123
  • ultrapulse
    #83
    mm a befejezés hangulata, sry :D
  • ultrapulse
    #82
    Háth három epizódot kivéve youtubeon képes voltam végignézni ocsmány tré minőségben a kíváncsiságom csillapítására, szal megvárom hogy lejöjjön a maradék 7 ep. és újra megnézem XD
    Ha meg arról van szó hogy ki tetszett meg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor nem tom hogy lehetett olyan hülye ez a Shuji-gyerek hogy dobja Mariko-t :D (igaz akkor valszeg a hangulata kicsit fájdalmasabban lett volna terítve)
  • Bulykin
    #81
    nah ennek örülök és nincsmit! végre vki aki ide is ír
    Gondolom nem állsz meg ennél az egy sorozatnál:D ajánlom a Kurosagit, a Nobuta-ból az egyik pali játszik benne, nagy arc.
    Vagy ha megetszett Nobuta(Horikita Maki) akkor pedig az Innocent Love a nyerő, igaz még arról nem írtam...
  • ultrapulse
    #80
    Üdv ! Ma végeztem a Nobuta wo produce című doramával, ez volt az első amit megtekintettem a műfajból :)
    Bulykin, a blogodban volt leírás róla, felkeltette az érdeklődésem és tényleg érdemes volt megnézni, nagyon köszönöm :)
  • Bulykin
    #79
    a gyíkok törölték a vidit copyright
    pedig tök népszerű volt...grrr
  • BB7
    #78
    Hát csak elkezdtem! :D
  • Bulykin
    #77
    jaa tényleg csak lassan jöttek a részek nem? csak elkezdted?xD
  • BB7
    #76
    Nem az első Doramám lesz!
    A Life-ot elkezdtem! ^^
  • Bulykin
    #75
    első doramád lesz mi?:O szólj ha kell help vmiben:D:D
  • BB7
    #74
    :D Fail!

    De az lesz! Elkezdem ám.. azt meglátjuk, lehet rabja leszek! ^^
  • Bulykin
    #73
    FAILxD
    heti:D:D minden hétfőn:) 1nap és kész az angol felirat álltalában, meg lehet érteni, nem kell nagy angol tudás;)
  • Bulykin
    #72
    vagyis napi:)
  • Bulykin
    #71
    kezd el nézni:D hetente 1 rész:D
  • BB7
    #70
    Hát basszus! Én is alábecsültem! :)
  • Bulykin
    #69
    nah milyen? :)
  • Bulykin
    #68
    maj mutatok róla vidit, sztem nagyon jól megvan csinálva:D
    nem vártam tőle sokat énse, szóval engem is meglepett
  • BB7
    #67
    Japán és a kosárlabda.. hmm.. :D
    Ezen már tegnap is megmosolyogtam!
  • Bulykin
    #66
    yo^^ mivel BB7-en kívül sztem nem olvassa senki ezt a topikotxD ezért nem igazán fogok ide írogatni:S ha vki kíváncsi a kritikáimra az látogasson el a blogomra: KATT IDE!!!

    btw ha vmi kérdés vagy vmi van akkor nyugodtan írjon ide, látni fogom^^

    Buzzer Beat


    Kamiya Naoki(Yamapi) egy tehetséges koráslabdázó. Élete nagy fordulatot vesz, vége az idénynek, szeretné eljegyezni barátnőjét. Azonban anyagi gondjai támadnak, ezért szeretne csapatot váltani, barátnője titokban megcsalja egyik (új) csapattársával. Egy véletlen folytán Naoki megismerkedik Shirakawa Rikoval ( Kitagawa Keiko), aki egy tehetséges zenész. A cselekmény bonyolódik és az új idény hamarosan kezdetét veszi…

    Egy friss doramáról van szó, eddig csak 2 rész van belőle. Yamapi és a kosárlabda miatt kezdtem el nézni és azt kell mondjam h nagyon jó munkát végeztek a készítők! Openinget külön kiemelném, nagyon tetszik;) Szóval Buzzer Beat powa^^

  • Bulykin
    #65
    GachiBaka!

    A suliból márcsak pár hónap van hátra, közelednek az évvégi vizsgák, sok a probléma... adott egy végzős osztáy,a legrosszabb az iskolában, melynek diákjai nagyon félválról veszik a tanulást, és adott egy visszavonult boxoló, Gonto aki hirtelen úgy dönt h tanár lesz. Tudni kell h Gonto egy baka:) vagyis egy idióta, mindig balhéba keveredik és elég hülye szegényke. Gonto lesz az osztályfőnök abban a bizonyos osztályban és hát az osztály tanulói eleinte semmibe veszik őt, nem hallgatnak rá, szivatják szegényt. Minden tanulónak megvan a maga kis problémája, amit Gonto sensei próbál megoldani. A 10 rész alatt megismerkedünk a diákokkal és egy szép kerek történetet kapunk, nagyon jó zárással! Azt azért még meg kell jegyeznem h szerintem az első 3-4 résznek inkább vígjáték szaga van, mint dráma. Részről részre drámaibb helyzetekbe keveredik Gonto sensei, az utólsó részekben a komédiának már nyoma sincs.

