17
  • FefeeX
    #17
    Miért nem lesz Sly Nick Fury, hiszen úgyis kezd visszatérni a szakmába manapság? :)
  • fecg21
    #16
    Elég érdekes hogy a képregényekben hol fekete hol fehér bőrű Nick Fury.
    Például a Marvel Ultimate Alliance (PC, XBOX360) című videojátékban egy fehér karakter van.És egy-két képregényben is.
    http://img50.imageshack.us/img50/5012/14mua2010km.th.jpg
  • rolinev92
    #15
    a Marvel Comics nem egy univerzum történéseinek feldolgozásain dolgozik ( értsd: alter univerzumok ) ilyen volt régen a 2099 amibe a hősöket a jövőbe mutatták be most meg az Ultimate ami modernizálja a hősöket DE melletük fut rendesen a marvel világ ami a 616-os kódnevet kapta anno.
    Furyról annyi hogy modernizálás szerint aszem rajta kisérleteztek ( szal ő az Ultimate Fekete Amerika Kapitánya ) és nem azt a szérumot kapta mint rendesen

  • mrzed001
    #14
    Felújítani, Ok, node Tony Stark ugyan miért nem lett pl fekete nő hirtelen (mondjuk mert Whitney ezt is "csodaszépen" el tudná játszani), vagy a macskanő pl Will Smith
    Ugyan már, ez nem felújítás, hanem inkább olyan mint a történelemhamisítás.
    Ja legyen Amerika Kapitány is fekete. Aha, mert biztos a II.vh végén egy feketét kiválasztottak egy ilyen igen komoly kísérletre. Miért kell most hirtelen mindenkinek feketének lennie ??????? Ez már rasszizmus...
  • Loverman
    #13
    igen, eléggé öregszel. a Marvel világát elkezdték felújítani az Ultimate hősökkel (ami rá is fért), itt Nick Fury nem egy Korda György hanem egy az egyben, bevallottan SLJ-ről lett mintázva. A többi marvel hősnél inkább az változott hogy átgondoltabb lett az eredet, stb. nameg a 20-30 éve futó füzeteket most újra lehetett "kezdeni"
  • Chocho
    #12
    Jackson azt mondta, hogy "Látszólag elég komoly gond van a Marvel Comics világában...". Lehet, hogy valami belső, vezetőségi konfliktus áll a háttérben.
  • Szolnokboy1
    #11
    Legyen a HOFF és kész! :)
  • mrzed001
    #10
    IMG tagok nélkkül (már dühít, 3x átnéztem és jó ... valami gebasz van sg-vel?)

    Lehet én öregszem, de Nick Fury tudtommal egy fehér, sovány, félszemű, karizmatikus, erős katonajellem volt:

    http://www.iconian.com/fury/gallery/smasnf.jpg
    http://i142.photobucket.com/albums/r94/elscorpio/17349-nick-fury_400.jpg

    Bazze, legyen akkor már Whitney Houston, ő aztán már tényleg a tökéletes ellentéte Nick Fury-nek

    A Vírusban (Outbreak) játszott Dale Dye http://i80.photobucket.com/albums/j195/dougfromupland/DaleDye.jpg
    Ne handabandázzanak, hogy nem találnak egy hozzá hasonló csak fiatalabb színészt ?!?
  • Lalee1
    #9
    Az Ultimate sorozatban Nick Fury fekete, és SLJ-ról mintázták a készítői.
  • xido
    #8
    és most már a képek is jöhetnének
  • mrzed001
    #7
    namégegyszer, hátha most ott lesznek a képek is:

    Lehet én öregszem, de Nick Fury tudtommal egy fehér, izmos, félszemű, karizmatikus, erős katonajellem volt:





    Bazze, legyen akkor már Whitney Houston, ő aztán már tényleg a tökéletes ellentéte Nick Fury-nek

    A Vírusban (Outbreak) játszott Dale Dye

    Ne handabandázzanak, hogy nem találnak egy hozzá hasonló csak fiatalabb színészt ?!?
  • mrzed001
    #6
    Lehet én öregszem, de Nick Fury tudtommal egy fehér, sovány, félszemű, karizmatikus, erős katonajellem volt:



    Bazze, legyen akkor már Whitney Houston, ő aztán már tényleg a tökéletes ellentéte Nick Fury-nek

    A Vírusban (Outbreak) játszott Dale Dye
    Ne handabandázzanak, hogy nem találnak egy hozzá hasonló csak fiatalabb színészt ?!?
  • CaptainRumi
    #5
    hát ja én is ezen gondolkoztam, hogy az egyik legfoglalkoztatottabb hollywood-i színész és Nick Fury nál kisebb szerepeket is elvállalt már...szóval az kizárt, hogy ő mondta vissza...szerintem a harmadik variáció a helyes, miszerint Nick Fury nem lesz benne a Vasember folytatásában.
  • Szolnokboy1
    #4
    ebben az esetben annyira nem nagy a baj, hisz csak pár másodpercig volt látható, ráadásul a stáblista végén. én inkább azt nem értem, hogy SLJ mindig el akarta játszani Nick Fury-t, állítólag nagy rajongója, Ultimate Nick Fury-t róla mintázták a képregényben és mondta is Nick Fury, hogy őt csakis SLJ játszhatja. most nem értem akkor miért lépett vissza. és azért sem értem a kijelentését, mert manapság minden 2. filmben benne van, miért pont ezt hagyná ki?
  • CaptainRumi
    #3
    elöször: A Marvel Studios azonban nem kommentálta a nyilatkozatot.
    másodszor: A Marvel Studios azonban határozottan cáfolta, miszerint lezárultak volna a tárgyalások a színésszel.

    akkor még is csak kommentálták...
  • xido
    #2
    Tököm kivan már az állandóan változó színészekkel,akár stúdió,akár színész hibája!!
  • Ulquiorra
    #1
    Samulel "mothafucka" Jacksonnak jobban hiszek mint a stúdiónak, elég csak arra gondolni mit csináltak Edward Nortonnal.