6569
12149940121232355297.jpg
  • OKkultist
    #119
    Ezeket a képeket az NWO(New World Order) topikban már tárgyaltuk, de akkor most megint előveszem: (ubaid sumér 5-6ezer éves szobrok)

    Ebben a nagyon furcsa, hogy ha MASZKRÓL lenne szó, akkor a kis figurának miért van szintén maszk a fején, miközben kajál???

    Mégegy ugyanilyen.

    Mik lehetnek azok a pontok a vállán, és a pálca a kezében???




    Ennyre rossz szobrászok lettek volna? (homlok nélküli fej, szemek a fej tetején? és a fülei sem stimmelnek)



    Van még rengeteg, és minél régebbiek, annál kevésbé hasonlítanak egy emberre.
    Egy múzeumi adatlap: Irak, Ur városából, kb. ie.4000-ből
  • Montanosz
    #118
    nem csak erózió
    minden vallási mellékzönge nélkül: a biblia szerint csillagközi űrháború során pusztult el a Mars, a Föld.
    szóval ezek a leletek csak töredékei, egymással nem összefüggő emlékei az előző civilizációnak: tehát tudatos rombolás,pusztitás által is sérültek..
  • blackgamer
    #117
    elolvastam a Fermi paradoxont amit lentebb linkeltek
    a Bracewell-szonda talán még logikus dolog lenne, vagyis hogy a naprendszerünkben keringene valahol egy ilyen már sok millió éve, arra várva hogy mi felfedezzük
    viszont a Földön talált "bizonyítékokban" az a logikátlan hogy tudják az idegenek hogy az erózió tönkreteszi idővel a bolygón elhelyezett jeleiket
  • Montanosz
    #116
    különben is annak nagyobb az esélye hogy az adamita faj előtt is volt civilizáció a földön, elpusztult és újjáépített föld, célokra teremtett emberi faj.
    mint hogy véletlenül lejöttünk a fáról, célok nélkül élünk és maghalunk és vége.
    nekem sokkal vonzóbb az a verzió hogy csak épülésre és tanulásra szolgál a föld, magasabb szintre lépés előtt.
  • Montanosz
    #115
    kézzelfogható bizonyítéknak ott a boszniai piramis. pár óra alatt ott is vagy, menj el nézd meg és akkor nem mondhatod hogy nincs bizonyíték.
  • High end PC #114
    Kedves Hajnalcat!

    Az, hogy tengeri élőlényekhez hasonlítom a rajzokat, csak egy hipotézis, én pusztán találgatok (de egyáltalán nem kevésbé áll meg a lábán, minthogy modern kori és másvilág-beli járművek vannak a képen, sőőt), de ezzel ellentétben váltig állítod, hogy mik láthatóak egyes véseteken.
    Mégis mitől vagy ebben ilyen biztos?
    Mégis hol találták ezeket a véseteket?
    Melyik kultúra véste bele?
    Mikori képződmények?
    Mi volt jellemző az adott kultúra akkori szokásaira?
    Azt is el tudod mondani egyben egészben mit jelent a véset értelmezése?
    A többi karakter mit jelent?
    Ha válaszolni is tudsz ezekre a kérdéseimre, akkor azt mondom, hogy felállítottál egy egészen érdekes hipotézist, amely elgondolkodtató, ám
    csak így rábökni laikusan egy vésetre, hogy ez meg az a rajz hasonlít egy modern eszközre, vagy másik világ-beli eszközre (mint ahogy másra is hasonlít), nem túl tudományos, sokkal inkább csak fikció.
    Ne érts félre kérlek, mi egy oldalon állunk, én lennék az egyik legboldogabb ember, ha ezeket az állításokat alátámasztani és bizonyítani is tudnád valamilyen módon, mellesleg mielőtt a tudományok művelésére léptem volna, én is sokszor feltételek nélkül hittem pár kétes bizonyítékban, sőt, még most sem változtam meg talán ezen téren teljesen, ebben talán hasonlítunk. :)
    Nem állítom, hogy én gondolkodom jól, lehet épp én vagyok az aki rosszul gondolkodik, de szokták is mondani a tudományokban, hogy ha nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy melyik hipotézis lehet az igaz, mindig azt válasszuk, melyhez a legkevesebb további feltételezés szükséges, amely a legkézenfekvőbb. Mellesleg utánatúrtam pár Egyiptom közelében (már ha onnan származik a véset) őshonos halfélének, és találhatóak olyan fajok, melyek számomra kísértetiesen hasonlítanak a helikopter-szerű és idegen világból érkező rajzokhoz -Googleban beírtam, hogy Egypt fishes, és nézelődtem a találati képek közt.