    Tehát egy kellemes, "rövidke" kis dorama, sok poénnal és mégtöbb drámával. Magyar felirat készülőben^^
  • Bulykin
    #64
    Tegnap elkezdtem nézni a Densha Otoko-t, hát mit mondjak:D nagyon király, szerintem érdemes nekikezdeni már csak azért is mert Otaku-s cucc^^
    a pali vmi nagyon szerencsétlen és durván Otaku, megismerkedik egy gyönyörű szép lánnyal akibe első látásra beleszeret, de nem árulja el neki h ő Otaku, mert fél h akkor lenézné őt stb.
    Hősünk a neten, egy fórumon kér tanácsokat sok másik Otakutól, így próbálja elhódítani szerelmét:D
    Mondanom sem kell h viccesebbnél viccesebb helyzetek alakulnak ki:D én nagyon jól szórakozom, vannak olyan egymondatos poénok h az vmi kegyetlen
    szóval kockáknak és otakuknak kötelező darab

    BB7, mikor szánod rá magad egy dorama nézésére? vagy csak maradsz az én szenzációs kritikáim olvasásánál:P
  • Bulykin
    #63
    +találtam magyar leírást erről:
    Cím: 結婚できない男
    Átírással: Kekkon Dekinai Otoko
    Angolul: The Man Who Can't Get Married
    Kiadás éve: 2006
    Részek: 12
    Besorolás: vígjáték

    "Kuwano Shinsuke 40 éves kiváló építész, aki a nagy konyhát tekinti a családi fészek szerves részének, s ezt tartja fő irányelvének munkáiban. Magánéletéből viszont makacsul kizár mindenkit és sajátosan telnek a mindennapjai. Telt ételeket eszik, hangosan élvezi a klasszikus zenéket, és nem bírja a kritikát. Az élete akkor változik meg, mikor egy újabb zenehallgatás közben rosszul lesz. Mázlijára a szomszéd lány már nem bírta tovább hallgatni, és átmegy szólni, így mentőt hívhat. A probléma nem nagy, csak életmódot kéne változtatnia - mondja az orvosnő, aki a szomszéd lányt a feleségnek hiszi. Persze nem, ráadásul Shinsuke visszajáró paciense lesz, miközben minden részben latolgatjuk, miért baj, ha valamit másképp csinál, mint a nagy többség.

    Abe Hiroshi remekül hozza a leginkább életképtelen figurát, és ez már önmagában remek néznivaló, de a többi szereplő is mind csodás. A dokinő oltós mosolyai, Michiru pánikba esett arca, ha meglátja szomszédját, Eiji grimaszai, ha újra kell valamit csinálni, mind nagyon viccesek és életszagúak..."

    egy könnyed délutáni kikapcsolódás, lehet rajta sokat nevetni, haverokkal, barátokkal együtt egy tál popcorn mellett nagyszerű program
  • Bulykin
    #62
    szóval Kurosagi...nagyon szépen kidolgozott, a legjobb szereplőkkel ellátott dorama, 11 rész+ movie, 2nap
    "A világon háromféle csaló létezik. Az első az Akasagi – aki az érzelmeiken keresztül manipulálja és csapja be az embereket. A második a Shirosagi – aki anyagilag csap be másokat. A harmadik, aki őket csapja be Kurosagi.."
    Kurosaki, aki egy kurosagi, mind közül a legfiatalabb, legígéretesebb, legjobb családját elveszítette még fiatalon, pont egy ilyen csaló gyilkolta meg őket, csak őt hagyta életben. Megesküdött, hogy kurosagi lesz és rács mögé juttat minden csalót, így áll bosszút.
    Szomszédja egy nagyon helyes csaj, csak kicsit kíváncsi és nyomozgatni kezd Kurosaki után:) Ő Yoshikawa, a színész pedig aki őt játsza nem más mint Horikita Maki, aki a Nobuta-ban is szerepelt és nagyon jó színész...és jó csaj
    Adott még egy áruló barátnő is, és persze sok más mellékszereplő is, akikről nem beszélnék...
    A lényeg h nagyon fav sorozat lett ez számomra, ez must see kategória!!
  • Bulykin
    #61
  • BB7
    #60
    Én inkább pasiznék azért! xD
  • Bulykin
    #59
    Amit töltök az a Kurosagi, ezt már nagyon várom, régóta kiszemeltem már és most, hogy a szintén doramafan barátom már megnézte és hát csakis jókat mondott róla, elkezdtem tölteni én is:)
    Már egy ideje itt pihen a gépemen a Xenos, ez egy 18+os misztikus, nyomozos cucc, elég érdekesnek ígérkezik, Kurosagi után ez lesz az első dolgomXD
    És végül a Kekkon Dekinai Otokoról nem írtam még, eddig 1 részt néztem meg belőle, ami nagyon bejött:) itt kérem szépen egy szitkomról van szó, azaz egy komédiáról, aranyos kis dorama, a pali 40 éves, egyedül él, csak a munkájának szenteli minden idejét, építész, szóval pénzes emberről van szó:D megismerkedik a szomszédjával, felváltva viszik egymást a kórházba, mert hol az egyiknek hol a másiknak lesz vmi bajaXD egyébként csak most ismerik meg egymást^^ szóval elég vicces szituk vannak, én jókat mosolyagtam rajta, szal nálam tuti a folytatás

