivicces doramáról van szó, sokan mások is sok jót írnak róla, hát én nemtudom, ha lesz hely a gépemen és persze időm is rá(mér ne lenneXD) akkor belelesek én is:D
    történet röviden, csak úgy^^: van 1 ún. F4 csoport, ennek 4 fiú a tagja, de baszott gazdagok, meg van 1 csóri csaj és a gazdag suliba bekerül a csóri csaj, ahová ezek is járnak...aztán a csóri csaj beszól az F4-nek, pontosabban a vezetőjének, aki elkezdi szívatni, de közben beleesik a csajba:D
    a szitu elég vicces, maga a dorama felkeltette az érdeklődésemet, majd meglátjuk mi lesz belőle:)
    ja és van japán és koreai verzió is, a japán az 2 évad+1film, a koreai pedig most megy, jelen pillanatban a 6.résznél jár, kedden lesz a kövi...

  • Bulykin
    #28
    Nobuta wo Produce
    1. rész nem nagyon tetszett, igaz elég hosszú is volt(1óra 10perc), de a vége felé kezdett elég érdekes lenni, megnézek még 2-3 rész, ha javul a szint akkor fasza, ha nem akko dobom:)
    Loss Time Life meg végignézve, mind a 9 rész:) nekem tetszik, elég vicces és drámai is
  • Lyan Kyj
    #27
    oké, 4. résznél járok. Esküszöm, ha a zenét lecserélnék brácsa-violin kettősre extrémitásig lehetne fokozni a hangulatot. Így valahogy még a legkomolyabb jeleneteket is olykor elrontja a nevetséges fx használat.

    Sorozat eléggé bedurvult, ha a zene faktor nem ilyen lenne, akkor már most kedvencek közé került volna, így még kétes a dolog:)

  • Bulykin
    #26
    btw. belenéztem ebbe a Loss Time Life-ba, elég jó, vicces is és drámai is, össz 9 részes...
    ITT van angol leírás, sztem érthető.
    videót meg nem találok...
  • Bulykin
    #25
    hát a színészi játéktól sose várj megváltást ha ázsiai cuccról van szó az operatőri munka meg sztem jó, szal a kamerabeállítások direkt olyanok sztem
  • Lyan Kyj
    #24
    Elkezdtem a promózott Life-ot.
    Amellett, hogy sok helyen erőltetett és gyenge színészi játékot nyújt a legtöbb karakter, és az operatőri munka sem mindig csillagos ötös, no meg néha a zenével is eléggé mellélőttek, kíváncsi vagyok hova visz az egész, úgyhogy nézem tovább, remélem nem kell csalódnom majd a végén. Szerencsére főszereplőnek jó leányzót választottak.
  • Bulykin
    #23
    nincsmit:)
    Most szemezgetek még egy doramávalXD Loss Time Life a címe, arról szól, hogy mit tennél ha tudnád a halálod időpontját, és már csak pár órád van hátra, csak egy valamire van már csak időd, arra ami a legfontosabb számodra...maga a dorama kicsit humorosan van megcsinálva, ugyanis amikor bekövetkezne a halál pillanata, akkor megáll az idő és bejönnek a bírók, partjelzők, kezükben a hosszabbítást jelző táblával elég érdekesen hangzik és biztos vicces is:D
  • BB7
    #22
    XDDDD
    Véletlen lementem a Hebrew Subtitles-hez! xD
    ÁÁ! Nem lepődtem meg!
    סדרה מתוקה ומקסימה עם מסטוג'ון וקויוקי
    על בחור שנקלע לחיה של אשת קריירה מצליחה ו... רדומה

    De nagyon köszi! Neki is kezdek töltögetni! :P
  • Suzaka
    #21
    Ez így nagyon szuper, köszi :D
  • Bulykin
    #20
    Itt látható, hogy melyik doramákhoz van magyar felirat!
    Ajánlom a Life-t, már linkeltem trailert is belőle, és van is az összes részéhet magyar felirat!(ha ezt tudtam volna)

    Nobuta wo Produce
    Ez oedig egy újabb dorama, amit nemsokáta elkezdek nézni:)
    Normális trailer-t nem találtam róla, de EZ is megteszi sztem...
    a sztorit pedig ITT olvashatjátok!
  • BB7
    #19
    Nagyon szépen köszönöm! :)
  • Bulykin
    #18

    #15 asszem a Life-hoz van magyar sub is, de majd ha otthon leszek akkor keresek neked^^
  • The Protector
    #17
    Jah és íg kell topikot kezdeni.Páran tanulhatnának.
  • The Protector
    #16
    érdekesen hangzik.
  • BB7
    #15
    Tudsz valami olyat mondani amihez van magyar felirat? Mert igaz van amit angolul is megnézek! De csak abban az esetben ami nagyon bejön! :P És így kéne valami ami "megkedveltetné" a műfajt!
  • Bulykin
    #14
    D-addicts --> itt minden doramát megtalálsz, feliratot is innen tudsz leszedni, igaz a legtöbbhöz csak angol van:)
  • CattiBrie
    #13
    Ja oké. Köszi. :)
  • BB7
    #12
    Hol halhattam ezt a zenét?

    EDIT: Rájöttem! Fűrész zenéje! :) nagyon üt!

    +FAV
  • Bulykin
    #11
    japán bűnöző csoport, olyan mint a maffia
  • Bulykin
    #10
    itt van a Life trailer, szerintem nagyon jó dorama, a zene pedig +pont:)
  • CattiBrie
    #9
    Mi az a yakuza?
  • Frosty01
    #8
    Hana Kimi-t láttam csak ebben a müfajban. odavert nagyon :D
  • Bulykin
    #7
    ööö..igen:D
    vannak olyan doramák amik csak az ilyen yakuzákkal foglalkoznak
  • CattiBrie
    #6
    A yakuza egy műfaj?
  • Bulykin
    #5
    Coma
    hát nemtom h neked mennyire jönne beXD majd odaadom
  • karajjj
    #4
    a horror az miről szól az, meg mennyire nézhető? :D