    Üdv
  • Hajnalcat
    #113
    Nem vagyok hívő.
    Engem a kézenfogható bizonyítékok érdekelnek.
    Az meg, hogy néhányan azt írják, hogy tengeri élőlényeket látnak a képen (ami egyáltalán nem látható) meg elkezdik ecsetelni nagy erőlködések közepette a részleteket, azzal saját magukat próbálják meggyőzni, de a tények magukért beszélnek.


  • Hajnalcat
    #112
    :DDDDDDddddddddddddddddddddddddddddd

    vicces vagy, pedig ez nem vicces....
  • OKkultist
    #111
    Miért a legalját kellett még klónozással is szaporítani???? És az sem világos, hogy miért nem a kor legfejlettebb birodalmának vezéreivel egyezkedtek? Az másoknak volt leosztva, vagy van valamilyen elqúrt galaktikus törvény, ami csak a selejtet engedi szaporítani? Zavaros, kb. mint az utóbbi 5000 év történelme.
  • OKkultist
    #110
    Ezek az alienek a tejút szégyenei (már ha a tejútról jöttek, és tényleg alienek) de mindenképpen kárt okoztak a bolygónak, ezzel a beavatkozással. Remélem van főnökük, és nagyon ráqúrnak erre.
  • ZilogR
    #109
    háát, ez a történet az én olvasatomban:

    16,2. Embernek fia! add tudtára Jeruzsálemnek az õ útálatosságait,
    16,3. És mondjad: Így szól az Úr Isten Jeruzsálemnek: A te származásod és születésed Kanaán földjérõl való; atyád az Emoreus és anyád Hitteus asszony.
    Emoreus volt az apás és Hitteus az anyád
    16,4. Születésed pedig ilyen volt: a mely napon születtél, el nem metszették a köldöködet, és vízzel meg nem mostak, hogy tiszta lennél, sóval sem töröltek meg, sem be nem póláltak.
    Úgy születtél, hogy a méhlepényt a köldökzsinórral együtt nem választották le rólad
    16,5. Szem meg nem szánt téged, hogy ezekbõl valamit veled cselekedett volna, könyörülvén rajtad; hanem kivetettek a nyilt mezõre, mert útáltak, a mely napon születtél.
    Ezután olyan helyre kerültél, ahol nem voltak emberek, senkit sem érdekelt a sorsod
    16,6. Ekkor elmenék melletted és látálak véredben eltapodva, és mondék néked: A te véredben élj! mondék ismét néked: A te véredben élj!
    Mi mindezt láttuk, mert figyeltük egy ideje a fajod újabb egyedeinek születéseit. Szerencsénkre nem vágták át a köldökzsinórod és a méhlepényed is megvolt, így...
    16,7. Sok ezerekre szaporítottalak, mint a mezei füvet, és megszaporodál és fölnevekedél és jutál nagy szépségre; emlõid duzzadának s szõröd kinõtt vala, de te mezítelen és befedezetlen valál.
    ...volt lehetőségünk annyi példányt előállítani belőled, ami elegendő volt ahhoz, hogy a fajod elszaporodhasson ezen a bolygón. Amint elértétek a megfelelő életkort és a minimálisan szükséges példányszámot...
    16,8. Ekkor elmenék melletted, és látálak, és ímé a te korod a szerelem kora vala, és kiterjesztém fölötted szárnyamat s befödözém * mezítelenségedet, és megesküvém néked + s frigyre léptem veled; ** azt mondja az Úr Isten, és lõl az enyém.
    ...elkezdtük a szaporítást: megtermékenyítettük a klón-nőket.
  • High end PC #108
    Benn vagyunk a 10 legnépszerűbb témában gyerekek :)
  • Montanosz
    #107
    ja persze csak eszembe jutott)))
  • OKkultist
    #106
    Inkább tűnnek esetleírásoknak, mint amikor a nagyfőnök a beosztottal megbeszéli, hogy mi lesz.
    A rómaiak meg nem démonhitűek voltak, hanem többistenhitűek, nem 1db univerzális , mindenttudó, mindenható istent hittek, hanem mindent felosztottak kategóriákra, és azoknak volt egy-egy istene, ill. volt főisten is, de az inkább az "alistenekkel" foglakozott, nem az emberekkel. (mindenhol ez a rendszer volt, kivéve a kereszténység óta, de abban meg hatalmas félreértés van : bibliában a zsidókkal egyezkedő ismeretlen eredetű figuráK és a tényleges nagyfőnök az két nagyon különböző valami)
  • GrandVitara
    #105
  • blackgamer
    #104
    ha google earth akkor lehet hogy a film előhívásánál vagy a szkennelésnél akadt valami hiba, sok helyen előfordul sajnos
  • blackgamer
    #103
    ebben semmi nincs, egyes népek így temetkeztek, többet jelentett nekik a halottjuk mint a maiaknak
    Százhalombattán megnézhetsz egyet belülről is
  • Montanosz
    #102
    ezt bárki megnézheti Hatvan mellett, elég "fura" talajelszíneződés


