44
Made in Hungária
  • OPM
    #44
    nekem megvan a soundtrack eredetiben, de talán 1x sem tettem be a lejátszóba
    ha szeretnéd, elküldöm postán vagy ha gondolod feltöltöm valahová
    írj privátban ha érdekel :)
  • bedini
    #43
    Hello!
    Meg tudná valaki mondani honnan tudom letölteni a filmzenéket?
    Köszi!
  • C7
    #42
    Nem volt egyáltalán lemaradva a dolgokkal, mert bár a 60-as években is a britpop meg a beat volt a nagy divat (70-es években Fenyő is azt játszott), a 80-as évek elején volt egy rockabilly revival, és bár nem a fődivat, még mindig sokan szeretik. Fenyő a 80-as években hozta be, és csinált egy rock and roll-korszakot Magyarországon. Mellesleg nagyon igényes zenét játszik a mai napig, talán a technika miatt is, de azért hallgassunk meg egy ötvenes évekbeli amerikai r&r dalt akárkitől, és hallhatjuk a különbséget. Jó a rock and roll alapjában véve nem arról szól, hogy mindent pontosan megszerkesszünk, de Fenyő sokban eltér a többitől.
  • Gladiator
    #41
    ha te mondod...
  • EasyLife
    #40
    nyelvében!??
    arról még nem hallottam.
    de ha létezett is az fix hogy nem egy német csaj nyelvében!!!
  • Gladiator
    #39
    A piercing kb. tobb ezer eve letezik. Nem mondom, hogy nagy divatja lehetett akkoriban, de elofordulhatott.
  • EasyLife
    #38
    észrevettétek hogy az egyik német csajnak piercingje van amikor énekelnek a végén látszik. és akkoriban szerintem még nem nagyon volt olyan :D
  • Gladiator
    #37
    melyik orszagban nezted?:)
  • zenoka
    #36
    most lattuk kifejezetten jo film volt ha nem var az ember tole egy herrri potyer action muvit (20 ev alatt nem engednek be ra senkit) de igen kellemesre sikeredett..jol volt osszepakolva az egesz film egy ropke kikapcsolodasra tokeletes..
  • DjDano
    #35
    A sikeres embereket általában irigységből utálják.. A magyar emberekre különösen jellemző az irigység.
  • w77d
    #34
    atyám mesélt jópárszor erről a korszakról és nem úgy vettem ki, hogy marha ciki volt a fiatalok között. Magyarország nem USA, itt még szép, hogy 10 éveket késett minden műfaj. Sokan meg sem merték próbálni honosítani ezt a "vírust"...
  • Gladiator
    #33
    Ja, hogy ugy elcsuszott. Azt hittem azt mondod, hogy 20 evesen mar kioregedett a mufajbol:D
  • Emmegki
    #32
    Nem is lehetett "hivatalosan" nem megcsúszni. A P. Mobil-t a 70-es évek hard rockjával a 80-as években is ott gáncsolták ahol tudták. Voltak már vagy 10 évesek mire kiadhattak egy lemezt 83-ban.
  • atomkrumpli
    #31
    úgy kb. 20 évet megcsúszott a pali de oda se neki jól tolta az elvis élet érzést, csak hát 1970 környékén már black sabbath, stones, Zeppelin de a magyar zenekarokkal se nagyon konkurált szerintem nem kell ezt magyarázni
  • n3whous3
    #30
    :DDD
  • Gladiator
    #29
    20 evesen alapitotta a Hungariat, annyira nem lehetett lemaradva, hogy ciki legyen, foleg, hogy egybol arany (talan platina) lemez is lett az elso albuma. mert lett volna ciki?
  • Kicsikiraly
    #28
    :D!
  • atomkrumpli
    #27
    jól gondolod mivel ez a korszak nem létezett Magyarországon, fenyő egy picit lemaradt időben és ciki volt már akkor is a fiatalok között, szóval egy fikció az egész :-)
  • Gladiator
    #26
    Errol az utalatrol jut eszembe egy Fenyo mikis vicc:

    Fiatal juppy csávó elviszi újdonsült barátnőjét vacsorázni. Észreveszi, hogy az étteremben ott ül Fenyő Miklós is.
    Egyszer csak Fenyő feláll, és elindul a mosdó felé, a srác utána. A mosdóban megszólítja Fenyőt:
    - Tiszteletem Drága Művész Úr! Mekkora öröm, hogy találkozhatok Önnel!
    Ha nagyon szépen megkérem, megtenne nekem egy apró szívességet?!
    - Mi lenne az barátom?
    - Imponálni akarok a barátnőmnek, és azt szeretném kérni,
    hogy jöjjön oda az asztalunkhoz, és kitörő örömmel mondja azt nekem, hogy:
    "Szevasz Ferikém! Hát ezer éve! Hogy vagy, mi újság?"
    Kimennek a mosdóból, a srác leül. Pár perc múlva megérkezik Fenyő, és mondja a mondatot:
    "Szevasz Ferikém! Hát ezer éve! Hogy vagy, mi újság?"
    Mire a srác:
    "Mikikém vazze…, hányszor megmondtam, hogy húzz innen a picsába!"
  • John Cena
    #25
    végül is ki tudja
  • Gladiator
    #24
    Lehet szemelyesen ismeri es azert utalja:)
  • n3whous3
    #23
    mér? sztem meg kurva idegesítő ember... De egyébként maga a film jó lesz sztem + a zenék is végülis jók.

    ha meg már ott tartunk, hogy a zenéjét valaki nem szereti, akkor meg se nézi a filmet
  • w77d
    #22
    nem kell szeretni, de sztem utálatra nem adott okot az ember... nem tetszik a zenéje, nem kell hallgatni. Ő valamit letett az asztalra, nem is kis dolgot..
  • n3whous3
    #21
    mér kéne mindenkinek szeretnie?
  • w77d
    #20
    ez csak a te szegénységi bizonyítványod...
  • hunbasser
    #19
    hát,pont ez a lényege,hogy a Hungária teremtette meg az amcsi feelinget.bár én sem éltem még akkor és a 60-as évek Magyarországáról nekem sem ez jut eszembe,na de hát biztos egy szűkebb rétegben így volt :D
  • Hegi90
    #18
    utálom fenyő miklóst. ha nem róla szólna, akkor talán megnézném. de így már nem biztos.
  • n3whous3
    #17
    hát jah, nem úgy néz ki, mint egy magyar környezet...
  • Gladiator
    #16
    Mondjuk en cseppet sem tudom felfedezni benne a 60-as evek Magyarorszagat, se a ruhakon, se a diszleten... De mondjuk nem is eltem meg akkor, lehet igy nezett ki. Mondjuk nekem is elsore kicsit tul Amerikas:)
  • Gladiator
    #15
    Ez a foszereplo srac ugy nez ki, mint Finch az Amerikai Pitebol:D
  • w77d
    #14
    XD
  • n3whous3
    #13
    5/5 :D Na ez király lesz.
  • toto2700
    #12
    - akkor ma nem megyünk moziba
    - dehogy nem...nyolckor

    :DDDD
  • Verseghy
    #11
    Biztos megnézem!! Nagyon jónak igérkezik. Bár útálom a magyar filmeket, de mostanába egész jók..( kaméleon, valami amerika2)
  • edios
    #10
    Ahhoz képest h magyar eléggé megnézős kategória!



    (Fenyő Iván nélkül meg mégjobb lenne, csak úgy nyilván esélye se lenne bokszoffiszban - legalábbis így gondolhatták a készítők)
  • w77d
    #9
    jó filmnek ígérkezik, bár rohadt furcsa, hogy a Hungária dalokat nem Fenyő Miki énekli :S
  • EnZsolt
    #8
    Azért ez a trailer elég színvonalasra sikeredett :)
  • Csacsi
    #7
    honlap
  • OPM
    #6
    /fav

    trailer alapján bejövős

    ha csak feleolyan jó lesz mint a csinibaba, már megérte megnézni
  • Lyan Kyj
    #5
    - ezek szerint ma nem megyünk moziba...
    - dehogynem, nyolckor!

    :DD