641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • magikusloop
    #601
    szerinted miért írtam? Sony Minidisc lejátszóm van. És más minőség, mint az mp3...
    Egyetlen előnye, hogy több ezer számot tárolhatok egyszerre.
  • kulinka
    #600
    Minidisc az soha nem terjedt el. túlságosan drága technológia volt. Ehhez képes az Mp3 lejátszás filléres dolog.
  • riddin
    #599
    Sztem sem lenne túl olcsó megoldás. Ezért tökéletes az MP3, és az új telefonokra fér bőven. Vagy ha nagyon minidiscet szeretnél akkor vegyél erre alkalmas készüléket.:P
  • BB7
    #598
    Lehet jó lenne, csak baromi drága megoldás, gondolj bele...
  • magikusloop
    #597
    Én bakelitet hallgatnék legszívesebben mindenhol.
    A legjobb lenne, ha mini cd-t lehetne a mobilokba rakni. vagy minidisc-et.
    De komolyan.
  • riddin
    #596
    Sőt van, aki még bakelitről hallgat muzsikákat... De ha vonaton, buszon vagy séta közben szeretnél zenét hallgatni, akkor tökéletes választás egy olyan telefon amelyik lejátsza az MP3-akat. És még külön MP3 lejátszó sem kell.
  • kovacsgellert
    #595
    Helló!
    VAn egy Nokia 6234-esem és mindig mikor felrakok egy alkalmazást(pl. DocWiever) és meg akarok nyitni vele valamit, akkor kiírja, hogy "Alkalmazás hozzáférés nem engedett", vagy valami ilyesmi.
    Meg lehet ezt oldani valahogy? Mert nagyon idegesít...
  • Megtörhetetlen
    #594
    ribot: nem kell vájtfülűnek lenned, csak kell hozzá egy normális hangcucc és akkor hidd el te is egyből észreveszed a különbséget...
  • Fájt
    #593
    A CD elkopik ha sokat hallgatod, ha pedig karcos lesz akkor aztán megnézheted (hallhatod) a minőségkülönbséget..
  • Kasabian
    #592
    Egy jó fülhallgató sem árt mellé ;)
  • ribot
    #591
    Nagyon vájtfülűnek kell lenned, hogy ezt észrevedd! :D
  • Megtörhetetlen
    #590
    Minőségben azért még észrevehető a különbség az audió és az mp3 közt, habár ott a lossless...
  • Fájt
    #589
    Van még ember aki CD-ről hallgat zenét? Van de elenyésző szerintem.. Ilyen alapon kazettát és bakelitet is konvertálhatna
  • Kasabian
    #588
    Ez egy számítógépes progi, felrakod, konvertálsz, majd a kész 'terméket' rakhatod a telefonodra. Szóval túl sok újítás nincs benne, konvertáló programot már eddig is láttunk
  • Megtörhetetlen
    #587
    De a MediaGo az nem a telefonon van? vagy ugy mint az iPod-nál?
  • ribot
    #586
    A MediaGo tud audio cd-t konvertálni?
  • oakeshot
    #585
    A memóriakártya helyére belököd az audio CD-t aztán hadd szóljon :D:D:D

    (sry:D)
  • Kasabian
    #584
    Pont ezért tettem idézőjelet, ne lehessen belém kötni :)

    Szerintem arra gondol hogy az audio CD tartalmát mp3ba konvertálja neked
  • Fájt
    #583
    Azért azt elmesélhetné valaki hogy mit is jelenthet egy telefonnál az 'audio CD másolás' alkalmazás :)

  • Kasabian
    #582
    Amúgy SE telefonokhoz konvertálásra ott a MediaGo alkalmazás:

    "Kifejezetten Sony Ericsson telefonokhoz tervezve, SensMe™, PlayNow Arena™, automatikus szinkronizálás, audio CD másolás, automatikus átalakítás és egyéb funkciókkal."

    persze egyéb programmal is megtehető
  • ZilogR
    #581
    keress egy Total Video Converter-t a chip.hu-n és azzal kipróbálhatod, h mennyi lesz.