    javascript:document.newmessage.submit();
  • Montanosz
    #101
    ilyesmiről nem hallottam))
    de mezőhegyes és békéscsaba között több száz!!! temetkezési kurgán van!
    sokat megnéztem, szinte mind eltünik mert fokozatosan beszántják((( pénz meg nincs feltárásra(((
    bánkút tulajdonképp erre épült.


  • Vardar
    #100
    Magyar piramisokról valamit?
  • Montanosz
    #99
    ja: Kolszkij-félszigeten és Luhanszk megyében keressétek őket.
  • Montanosz
    #98
    vagy gondoljatok bele a szomszédunkban leledző boszniai piramisra, vagy arra hogy százával vannak piramisok ukrajnában és fent szibériában
    a boszniait már félig kiásták, de a többi is láthatő a goole map segítségével.
    ezek mind régebbiek mint az egyiptomiak, amik cak halvány másolatok.
    szóval volt már az adamita kor előtt is civilizáció a földön, és biztos elérték az saját űrkorszakukat is.
    ja és magyarjaink is e piramisokon nyargalásztak, illetve sokat vastag földréteg borít ami utalhat egy özönvíz nyomára.



  • Vardar
    #97
    Drake képletet még nem írtátok le? Épp itt az ideje:D
    N=RX*fp*ne*fl*fi*fe*L
    N= galaxisban lévő technikai civilizációk száma
    RX= évenkénti csillag képződési ráta
    fp= csillagok és bolygórendszerek aránya
    ne= bolygórendszereknek az életnek kedvező ökoszférák részaránya
    fl= bolygók amelyeken az élet kialakult
    fi= magasrendű civilizációk száma
    fe= kommunikáció fázisában lévő magasrendű civilizációk
    L= egy technikai civilizáció átlagos élettartama
  • Montanosz
    #96
    mármint az akkori embernek teljesen "normális" dolog volt hogy természetfeletti és "földönkivüli" lényekkel találkoztak.
    példa: góliát is egy természetfeletti lény és filiszteus nő leszármazotja volt.
  • Montanosz
    #95
    ezek szellemi lényekre vonatkoznak jobbára amit idéztél.
    Isteni és szatanikus lényekre.
    valamint próféciákra amit pár ezer év eltéréssel nehéz magyarázni, hisz teljesen más civilizációs környezetben élünk mint az akkori ember.
    gondolj bele a rómaiak is saját bevallásuk szerint démonhitüek voltak, ateizmust hirből sem ismerték.
  • tomcat1
    #94
    "De egyébként nem hiszem, hogy helikoptert használtak volna az ufók, meg tengeralattjárót :D"

