85
Hunyadi hadai
  • Szathy
    #85
    Ne haragudj, de nekem ez sem működik. Megpróbáltam az összes kombinációt és a játék játszhatatlan.

    A probléma: a kurzor lassú, sőt egyre lassabb és néhány másodperc után már nem tudom mozgatni, egyben a játék is lefagy.
  • Misa1703
    #84
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha a kompatibilitási cuucot nem találtam, mert igencsak amatőr vagyok, akkor hogyan lehet laptopon 1366x768 as képernyővel windows 7-tel futtatni a Pro libertatet?
    Köszönöm!
  • HunAnFionn
    #83
    Ha valakit még érdekel itt le lehet tölteni a játékokat:

    http://gamepod.hu/hir/ujra_elerheto_a_hunyadi_hadai.html
  • Montanosz
    #82
    valaki adjon már legyen szives egy letöltő linket vagy tegye fel valahova mert a minisztérium honlapjárol már nem letölthető
  • Radamesz
    #81
    És itt is ugyanaz a hiba: fut, de nagyon lassú.
  • Deer
    #80
  • Deer
    #79
    Na megtaláltam a megoldást mindhárom játékra Win 7 alatt:
    Kompatibilitás beállítása:

  • Deer
    #78
    Windows 7-em van, simán működik, kivéve a tutorialt, az bejön, de a térkép fekete marad. Hadjárattal nincs gond.
  • Radamesz
    #77
    Sziasztok!

    Vettem egy laptopot, amin Windows 7 van. Természetesen a korábbi programok jelentős része nem futtatható, így pl. a régi, de jó Hunyadi hadai játék sem. Fel tudom telepíteni, a játék indítóképernyője (értsd: a pálya) is bejön, de aztán nem reagál semmire. Próbáltam XP-kompatibilitással is futtatni, kevés sikerrel. Mit javasoltok?

    Radamesz
  • Radamesz
    #76
    Sziasztok!

    Nagyon szeretem mindhárom játékot, az 1848-at, a Pro libertate!-t és a Hunyadi hadait is. Sajnos azonban amióta Windows 7-em van, egyiket sem tudom futtatni. Próbáltam a Tulajdonságoknál beállítani a kompatibilitást Windows XP-re, de így sem futottak. Tudtok valami jó tanácsot adni?
    Köszi!
  • css
    #75
    Üdv mindenkinek!
    Most töltöttem le a cuccot, és van egy kis probléma.
    Linuxom van, és Wine alatt próbáltam futtatni. El is indul szépen, és eljutok a beállításokig, meg hasonlókig (menü).
    Utána kiválasztom a csatát, és elkezd tölteni. Majd mikor a végére érne, kilép az egész játékból.
    Anno Simcity2 alatt is csinálta ezt némely esetben, de azért ott lehetett játszani vele.
    Tudja esetleg valaki, hogy mi a gond vele és hogyan lehet elhárítani? Vagy hogy esetleg mikor jön ki Linuxos verziója?
    Előre is köszönöm. ;)
  • Montanosz
    #74
    jó lenne egy hasonló játék a 1919-es honvédő harcokról, mondjuk a felvidéki hadjáratról, emléket állítva egyúttal az ellenségei által csak "habsburg generálisnak" csúfolt Stromfeld Aurél katonai zsenialitásának.
  • Montanosz
    #73
    igen, csak szerettem volna a huszita harciszekeretket kipróbálni))))
  • BlackVoid
    #72
    Ebben a korban nem hasznaltak nyilt csataban tuzerseget, az sokkal kesobb jott. Lofegyverek aranya is elenyeszo.
  • Montanosz
    #71
    szerettem volna a csatákban a tüzérséget, hisz épp ezt hiányolom,mert használtak némely hadjárat alatt huszita zsoldosokat és harci szekereket amin volt tüzérség és lőfegyver
  • LasDen #70
    tegnap picit játszottam.....pár kisebb török egységet (1000-15000 lovas) többszöri ütközetben felamortízáltam őket. Albániával szövetséget kötöttem és pár héttel később csatlakoztak is (amit nem nagyon érzékeltem), de 2 héttel később török nyomásra felmonták. De nem probléma mert pár királyi és hunyadi sereget behívtam, így van egy Újlaki vezette 6500 lovas sereg Nándorfehérvárnál és Hunyadi vezetésével 6000 lovas és 3000 gyalogos sereg Várnánál. Ellenben a török is készülődik. Korábban Erdim(?)nél állomásozott egy 5000+5000-es serege, de valószínűleg szét darabolta, mert van egy 4000+2000 és 2000+2000-es serege elég messze egymástól. Konstantinápolyt ostromolják rendesen, de tartja magát. Úgyhogy kicsit tartok tőle, hogy valami komolyabb támadásra készülnek, de felkészülten várom őket, addig is lassan törünk előre... :D
  • Elar
    #69
    Na ez hibádzik nálam:

    Az egérkurzort gomb vagy felirat felett tartva
    megjelenik egy rövid segítség.

    Ez nem müxik
  • Montanosz
    #68
    ja
    hát akkó' a fejlesztőktől a huszár games fórumán, vagy emil nekik
  • Elar
    #67
    Nincs benne!!! Különben nem kérdezném :)
  • Montanosz
    #66
    a kézikönyvből
  • Elar
    #65
    Sziasztok

    Meg tudnátok mondani, h hol találok egy képes útmutatót a hadvezérek speciális képességeiről? Elfelejtettem melyik mit jelent és most csak bambulok a krikszkrakszokra....
    Illetve azt honnan tudom, h a létrehozok egy új hadsereget, h az adott hadvezér melyik kasztba tartozik????
  • LasDen #64
    nincs olyan jogom nekem :D sajnos?? :D
  • Fasiszta
    #63
    Bocsi én kérdeztem de le törölheted a szöveget.
  • a.carkey
    #62
    Hihetetlen. Erre most már jó a link ...
  • a.carkey
    #61
    Kérdezte, válaszoltam.

    Amúgy sem tudom elérni és ezzel kipróbálni a sulinetes linkről. :(
  • LasDen #60
    és ez hogy kapcsolódik a játékhoz??? :D
  • a.carkey
    #59
    Vagy ezt a topicot:
    ide katt!
  • a.carkey
    #58
    OMM, NO, FRA/GBR, RUS alapból, és a diplomáciádtól függ, hogy ki áll melléd még (TUR, BUL, ITA, ROM, GRE, PER, SWI, SWE, POR, ESP, stb.). Van benne tengeri/légi/szárazföldi csata, lövészárok háború, mozgó háború, haditervek, egységfejlesztés/építés, kutatás, stb. Nézd meg az AGEOD fórumát és keresd a témát. Sok infót találsz.
  • Fasiszta
    #57
    És a játék jó. És melyik országokkal lehet lenni?
  • a.carkey
    #56
    Pff. Valamelyik értelmesebb torrenten biztos megtalálod.
  • Fasiszta
    #55
    World War One - La Grande Guerre hol lehet letölteni mert ez is érdekel?
  • Fasiszta
    #54
    Nem rakná fel valaki egy másik oldalra a játékot mert nem működik a sulinet és én szeretnék játszani vele.
  • Montanosz
    #53
    akkor nem tudom
    ó én még a oktatórésznél tartok)))
  • LasDen #52
    több mint 1 giga szabad hely van, xp-m van és ati 9600 xt kártyám...

    de attól függetlenül a nemtom milyen bég portyázásós részt végig nyomtam és nyertem is :D kellett egy kis szerb és havasalföldi segítség de kiűztem őket :D Hunyadival egészen Várnáig üldöztem őket és azt is felszabadítottam :D
  • Montanosz
    #51
    szabad hely a vinyón, vista, videókártya?
  • LasDen #50
    1,80Ghz proci és 512 ram....mi lehet a szar.....
  • Montanosz
    #49
    akkor nálad valami gáz van
    900hz procim 1 gigával éppen csak érezhető idő a töltésnél
  • LasDen #48
    amúgy csak nekem tölt 15-20 percig, mikor indítok egy új játékot v betöltök egyet????
    kicsit zavaró, hogy ilyen sokat kell várnom, hogy játszhassak....
  • Montanosz
    #47
    Nagyon jó és élvezetes!
    Köszi srácok a munkátokat, és kívánom hogy bőséges anyagi áldásban legyen részetek és szakmai megbecsülésben cserébe!

  • LasDen #46
    sztem tök jó lett.....nekem bejön :D