    Én is rendszeresen konvertálok sorozatokat (Chuck, Dexter, Numbers) 320x240-es SE k800i-mre, egy rész kb. 90-95MB 3gp formátumban 25fps-el.
  • oakeshot
    #580
    Ahogy így utána jártam 240 x 320 pixeles, 256K szín. ahhoz, hogy ne szagasson 18 fps és a Bit Rate az kb. 198kbit/sec kell, hogy legyen minimum.
    Tehát szerintem egy egész estés mozi simán kijön 100-150MB-ból...A 8 G-ra felfér pár db :D

  • ZilogR
    #579
    jaaaaaaaajjjjj, úgy érti hányszor hány PIXEL, mennyi színnel, nameg mekkora kép/s-ot akarsz...
  • ribot
    #578
    2,6 colos a kijelző. (W995)
    Arra lettem volna kíváncsi, hogy a 8 gigára durván hány filmet tudok felrakni.
  • Kasabian
    #577
    Attól függ, mekkora az a kijelző =) Amúgy szerintem kb 100-150 megás lesz, videó hosszától függően, de szóljatok be ha hülyeséget írok
  • Grusi
    #576
    Sziasztok!

    Egy hamarosan (pár nap múlva) induló mobilportál számára keresek lelkes és tehetséges írókat, akik képesek és szeretnének mobiljátékokat és applikációkat tesztelni.
    Az érdeklődőöket a [email protected] címre várjuk.

    Az oldal NEM blog lesz, hanem "nagyköltségvetésű" hírportál, meglehetősen agresszív ambíciókkal.
  • ribot
    #575
    Nem tudja valaki, hogy mekkora lesz egy átlagos film mérete, ha egy W995 méretű kijelzőre konvertáljuk?
  • Kasabian
    #574
    Hát ez is tág fogalom hogy kommunikációs eszköz.. A világ legeslegelső mobiltelefonja is kommunikációs eszköz volt, és mai napig az..
  • lolita99
    #573
    nahigen:)én szőkenő létemre azért szívesen megbírkóznék vele,pláne ha ien telóról van szó,csini és okos,best of:)
  • LadyBaBa
    #572
    jó,de most ez olyan,hogy lehet hogy nem tudod beállítani,míg nincs olyan telód,amiben van ilyen opció is,de meg lehet tanulni,ha már van.Ez a fejlődés
  • ZilogR
    #571
    amíg egy átlaguser nem tudja a mobiltelefonján beállítani saját email fiókjához a hozzáférést, addig nem is érdemes azon gondolkodnia, kell-e neki szuperkütyü.

    én azt gondolom, már egy Nokia 7650/3650/6600 ős-okos-telefon is übereli azt, amit egy átlagos felhasználó elvár egy telefontól, mint KOMMUNIKÁCIÓS eszköztől...

  • Kasabian
    #570
    Csalódni mindenben lehet.. Egyébként ha besétálsz egy mobilboltba, és vigégpróbálgatod a drágábbnál drágább készülékeket, azért elvárják hogy az egyiket meg is vedd.
  • oakeshot
    #569
    De ha bemész egy mobilbolt-ba, nyugodtan kipróbálhatod, ekkora összegnél már nem várható el hogy próba nélkül megvedd, de az se hogy csalódj benne. Általában..
  • stringr
    #568
    na ez az!! ezt nem szeretem a vásárlásban, totál lutri. ezért is jöttem mondjuk pont fórumozni ma, h könnyebben döntsek. meghallgassam mások véleményét is..
  • oakeshot
    #567
    jó választás rossz választás... úgyis csak utólag derül ki.
  • stringr
    #566
    azért én nem vagyok ilyen csélcsap..:):) általában kitartok amellett amit választottam..:) és sztem ez most nem is lesz rossz választás.
  • oakeshot
    #565
    ilyen alapon soha ne vegyél telefont, mert 2 nappal rá úgyis megtetszik valami más :)
  • stringr
    #564
    csak nem akarom h vegyek vmit, ami hirtelen megtetszik, aztán két nap múlva felfedezzek vmit, ami még ennél is jobban tetszik. bár a wifi nagyon üt nálam!
  • schloziwanda
    #563
    Szerintem ez nem kérdés, hogy ki tudnád e használni vagy sem! Miért ne tudnád kihasználni? Ha van igényed olyan dolgokra amit tud ez a telefon akkor vedd meg, és lent azt írtad, hogy jól keresel, csak ha 100 e fölött lenne akkor nem szánnál rá pénzt! Akkor ne habozz szerintem!
  • stringr
    #562
    péntekig dönteni akarok h megvegyem e a telefont vagy sem. még pár haverral is áttárgyalom, azért 80 e Ft-os döntést nem kapkodnék el..
    komoly telefon és jó dolgokat tud, de h ki tudnám e használni, nem tudom.