    De a mi földi elődeink használhattak ezelőtt ...
  • tomcat1
    #93
    kedvenc rész:

    Már itt vannak, de észrevétlenül [szerkesztés]

    Lehetséges, hogy az intelligens idegen életformák nemcsak, hogy léteznek, de már jelen is vannak a Földön. Azért nem vesszük észre őket, mert ők ezt nem akarják, az emberi lények technikailag képtelenek erre, vagy, mert a társadalmak nem fogadják el a meglévő bizonyítékok hitelességét.[53]

    Nem ésszerűtlen azt feltételezni, hogy ha egy életforma elég intelligens és fejlett ahhoz, hogy képes legyen a Földre utazni, akkor ahhoz is elég fejlett, hogy itt észrevétlen maradjon. E szerint a nézőpont szerint az idegenek már megérkeztek a Földre, vagy a Naprendszerbe, és tanulmányozzák bolygónkat, miközben elfedik a jelenlétüket. A megfigyelések többféleképpen is folyhatnak olyan módokon, amelyeket nehéz lenne észlelni. Például molekuláris nanotechnológiával megalkotott mikroszkopikus megfigyelő eszközök egy komplex rendszerét telepíteni lehetne a Földre és működésük rejtve maradna, vagy kifinomult műszerekkel távolabbról is lehetséges passzív megfigyelést végezni.

    Számos UFO-kutató és -vadász azt állítja, hogy a társadalom egésze igazságtalanul elfogult az idegen emberrablások, UFO-észlelések és fizikai találkozások állítólagos eseteivel szemben, és ennek következtében nem lenne túl befogadókész a bolygónkat látogató idegenek létezésére utaló bizonyítékokra. Mások bonyolult összeesküvés-elméletekkel állnak ki amellett, hogy a politikai elit tagjai elhallgatják a közvélemény elől az idegen látogatásra utaló bizonyítékokat, annak érdekében, hogy elrejtsék az emberek és idegenek között kialakult kapcsolat valódi kiterjedtségét. Az ehhez hasonló forgatókönyveket már évtizedek óta megjelenítik a popkultúrában is.
  • tomcat1
    #92
    ez a 10-es érték nem egy nagy szám :)
  • OKkultist
    #91
    Ezek az alienek ritka nagy taplók lehetnek, vagy őket is átverték:

    16,2. Embernek fia! add tudtára Jeruzsálemnek az õ útálatosságait,
    16,3. És mondjad: Így szól az Úr Isten Jeruzsálemnek: A te származásod és születésed Kanaán földjérõl való; atyád az Emoreus és anyád Hitteus asszony.
    16,4. Születésed pedig ilyen volt: a mely napon születtél, el nem metszették a köldöködet, és vízzel meg nem mostak, hogy tiszta lennél, sóval sem töröltek meg, sem be nem póláltak.
    16,5. Szem meg nem szánt téged, hogy ezekbõl valamit veled cselekedett volna, könyörülvén rajtad; hanem kivetettek a nyilt mezõre, mert útáltak, a mely napon születtél.
    16,6. Ekkor elmenék melletted és látálak véredben eltapodva, és mondék néked: A te véredben élj! mondék ismét néked: A te véredben élj!
    16,7. Sok ezerekre szaporítottalak, mint a mezei füvet, és megszaporodál és fölnevekedél és jutál nagy szépségre; emlõid duzzadának s szõröd kinõtt vala, de te mezítelen és befedezetlen valál.
    16,8. Ekkor elmenék melletted, és látálak, és ímé a te korod a szerelem kora vala, és kiterjesztém fölötted szárnyamat s befödözém * mezítelenségedet, és megesküvém néked + s frigyre léptem veled; ** azt mondja az Úr Isten, és lõl az enyém.
    * Ruth. 3,9. + 5 Móz. 26,27. ** 2 Móz. 19,4. - 2 Móz. 19,8. 2 Móz. 24,8.

