99
  • asysoft
    #99
    Mármint melyiket? Öcsémnek volt az első. Marketból alig tudott leszedni valamit (persze nem bűvészkedett vele túlságosan), aztán pár hónap alatt meghalt a mikrofon, érdekes módon kihangosítva mégis működött... OS jópofa, de a hardware elég "érdekes".
  • ZilogR
    #98
    Lehet ilyesmit kis hazánkban kapni?
    Tapasztalatok vkinek?
  • GregSB
    #97
  • GregSB
    #96
    Na bejelentették a Pré és Pixi Plust

    Mostmár a Pixi is tud Wifit!
  • GregSB
    #95
    Kapható itthon a Pré!

    Br. 170 szpídsoppban.
  • pyrohun #94
    szerintem inkább hsdpa legyen benne mint wifi.
  • ZilogR
    #93
    PONT WIFI??? Olyan, mintha lenne egy bombázó, állandóan szexéhes, tüzesmacska, 18 éves barátnőd és nem lenne muffja...
  • GregSB
    #92
    Palm Pixi

    Gyengébb-olcsóbb pré. Pl Wifi nincs benne...
  • pyrohun #91
    hátez?
  • GregSB
    #90
  • GregSB
    #89
    "…the 3GS is actually able to render webpages slightly faster than the Pre in some cases. The overall performance advantage ends up being 11% in favor of the 3GS over the Pre."
  • GregSB
    #88
    Hol vannak összehasonlító tesztek 3GS-el? Tudsz linket adni? Én még csak a 3G-vel láttam összehasonlítva, ahhoz képest tényleg gyorsabb. 3GS-t még csak tegnap óta lehet kapni, és én eddig azt olvastam mindenhol hogy qrva gyors.

    Az viszont elég gáz ha igaz (és miért ne lehetne igaz), hogy pár megnyittott programmal a háttérban már akadozik a browser és a videólejátszás is rajta...

  • pyrohun #87
    Érdekes, hogy eddig az összes tesztben gyorsaságban mindenhol megverte a 3G-t, de még a 3GS-t is (kivéve a bekapcsolás utáni boot-időben), itt az indexen meg fikázzák. Máshol meg pont azt emelik ki, hogy sokkal gördülékenyebb és gyorsabb maga az OS. Fura.
  • GregSB
    #86
    Első magyar review.
  • solo
    #85
    Románoknál 550 lesz a független prézli az iris nél:C
  • pyrohun #84
    Kár, hogy a mai fiatal fiúk 90%-a szintén feminím :DDDD
  • Ronny
    #83
    kár, hogy feminím a vonalvezetése...
  • GregSB
    #82
    Egyébként több magyar hírportál is azt írja, hogy ősszel már európában iskapható lesz. Úgy legyen
  • GregSB
    #81
    Review összefoglaló

    Elmondható, hogy mindenkinek tetszik a telefon :)
  • pyrohun #80
    mondjuk inkább úgy, hogy ennyi pénzért, ráadásul az apple-től elvárnék valami fejlesztést.
  • GregSB
    #79
    Te kis telhetetlen :P
  • pyrohun #78
    iphone-nál is sokat kellett relatív. azon kívül 1000 programból talán ha egy használható van, az meg drága. logmein pl. mi a francért fizetős, ráadásul 25 euro vagy menniy?, amikor pc-n ugyen ingyenes (legalábbis van free változata), ésatöbbi.

    Új iphone valószínű jobb lesz, de a kezelésen is újíthatnának meg az alap dizájnon, mert 2 év alatt már csúnyán kezd unalmas lenni :)
  • GregSB
    #77
    Ahogy Mosberg is mondta várjuk ki az új iPhone-t :)

    Persze az nem tud multitaskolni majd, de állítolag gyorsabb lesz + a Push Notification némileg kiváltja a multitaskot a legtöbb programnál.

    Egyébként a legnagyobb hátránya most a Palmnak, hogy még nincs kész az AppStorejuk (App Catalogue). Jelenleg beta állapotban van, összesen 14 program van rajta és még kész sincs az SDK. Ergo sokat kell várni, amíg elkezdenek rá jönni a "pogramok".
  • pyrohun #76
    Még a browsere is mintha gyorsabban reagálna a scrollra. Mondjuk ha sok progi fut a háttérben, akkor mintha azért lassulna de ezt nézzük el neki.
  • pyrohun #75
    Uhh, hát a webOS engem padlóra küldött. Apple sokat tanulhatna. Oké persze a Pré is nyúlt az Apple-től nem keveset, de dizájnban, kezelhetőségben és igazából gyorsaságban is (+ normál multitask), szerintem odaver az iPhone-nak. Nekem tetszik!
  • GregSB
    #74
    Megjelentek az első beszámolók a neten:

    Engadget (elég részletes, sok videóval)

    All Things Digital - Walt Mosberg
  • solo
    #73
    Beszarás...800 usd környékén lesz a független...
    És 4xxx darab van belőle:CCCC ill lesz belőle, mikor megjelenik.Szóval bitti készletiány lesz.
  • pyrohun #72
    Remélem, hogy lesz egyébként, mert lehet, hogy akkor megindulna a versengés a percdíjakkal, internettel, egyéb extrákkal, stb.
  • solo
    #71
    Hát ja.:/
  • pyrohun #70
    Figy, majd meglátjuk, hogy ezt mennyiért fogják adni és milyen feltételekkel és azt mennyiért. Ne feledd, hogy az iphone-ra a T-Mobile-nak már van kidolgozott koncepciója. Valószínű, hogy a Pré egy másik szolgáltatónál lesz, hasonló feltételekkel. Ha lesz...
  • solo
    #69
    De nem hiszem, hogy 100 környékén adják...Adják 200 ért, úgy is van sok idióta aki megveszi:C
  • pyrohun #68
    az új iphone szvsz előbb lesz nálunk kapható. és nyilván az már jobb is lesz.
  • solo
    #67
    Akarommá:]

    De bakker,m ha nálluk ~60k akk nállunk minimum 100k:C
  • GregSB
    #66
    Friss: Júni 6.-tól kapható a teló az amcsiknál $200-ért, két éves hűségnyilatkozattal. (Egész pontosan $300-ért, de abból $100 felhasználható)

    Európai megjelenésről néma csend van.
  • pyrohun #65
    ott csak cdma rendszerű jelenik meg? remek :)
  • GregSB
    #64
    Ja és azt persze el is felejtettem mondani, hogy nem jelentmeg Ápr. 30.-án kint. Most a legújabb hogy Június 8.-án fog, az új szifon bejelentésének napján.
  • GregSB
    #63
    Ja, és mihez kezdesz egy CDMA telóval, ami nem tud GSM hálózaron működni? :)
  • pyrohun #62
    Úgyis olcsóbb lesz ebay-en keresztül rendelni, szal tök 8 :)
  • GregSB
    #61
    Ámerikában. EU megjelenésről még mindig semmi hír :(
  • precision
    #60
    http://mobilarena.hu/hir/aprilis_vegen_jon_a_plam_pre.html