    Valaki vmit tervez a nyárra? itt természetesen doramára gondolokXD
  • Bulykin
    #58
    Amit most nézek:
    After School: 4 középsulis lányról szól, az ő szerelmi életüket mutatja be, összesen 5 részes csak és a megszokott 40-50 perces részektől eltérően itt csak 20 percesek a részek... aki megnézte EZT a 15 perces kis vidit és tetszett neki, akkor ebben sem fog csalódni...

    Teru Teru Ashita: ez egy 16 éves lányról szól, akinek a szülei szarnak rá és leküldik őt egy soha nem látott távoli rokonhoz, közben pedig lelépnek:P a lány nagyon sok furcsasággal találkozik új otthonában, van itt szellem, időben visszaugrás és még sok bunyolult szitu:)és egy nagyon titokzatos és idegesítő nagyi(rokon).
    Minden rész 1-1 törénetet(napot?) dolgoz fel a lány életéből, új barátokat talál és próbál válaszokat találni ezernyi megválaszolatlan kérdésre, titokra...

    ezek olyan töltelék doramák nálamXD csak akkor nézek ha nincs jobb dolgom vagy nincs más^^ de azért be lehet próbálni, nem olyan rosszak
  • Bulykin
    #57
    nah itt a nyár, a sok szabadidő:) a nyaalás és csajozás/pasizás mellett jöhetnek a doramák

    van 2 új dorama amit már láttam, de még nem írtam róluk...
    Ikebukuro West Gate Park: ez mély nyomokat hagyott bennem:D egyrészt mert marha vicces, ugyanis utcán gangelő, káromkodó fiatalok a főszereplők:P másrészt pedig durván drámai is, mert gyikosságok és brutalitás, bandák közötti versengés(ez az egyik fő szál) folyik az utcán...ezekbe nyerhetünk bepillantást egy fiatal srác szemszögéből.
    Trailer(kúrvajóóó):


    A másik dorama pedig az MOP girl, ami egy csajról szól, aki eléggé balszerencsés és egy véletlen folytán szert tesz egy képességre amivel visszatud ugrani az időben^^ a főszereplő csaj egy temetkezési vállalatnál(?) dolgozik és így próbál segíteni a halottakon(szóval visszaugrik az időben és megakadályozza a halálukat, ha tudja).
    Trailer féleség(a szövegre figyelj, az a lényeg):

  • BB7
    #56
    Pedig szerintem elég bejáratott lett! :)
  • Bulykin
    #55
    ööhm...dehogynem
    am. Kicsi az a becenevem, majdnem mindenki így hív:D, a Bulykin-t azt nemtom miért kaptam, csak egyik haverom hívott így régen, azt csak úgy használom néha:D
  • BB7
    #54
    "by Kicsi" ?
    Bulykin nem is létezik többé?
  • Bulykin
    #53


    Last Friends

    ez a dorama 5 jóbarátról szól, akik együtt élnek, mindenkinek vannak titkaik, van amit megosztanak egymással, van amit nem...
    Ezt kaptam: Az eredmény meglepően pozitív volt! Van itt drámázás, vannak itt érzelmek, de még hálisten szolid keretek között. Az alaptörténet persze egy szerelmi sokszögre épül, ami azért ad egy hangulatot az első résznek, de nem zavaró, és még csak morzsákat kaphatott a néző belőle. Ami újdonság volt a sorozatban, hogy tettek bele egy másfajta szerelmi szálat is, és úgy látszik a jdorama valójában két lány, Ruka és Michiru kapcsolatára épül.
    A sorozat megvalósítása is profi. Komoly összhatás, erős érzelmi ábrázolás és emellett kiváló színészek.
    OPENING(nagyon fülbemászó, tetszetős:)

    és egy videó amit én vágtam ki és feliratoztam^^



    egyébként VAN magyar felirat ehhez a doramához, minden egyes részéhez!!!
  • Bulykin
    #52
    Kimi No Yubisaki
    "Rövid film a Sukida rendezőjétől Horikita Maki és Kuroki Meisa a főszerepben. Kettő gimislány egy esős iskolai délután beszélget.