    Pont egy ilyen csapattal kellett összeszűrni neki a levet???
  • Balumann
    #90
    Attól, hogy nem törődnek azzal hogy felettük vagy még nem biztos, hogy nem érzékelnek... :| A szárnyas hangya ráadásul nem is csak 2D-ben mozog.
  • JAG1
    #89
    A földönkívüliek észlelésének és egyáltalán a világűr és terjedelme megértésének egyetlen egy akadálya van, mégpedig az emberi agy...
    Korlátozott. Lehet, hogy sosem fogunk találkozni velük, ha ők nem akarják.

    Olyan, mint a hangya-ember kapcsolat. A hangya ugye két dimenzióban mozog. Felfelé nem lát, szal, ha felette állsz, le sem szar. Illetve neki van a boly és a körülötte lévő 20m-es körzet. Azt sem tudja, hogy 21 méterre mi van, nem, hogy a föld másik felén...

    Elmélkednek, találgatnak az emberek, de könyörgöm, ki mondta, hogy a fizika törvényeit követik?
    Azokon nevetek a legnagyobbat, mikor kijelentik, hogy lelőttek egy ufo-t, meg lezuhant. :-) Persze, ide eszi a fene olyan messziről, amit mi fel sem fogunk, de lezuhan. :-)
  • OKkultist
    #88
    Ezek vajon mit jelentenek:

    2,3. És mondá nékem: Embernek fia! küldelek én téged Izráel fiaihoz, a pártos nemzetségekhez, a kik pártot ütöttek ellenem; õk és atyáik * vétkeztek ellenem mind e mai napig.
    * Jer. 3,25.

    (csak nem átverték az alieneket is? Kispályások lehetnek)

    3,1. És mondá nékem: Embernek fia! a mi elõtted van, edd meg; edd meg ezt a türetet, és menj, * szólj az Izráel házának.
    * Jel. 10,9. Jel. 10,10.
    3,2. Felnyitám azért számat, és megéteté velem azt a türetet.
    3,3. És mondá nékem: Embernek fia! hasadat tartsd jól és belsõ részeidet töltsd meg ezzel a türettel, a melyet adok néked. És megevém azt, és lõn az én számban, mint az édes méz.
    3,4. És mondá nékem: Embernek fia! eredj, menj el az Izráel házához, és szólj * az én szavaimmal nékik.
    * Jer. 1,17.

    (mit etetett meg vele?)

    3,7. De az Izráel háza nem akar téged hallgatni, mert nem akarnak engem hallgatni, mert az egész Izráel háza kemény * homlokú és megátalkodott szívû.
    * Ezék. 2,4.
    3,8. Ímé keménynyé tettem orczádat, a milyen az õ orczájok, és keménynyé homlokodat, a milyen az õ homlokuk.
    3,9. Olyanná, mint a gyémánt, a mely keményebb a tûzkõnél, tettem a te homlokodat; ne félj tõlök, és meg ne rettenj tekintetöktõl, mert pártos ház.

    (ferde homlokú, vagy konok? és kampós az orruk??? WTF???)

    3,24. És jöve belém a lélek, és állata engem lábaimra, és szóla hozzám és monda nékem: Menj be és zárd be magadat a te házadban.
    3,25. És te, oh embernek fia, ímé köteleket vetnek reád és azokkal megkötöznek téged, és ki nem mehetsz közikbe;
    3,26. Nyelvedet pedig én ragasztom ínyedhez, és néma leszel, hogy ne légy közöttök feddõzõ férfiú, * mert õk pártos ház.
    * Ésa. 48,4.
    3,27. Mikor pedig szólok veled, megnyitom a te szádat, és mondjad nékik: Így szól az Úr Isten; a ki hallja hallja, a ki nem akarja, nem hallja, mert * õk pártos ház.
    * Hós. 4,4.

    (ez vajon mi lehet?? agymosás?)

