53
MyDate
  • amina858585
    #53
    Ennyit mydatról! :D

    http://mydate.honlapom.com/web.php?a=mydate&o=jTU3K6tynw

  • Steel
    #52
    igaz, hogy rengeteg az álreg, de mégis sikerűlt kifognom onnan egy aranyhalat is :) (ez régebben volt)
    inkább ez az sms-es szarakodás ami undorító: ha nem küldesz havi sms-t akkor nem tudsz üzenetet olvasni/kűldeni nem tudsz statit olvasni/kűldeni, meg semmi egyebet (fórum sincs), gyakorlatilag sehogy sem tudsz kommunikálni a többiekkel
    ha meg e-mail címet vagy msn-t írsz akkor azt az egész sort átírják X karakterekkel amiben a cím van, rohadékok
    viszont ha nem írsz a cím-be férget és mondjuk a gmail-t "gémél" -ként írod be akkor a rendszer megkajálja, meg is érdemlik
  • amina858585
    #51
    Szerintem úndoritó ami ott megy az admin minden csajt meg akar dugni cserébe hogy benyaliza magát mások személyi jogait megsérti érte,(tapasztalat) a moderátorok istenek érzik magukat és folytathatnám szóval egy nagy rakás szar rengeteg kamu reg van stb stb sokat kell fizetni alig vannak már fent rajta tovább szerintem nem kel folytatnom.
  • pista89
    #50
    Ki mit gondol a MyDate-ről??

    -Mi is az?
  • kanett2
    #49
    Ismerkedésem a mydate-tel: kb a regisztrációs lap kitöltése, egy fénykép, egy zene, és egy hátérkép letöltése (keresése) majd feltöltése alatt kb 2910-en nézték és véleményezték a képemet.
    Összesen ha 1 órát lehettem regisztrálva, érthetetlenek és egyben hülyeségnek is tartottam.
    A mindenapi életben is pontozzuk az embereket vagy véleményezzük, max. szimpatikus és ennyi.

    Eszembe nem jutott volna, hogy szintén ezt fogom csinálni (pontozgatok) kicsit időigényes unatkozó emberek szórakozása ez.

    Elfogadom, hogy online társkeresés de ez már valami más irány.......

  • Sordoran
    #48
    én már vagy 5 leányzó MSN-jét szereztem be, eddig mindben volt vmi csalódás szinte
  • Steel
    #47
    hmm, lehet kicsit tisztult a kép...
    azaz lehet azért nem ír(t) vissza sok lány, mert így gondolkodnak mint te...??
    csakhogy szerinted melyik pasi fogja flőrt nélkül kezdeni az ismerkedést, pont ez a gond az ilyen oldalakon, hogy a lányok elfelejtettek flörtölni (vagy soha nem is tudtak)
    lehet neked eleged van a flört-ből, de valamikor még ezt annó úgy hívták, hogy "egymásra hangolódás"
    ma már ilyen nincs? vagy amelyik lánynál nincs az inkább tényleg ne válaszoljon
    érted, mégis kivel akar az a lány ismerkedni, aki nem tud egy pasi bókjainak (vagy félreérthetetlen csipkelődéseinek) örülni??

    no mind1, én baromi szerencsésnek érzem magam, hogy kb. 3 hete sikerűlt egy leányzó msn-jét elkérnem a MyDate-en, s azóta egész jól megvagyunk mi kettecskén
    azt hozzáteszem, hogy lassan több mint 1 éve vagyok fent az oldalon, szóval ennyit kellett várnom a szerencsémre...
  • megalodon
    #46
    Nemtudom,de én ha valaki azt irja hogy csak ismerkedne akkor ugy közelitek felé,ha valaki laza kapcsit akkor ugy.
    Nem konkrétan azt irom,hogy baby van kedved sexelni?? Egy statiban ált.h.jók a képei vagy hogy melyik képe tetszik mi tetszik rajta és baxnak visszairni még ha pont abban benne vagyok akit ő keres! Ez milrt van??
  • csillababy
    #45
    sza raingun!
    igazad van egy semire való oldal és igénytelen rengeteg a kamu ugy mint lányok és fiúk oldalán egyaránt.....mindenki csak a statit küldi és ennyi KOMOLYTALANOK
  • raingun
    #44
    Trendi az oldal amennyiben a mérhetetlen igénytelenséget annak vesszük...
    Persze a fiataloknak biztos bejön. Bár nem tudom mit lehet egy olyan oldalon csinálni ahol pár ezer tag van csak. Szóval szerintem ez is csak egy lesz a sok sikertelen és igénytelen oldal közül.
  • csillababy
    #43
    sziasztok!ugy látszik itt csak pasik irnak és csak rosszat én is csak azt tudok irni de sajnos csak a pasikról tudok rosszat irni ...az itt lévőknek mondom ne hragudjatok...de egy nagy szar ez a oldal és a tőbbi társkereső oldalak is vagyok egy jó pár helyen nem tartom magam csunyának meg akkor nem is irnának a pasik de sajnos mind csak ir ...és csak szexet szeretőt akarnak komoly kapcsolatot aki akar az vagy messze van vagy nekem nem tetszik de amugy ez az egész csak abbból áll hogy a pasik küldözgetik a flőrtőt ...a faszomat se érdekli azzal már tele van a padlás...én komoly kapcsolatr vágyom aki melletem van és engem szeret ...és nem flőrtőlgetésre...na ennyi a véleményem ...köszi hogy elolvastatok
  • csillababy
    #42
    :)
  • bigapó
    #41
    mármint hogy mi?

