5
  • tarcsabi
    #5
    Én azért odáig nem mennék, hogy a Digi Kft egy szent. Viszont a szolgáltatásuk tényleg nagyon pöpec. Az meg hogy elindultak a tenderen azért mutatja, hogyha megnyerték volna valamit biztos kezdek volna a frekvenciánál, amit a MobiNet-nél nem hiszem hogy fognak, ha mégis megnyerik a Dreamcom előtt, pár nap és biztos kiderül.
  • L3zl13
    #4
    És micsoda dolog az, hogy a felsorolt érveknek kb fikarcnyi köze sincs a hírhez?
    Éljen a szent Digi Kft, akik kb két egész háztömbben olyan csodálatos szolgáltatást nyújtanak, érdekes módon ennél többre (országosan ugyanilyen szolgáltatás nyújtására) ők sem képesek, így aztán egészen bizonyos, hogy a többi szolgáltató a szemét, és semmiféle technikai okok nem állnak a dolog mögött...

    A pályázatok tartalmát nem ismerem, ezért nem tudom megitálni, hogy jogosan húzták-e le a Digi-t, de a 2009 áprilisi indítást én sem értem, hogyan tudták volna megvalósítani...
  • rjudit
    #3


    Sajnos széllel szembe pislilni nem mindig eredményes. Érdemes megnézni az econet tulajdonosi körét és máris érthető a Digi miért "drága".
  • ates84
    #2
  • HENCIG
    #1
    Na igen....sejtettük, hogy "szakmai érvek" nyomására előbb-utóbb megakasztják a Digi-t.....
    Micsoda dolog az, hogy 2500 ft-ért 20/10 Mega sávszélt ad!!!!!!

    Micsoda dolog az, hogy 4000 ft-ért majd 70 csatornát ad!!!!!!

    Micsoda dolog, hogy 0 ft-ért adja a telefont és a vonalat!!!!!

    Micsoda dolog lett volna, ha a vezetékes és a mobil digi ingyen kommunikált volna!!!!

    Ehhh! Ez tényleg 0 pontot ér??????????????????????????????

    Remélem elcsúsznak a Digisek a GVH-hoz, de ha kell az európai bírósághoz is!!!!!!
    Miért lenne nekünk jobb és olcsóbb???