    4,8. S ímé köteleket vetettem reád, hogy meg ne fordulhass egyik oldaladról a másikra. míg betöltöd ostromodnak napjait.
    4,9. És végy magadnak búzát és árpát és babot és lencsét és kölest és tönkölyt, és tedd ezeket egy edénybe, és ezekbõl csinálj magadnak kenyeret; a napok száma szerint, a míg oldaladon fekszel, háromszázkilenczven * napon egyed azt.
    * Ezék. 4,5.

    (??????????????)

    8,9. És mondá nékem: Menj be és lásd meg a gonosz útálatosságokat, a melyeket ezek ott cselekesznek.
    8,10. Bemenék azért és látám, és ímé az útálatos csúszó-mászó állatoknak és barmoknak mindenféle képei és Izráel házának minden bálványai vannak bevésve a falon köröskörül.
    8,11. És hetven férfiú Izráel házának vénei közül (ezek közepette Jaazanjáhu, a Sáfán fia) áll vala elõttök, mindenik a maga tömjénezõjével kezében, s a füstölõszer felhõjének illata száll vala fel.
    8,12. És mondá nékem: Láttad-é, embernek fia, Izráel házának vénei mit cselekesznek a sötétben, kiki az õ képes házában? mert azt mondják: Nem * lát minket az Úr, elhagyta az Úr ezt a földet.
    * Jób. 23,13. Zsolt. 94,7.

    (Sátánisták????)

    10,13. Hallám, hogy a kerekeket forgókerekeknek nevezték fülem hallatára.

    (no comment)
  • Balumann
    #87
    Hát ha már itt tartunk, itt eg ykönyv ami megmagyarázza a Bibliát, mint földönkívüliek jelenlétét, akit érdekel: Sloszár József: A Biblia - ami a kulisszák mögött van
    Bár én mindenképpen hülyeségnek találom :)

    Mondjuk tényleg nagyon sok olyan dolog van (rajzok, építmények) amik számunkra tényleg érthetetlenek, értelmetlennek tűnnek. Pl. zseblámpa szerü rajzok Egypitomi piramisokon belül ha jól emlékszem, vagy #72. De egyébként nem hiszem, hogy helikoptert használtak volna az ufók, meg tengeralattjárót :D
  • edios
    #86
    Omg!



    Ezt a képet úgy tudom, hogy egy ufó töltötte fel az internetre!

    Bizonyíték!!!
  • tigeroo
    #85
    basszus ez egy könyvben volt benne, nemtalálom sajna de elég érdekes dolgokat írkált!

    például a frigyládáról is volt benne szó, és elég durva dolgokat írtak róla (mini-atomerőmű, stb)

    erich von daniken írt ilyen könyveket
  • Rip
    #84
    Azért Ezékiel próféta könyve is tartalmaz jónéhány fura dolgot, érdemes az elejét elolvasni (értő olvasással). Aztán lehet gondolkodni, hogy mit láthatott valójában, amit így írt le a "bibliai" időkben.
  • High end PC #83
    Meg ahogyan ábrázolhat ráját is, és tengeri élőlényt is.
  • tigeroo
    #82
    írt egy görög bölcs a szfinxekről meg különféle egyiptomi teremtményekről, amiket az "égiek" küldtek le a nagy piramisépítések során "felügyelni"

    meg a biblia végén, a jelenések könyvében is írnak egy űrbéli "kerékről" ami egy űrállomás lehet
  • High end PC #81
    Hát igen, szerintem evvel csak az a baj, hogy általában az emberek azt látnak meg egy ilyen ősi vésetben, amit látni szeretnének, ergó, akár lehet egy halféle is uszonnyal a helikopternek vélt rajz, a propellernek vélt vonal pedig nem is abból a rajzból indul ki, hanem egy másik rajz végződése. A repülő alatt pedig nem tudom melyik rajzra gondolsz, végül is a helikopter is repülő.
  • Pluskast
    #80
    Őőő egy helikoptert egy repülőt egy tengeralatjárórt meg egy ufo-t. Ne mond, hogy nem látod??