    írtam neki statit, erre visszaírt, hogy tetszem neki (szimpatikus vagyok), aztán elkezdtünk levelezni, jöttek-mentek a levelek, aztán randi megbeszélés (mozi) és aztán ottalvás :) első randin szex gyerekek, azért ilyen se sok van. mondjuk ehhez az kell, hogy mindketten 30 körül vagyunk, szóval önálló, felnőtt emberek:) meg persze közös érdeklődési kör és hamar egymásra hangolódtunk.

    de mint mondtam szerencse is kellett, meg az, hogy speciel Én most nem is akartam becsajozni, erre rögtön összejön. szóval ne görcsöljetek, csak csináljátok ahogy tetszik, nem kell erőlködni, mert az már szar. legyen sima baráti találkozó az első, mert akkor nem izgultok annyira. legyen miről beszélgetni és már sínen vagytok. nagyon kevés dolog kell egy csaj meghódításához, de elég nehéz azt megtalálni, viszont meg lehet:)
    a mostani csajokról nemtok nyilatkozni, de nekem eddig bejöttek a szerelmes versek, sms-ek. azért odavannak, egyszerűen leolvad róluk a bugyi.de van akinek ez sem tetszik, na azt már messzire kerülöm, mert beteg.... :D
  • kretyás
    #40
    igen, mondjuk akivel én találkoztam, ő is jobb volt mint ahogyan képzeltem, mert azt hittem h ducibb a képek alapján... de amikor élőben láttam, hát leesett az állacskám :}
  • toto2700
    #39
    mesélj már egy kicsit, mi hogy volt.
  • megalodon
    #38
    Igen de kevés a jó alkalom! :)
    Én is levelezek egy leányzóval még nemtom mi lesz belöle!:)
    De sokan sokat hisznek magukról.
  • bigapó
    #37
    Sziasztok!

    Csak, hogy legyen már ellenpélda is. Tegnap találkoztam egy csodálatos lánnyal, aki ráadásul sokkal szebb is, mint ahogy azt vártam a képek alapján. Nem tudom, hogy meddig fog tartani, ez nem is lényeg, mert az addig eltöltött csodálatos percek a lényegesek. Ennyi.

    Szóval aki szerencsés, az találhat ott is jót....vagy csak a megfelelő ajtón kell kopogni a megfelelő időben? ...no comment
  • Karajovics
    #36
    sziasztok! én is regiztem az oldalra, hogy megnézzek 1 csajt akit haverom mutatott! de én nem bírtam 1 óránál tovább az oldalon! :D:D muszáj voltam letörölni magam..:S ekkora 1 fost..:S hát igen.. magyarország...:///:))
  • megalodon
    #35
    Háát a love egy fokkal jobb talán.
  • wantonly
    #34
    Akkor már inkább a Love.hu, az jobb egy fokkal. Ha már valaki neten (is) akar ismerkedni.. Bár ott is van fizetős rész, mint a többi ilyen oldalnál. De talán még ott a legkevesebb kamu.
  • megalodon
    #33
    NNA ez az! Detto ugyanez a tapasztalatom :)
  • toretto r34
    #32
    nemnagyszám énis fent voltam taliztam is csajjal, de nem lett belőle semmi, sok elszált luvnya van fent és kb 60%-uk nem is ir vissza
  • Steel
    #31
    régebben kipróbáltam, szerintem nullát nem ér :)
    fent lévő csajok fele tuti álreg, sok olyan csajszi van akinek van pasija, hogy mit keres ott azt ő se tudja (vagy harmadikat hancúrhoz)...
    lezbi cicák nagyon nyomulnak, a fórum az SG mögött van 10 évvel kb.
    asszem valami 14 levelet kűldtem összesen, 2 csajszi válaszolt, abból az egyikről kiderűlt, hogy 14 éves gyorsan hanyagolni kellett, a másik meg kb. két levél után nem is válaszolt

