14
  • god25
    #14
    "A pingvinek karácsonya" is jól sikerült. Szerintem ezekből a 10percesekből készül a 26 rész. (Aki nem látta, az keressen rá torrent oldalakon).
  • Renátó1985
    #13
    jó de ezek nem mesék nem 1 kategória
  • berc00
    #12
    pingvinek voltak tényleg a legjobbak, Őmiattuk érdemes megnézni xd
  • torcipepe
    #11
    mondok én: GitS és Innocence.

    a második rész meg már nagyon erőltetett. addig még emészthető, míg a repülőn bohóckodnak, de landolás után "az őseink otthona" beszólás bekapcsolta az alvás funkciómat.
  • Etinger
    #10
    Csak a Pixar gyerekek, csak a Pixar... :D:D
  • lammaer
    #9
    Mi a fene, madagaszkarbol volt 2. resz?
    Lattam egy 20 perces pingvinest, de gondolom nem ez az...
  • Landro
    #8
    Az első bekezdést nem nagyon értem
  • Renátó1985
    #7
    Szerintem is az egyik legjobb animációs film
    gyerekeknek szól nem nekünk és a gyerekek imádták ráadásul te sem untad magad halálra ha elmentél a gyerekkel a moziba
    a cikk írója meg mondjon amit akar a véleménye úgy sem számít sehol :) ahogyan az enyém sem

    kalapos mondj 1 szerinted jó animációs film címet
  • kalapos01
    #6
    Így besérülni azon, hogy másnak más a véleménye:) "Nem ér bántani az én Madagaszkáromat! Hogy képzeled? Megmondalak!" Mi ez, dedó?:)

    A Madagaszkár az elmúlt idők egyik legbénábbja, tipikus "Amerika lenyom az amerikaiak torkán pár cuki állatot"-film. Bármelyik másikat felhozhattad volna, de hogy épp a gagyi Madagaszkárért rajongasz, az..., elég gáz:)

    A 4 pingvin ász, de a többi... Szerepelt még más is rajtuk kívül?

    (Nem hiszem, hogy különösebben zavartatnék magukat azért, mert 100? 1000? 10000? olvasóból 1-2 fikagép van. Ha a másik irányból nézed, akkor 98? 998? 9998? olvasó meg nem fikázik.)
  • CybeRick
    #5
    Hát, ha választhatnék, hogy egy Madagaszkár 3-at vagy egy KisVuk 2-őt néznék-e meg a jövőben, a Madagaszkár nyerne fényévekkel. És ebben nagy szerepe lenne a paranoiás pingvineknek is ;)
  • wolruf
    #4
    Nem mindenképpen Viktort akarom védeni, de gondolom ő is bizonyos kimutatások alapján írja le, amit leír. Ha szívedre teszed a kezed, sajnos a Madagascar 1 és 2 is a többség szemében a felejthetőbb szintet üti meg. Nekem vegyes emlékeim vannak a filmekről, sajnos a pozitív részek mind-mind pingvinesek (ez meg az én véleményem, és az ismerőseim közötti tapasztalataim).
    Viktornak pedig (hír-bot :D ) voltak jó cikkek is a neve alatt, így ez a miért nem húzol el az SG-ről dolog kicsit erős. Inkább akkor ignoráld a dilmes cikkeket, nem? :)
  • TeDDyRuSh
    #3
    "..pár remek és valamivel több csapnivaló rajzfilm mellett általában felejthetőekre emlékszünk.

    A Madagaszkár is ez utóbbi csoportba tartozott,..."

    A Madagaszkár felejthető...amire emlékszünk? Mi van? Tudom, hogy számodra nehéz befogadni egy két filmet, főleg ha meg sem nézed, de ne a Madagaszkárral kezdj ki. Főleg amikor már korábbi hasonló lehúzós cikken kaptál már fikár rendesen Viktor. Tudjuk, nem egy Dark Knight, de ha összehasonlítod jó pár animációs filmmel, akkor igen csak jónak mondható. Ez alól kivétel a 2. rész!!

    Miért nem lépsz le Viktor az SG-től. Mindenkit megkímélnél a hülyeségtől. Nem érzed kínosnak, hogy majdnem minden cikkednél fikáznak a fórumban?! Talán itt már kevés az az indok, hogy a filmkritika szubjektív dolog, és nem mindenkinek ugyanaz tetszik.
  • Victor1103
    #2
    Pontos premiert tudni már?Mát alig várom!Nagy arc az a 4 pingvin:D
  • bertino
    #1