    Kár, hogy csak rövid film, mert el lett találva. Sajna, mire belejön az ember vége lesz, de érdemes megnézni ezt a negyed órát. Tetszett."

    Tényleg jó,csak 15perces és pont a végére jön bele az ember:D:D
    a 2 lány pedig hihetetlenül aranyos^^
    LETÖLTÉS
    felirat pedig égetve(angol)
  • BB7
    #51
    Nem szeretem a háborús filmeket, nem, hogy Doramában! :D
  • Bulykin
    #50
    Seoul 1945


    KAAAATTTT!!!
    és igen, felragyog a szemem, és töltöm ezerrel, tegyétek ti is:D bár nemtom érdekel-e ez vkit, én hónapok óta vadászok rá;)
    háborús dráma, igaz kevés háborús jelenettel, 70 rész, egyes források szerint 71, majd megírom milyen volt
  • Bulykin
    #49
  • BB7
    #48
    Bárcsak lenne 5perc időm... leülni... és megnézni egy jó Doramát!
    Ellenben örülök, ha időben iskolában vagyok, van 10percem a barátaimra összesen, edzés, tanulás, napi rutin... S hipp-hopp.. vége a napnak! 2hete nem láttam egy jó filmet, sorozatot, alig játszottam összesen valamivel 1órát.. stb!
    [2kivétel: most volt mozimaraton, a másik meg a PrisonBreak, melyet nem hagyok ki![#ravasz1]]
    Viszont azt vettem észre, hogy, ha megnézni nincs is időm, de viszont rengeteget letöltöttem az utóbbi időben! :D Tehát, ha időhöz jutok, akkor indul a nagy Doramaraton...
  • Bulykin
    #47
    belenéztem, hát bár ne tettem volna nagyon durva az első részt se bírtam végignézni...te?
  • BB7
    #46
    Ha bejönnek az ilyen jellegű játékok, szerintem bírni fogod! Én csekkolom! :)
  • Bulykin
    #45
    erre pedig most bukkanatm rá, egy tajvani gyöngyszem:D:D szerintetek nagyon gagyi lehet? bele merjek nézni?:D:D

    Cím: 終極一班 / Zhong Ji Yi Ban
    Ismertebb nevén: K.O. One
    Részek: 21
    Műfaja: fantasy, vígjáték, akció, romantika

    A Zhong Jin Yi Ban egy speciális, különösen problémás tanulók számára fenntartott osztály. Ide többnyire hírhedten veszélyes diákok járnak, akik nagyon erősek és különleges képességekkel rendelkeznek. A vezetőjük Wang Da Dong - KO 3 (Jiro Wang), aki félelmetes híre ellenére, ha bajba kerülnek, igyekszik mindig segíteni a társain. Ám hamarosan két új tanuló érkezik az osztályba, Ding Xiao Yu - KO 4 (Aaron Yan) és Wang Ya Se - KO 3 (Calvin Chan) a helyi maffiavezér fia, aki át akarja venni Da Dong hatalmát. Kettejük végzetes összecsapását Xiao Yu akadályozza meg, később pedig, mikor úgy hiszik, hogy Ya Se apja egy támadás során életét veszti, a két srác véglegesen kibékül. Nem sokkal később felbukkan Da Dong gyerekkori jó barátja Lei Ke Se (Danson Tang) egy asztmás, félénk srác, és az események új fordulatot vesznek. Xiao Yu és Ya Se egy este belebotlanak egy különösen veszélyes alakba, akiről azt feltételezik, hogy vagy a KO 1 vagy a KO 2 lehet, akikről az hírlik, képesek elfedni az igazi kilétüket. Ya Se egyre inkább azt gyanítja, hogy akibe belebotlottak igazából nem más, mint Da Dong gyerekkori barátja Lei Ke Se.

    Valaki ezt írta róla: "Oké, a drámához egy figyelmeztetés: amortizál, de nagyon durván. A videojátékok sémájára íródott és a teljes Fahrenheitet felvonultató sorozat tipikusan "akkora gáz, hogy az már jó". Vagy rettentően bele lehet szeretni, vagy rövid úton megutálni. Velem az előbbi történt"

    Ízelítő:
  • Bulykin
    #44
    bárki, aki megtalálja EZT a doramát akármilyen torrent oldalon, vagy akárhol az kérem írjon nekem!!!
    A dorama címe btw. Seoul 1945, háborús dráma, 70 részes és kegyetlenül megakarom nézni^^

    Trailer:


    més most se kezdett bele senki vmelyik doramába?