    az igaz, hogy elég gáz képet tettem fel (nincs is olyan ami ilyen oldalra való), dehát mit tehet az ember, ha nem "fotogén"...
  • kretyás
    #30
    haverommal nyomtuk, mind2nk talizott onnan csajjal, mini-járás is volt nekiis nekemis, kb ennyi

    lószar
  • megalodon
    #29
    kivéve ez
  • megalodon
    #28
    Én elöször kiváncsiságból regisztráltam. Az a véleményem,hogy vannak jó csajok fennt és van aki vissza is ír esetleg. D eaki jó és vissza is ir az messze lakik,vagy csak barátkozni szeretne.
    Sok a kamu reg.is.
    Az meg külön dühítö,hogy karácsony és 31.e közt meglehetett nézni ki szavazott rám vagy ki nézte meg az adatlapom! Na itt jön a legborzasztóbb dolog hogy milyenek a mostani leányok!

    Dobok nekik statit,hogy csinos stb pontozom a képét is aztán látom megnézi az adatlapom akár többször is pl 2nap alatt,de semmi köszi vagy ehez hasonló még ha pont 100% osan beleesek az általa megadott paramétereknek.
    500lányból kb 5el ismerkedtem meg,hogy msn stb
    amugy nagy rakás szar az egész!
    De ahogy elnézem a hozzászólásokat eddig pozitiv hozzászólás még nem érkezett
  • Minstrel
    #27
    szeretem a májdétet, mindig küldenek emailt

    Kedves minstrel!

    Régebben regisztráltál nálunk, de még mind a mai napig nem léptél be a Mydate-re.
    Kérlek ha elfelejtetted a jelszavadat akkor kattints a jelszóemlékeztetõre a fõoldalon.
    Szeretettel várunk.

    Üdvözlettel:
    a MyDate.hu csapata

  • solo
    #26
    Hát..egy újabbfölösleges kopiszar.-.-"
    nemelég a vamipre meg a többi szar?
  • wantonly
    #25
    Nem egy nagy szám. Baromi lassan töltődik be az oldal, ráadásul minden második bejelentkezésnél rosszul (legalábbis nálam, tűzróka alatt). Kevés a tag, visszataszító fizetős dolgok. Én hamar megnyomtam a törlés gombot.
  • NessieGraf
    #24
    Utálom a lepkéket. Még az oldal betöltésénél is röpködnek.
  • lang14
    #23
    - privi.hu
    - people (ppl.hu)
    - baratikör

    és még sokan mások
  • Csuhai G
    #22
    Utálom a Pizza-Kinges sonkát

    nah azt én is.. :D
  • tobias88
    #21
    öhömm:

    Röhögök a saját poénjaimon
    Nincs bérletem
    Szeretem a könyveket
    Utálom a vígjátékokat
    Nincs bajom a melegekkel
    Rendszeres égnek áll a hajam
  • Emmegki
    #20
    iwfw.hu? :)
  • nonicks
    #19
    egyáltalán mi az a mydate?
  • Barnabyka
    #18
    ezek között én csak egy rosszat látok...
    "Ritkán iszom alkoholt"
    ..a többi nálam rendben van
  • John Cena
    #17
    Nem tudok fejben számolni
    Hadarok
    Szétdobálom a cuccaimat
    Röhögök a saját poénjaimon
    Ritkán iszom alkoholt
    Utálom a Pizza-Kinges sonkát
    Imádom a teknősömet
    Nincs bérletem
    Szeretem a könyveket
    Utálom a vígjátékokat
    Nincs bajom a melegekkel
    Rendszeres égnek áll a hajam
    37 es lábam van
    imádom magam
    Nem hallgatok utcán zenét
    Utálom a kék gyümölcsöket
    Nem tudok célozni
    Szoktam ordítani
    Egyszer volt egy király pókerem



    értelmes csjao krajta pont msot néztem 1et meg:D
  • tobias88
    #16
    de most tényleg, hány ilyen oldal van?

    - iwiw
    - myvip
    - facebook
    - baráti kör
    - mydate ugye vagy miez
  • Orionk
    #15
    ez kb. olyan mint a szexneked.hu oldal. VAgyis többet érsz, ha nem neten, hanem a valóságban ismerkedsz!!!
  • Met
    #14
    Az amatőr szopógépek legalább ingyen szopnak?