505
  • öregember
    #305
    fú de megbüntetsz minket ha bezárod :D ((más majd megnyitja újra))
  • desigo
    #304
    Eddig csak pesten és egy-két nagyvárosban kapcsoltam belső levegő keringetésre de pont a héten figyeltem fel rá,hogy pár 1000-es kis településeken is olyan füst van mint az atom.
    Mindent amit találnak (szemét,ruha stb...) szépen dobálják a vegyes tüzelésűre.Egy-két kémény úgy kormol mint az atom...
  • Goruck
    #303
    Nagyon szépen megkérlek titeket, hogy fejezzétek be[!] ezt a magatartást, mert nem szeretném zárni a topicot, az elején még rendesen vitatkoztatok érvekkel, de most csak a mocskolódásés ez undrító, akik autózni akarnak, azok nem fognak biciklire ülni és ezen itt nem tudtok változtatni, kár hogy Magyarország ilyen, amilyen és élnek benne olyan emberek, akik nem nyitottak az új alternatívákra!

    a lent írottakra, mocskolódó választ töröltetem, amíg nem kapok házigazda jogot, véleménye mindenkinek lehet, amíg kultúráltan lehet rajta vitatkozni.


    u.i.: én vagyok a király :D:D
  • Cat 02 #302
    Most no offense de az embereken is sok múlik, pl azért lesz csak később euro...
  • gordon 24
    #301
    Mitől csökkene?? Szállópor haladja meg az értéket..

    Pont nem az autok okozzák ennek a jó részét. Az okozza, hogy mindenki fűt mint az állat:D

    Holnaptól kitalálják, hogy már senki sem mehet majd autóval:D
  • R0zs0máK
    #300
    szerelek is...katalizátort...zöldkártya erejéig...XDDDDD
  • wantonly
    #299
    Sznobriadó. :P
  • [HUN]FaTaL
    #298
    Jólvan akkor NEKED alternatíva a bicikli, én viszont nem fogok napi 70-80 (meló miatt néha 100)km-t biciklizni :]
  • öregember
    #297
    ...és egészen addig nem is várható változás, amig nem módosítják a Kreszt, ill nem módosítanak jogszabályt
  • öregember
    #296
    menjél, szerelj be valamit inkább a szarodba ... vagy vegyél egy normális autót

    ha tetszik, ha nem, ez a való világ (#289) akármennyire is lázadsz ellene

    és idézem: "a mai politikus LESZARJA h mi lenne a jó a társadalomnak, csak az érdekli h NEKI jó legyen"
  • Gladiator
    #295
    Gepen tanulok, neha azert ide-ide pislantok. De ha nem gaz, nem kezdek el neked magyarazkodni:)
  • R0zs0máK
    #294
    "Frissítve (vasárnap 17:20): Nem érezteti hatását a korlátoztatás. Dél-Budán vasárnap délután 3 órakor változatlanul 350%-os volt a szálló por koncentrációja, az autósok fegyelmezetlenek, figyelmen kívül hagyják a riadót, így biztos nem fog az eü. határérték alá csökkenni a szennyezés. Javulást csak a szerda-csütörtöki időjárás-változás hozhat. "(időkép.hu)
  • R0zs0máK
    #293
    Nyilván gyengül, ha ilyen emberekkel van tele, mint te...sajnos...
  • Narxis
    #292
    Magyarországon NEM alternatíva a bicikli.



    Ezt kijelenteni kurva nagy lámaságra vall, maximum ott ahol te laksz.
    Egyébként a biciklizés egyetlen akadályozója a bicikli utak hiánya, de akkor ezt ennyiben kell hagyni? Szopjátok továbbra is a f@szt ha év végén már büntetni is fognak? Én imádok biciklizni, kondiba tart, elkerülöm a dugókat és anyagilag se érint rosszul. Persze van jogsim, ha muszáj vezetek, elmegyek a reptérre fateromért vagy elviszem orvoshoz valamelyik családtagomat ha beteg stb. Télen mondjuk szar biciklizni, de én tavasszal már szinte csak bringázom októberig, novemberig. Akinek meg kell az autó a munkájához, mert taxis, mert mentős vagy egyéb komoly foglalkozás annak megértem, de a magyar ember szarni is autóval jár. Ezt nem én mondom hanem a Levegő Munkacsoport aki kérdőívet töltetett ki a lakossággal minden nagyobb városban. A bicikli jó, leszarom ki mit mond. De az autó viszont nem mindig nélkülözhető.
  • öregember
    #291
    te már az előbb elmentél tanulni
  • Gladiator
    #290
    #275
  • öregember
    #289
    ébredj fel ! nézz vissza, csak 10 évet
    évről évre gyengül az ország megítélése a külföldiek által

    Unió tag vagyunk-lettünk, változott valami ? olcsóbb a kenyér ? ingyenes az oktatás ? és még sorolhatnám...
    Nato tag vagyunk-lettünk - már a Nato-ba belépéskor az elvárások 10 (!!) százalékát is nyögve tudtuk teljesíteni


    vannak 5letei ? és ? lesz belőle bármi is ?
  • [HUN]FaTaL
    #288
    Nem, nem járnak elég sűrűn, malmöben pl. sokkal jobb a buszközlekedés, igaz jóval kisebb város. Bonnban meg rosszabb a külvárosban. A ráckevei hév lehet, hogy tiszta de irdatlan lassú, a metrók szarok és hangosak, a villamos tré, a busz meg hideg, büdös és régi. Jobban szennyezi a busz a környezetet mint az autók.
  • Szabi84
    #287
    legalább vannak ötletei amik még működnének is egy szép napon
  • öregember
    #286
    te mit halucinálsz kisgyerek ? agyadra ment a kocsid tuningolása ?
  • desigo
    #285
    alap,hogy IFÁra xD
  • Goruck
    #284
    TOP3 haladunk :D:D
  • R0zs0máK
    #283
    Köszönjük néked, hogy elhúzol innét a picsába
  • R0zs0máK
    #282
    babakék ZIL Diesel-re XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • öregember
    #281
    kár érted...... [sajnál]
  • Goruck
    #280
    LOLL ez jó:D ott a pont és mire kell rárakni???
    Hibridre?? vagy IFÁra?
  • Gladiator
    #279
    Hol irtam, hogy attol en tobb vagyok? Legyszi keresd ki, mert sehol sem talalom.

    "taníts minket mester"

    Lol:D Ez a tipikus "nem tudok mar mibe belekotni" duma:D Azert jot flameltunk, en elveztem. Kar hogy koran elvereztel...:(
  • R0zs0máK
    #278
    ŐŐ....szerintem ez a fórumnak a lényege, hogy az ember megossza mással a nézeteit... :)
  • HöfEE
    #277
    Talán ha nem lenne ekkora Budapest központúság évtizedek óta, és az üzemek, gyárak, vállalkozások nagyrészének a központja nem odafenn lenne, (plusz az ezek működéséhez szükséges járműforgalom) akkor talán nem lenne olyan rohadt mocskos a levegő. Vidéknek jobb lenne mert nem kéne minden szarért órákat utazgatni, Fővárosiaknak jobb lenne mert nem fulladnak meg ha kimennek az utcára. Az egész témáról ennyi a véleményem.
  • öregember
    #276
    te most tényleg ennyire sötét vagy h nem érted a lényegét ???
    akkor te jobban alszol ha leírod másoknak az 5leteid ? vagy izgalmi állapotba kerülsz tőle ?

    ezt az "elmegyek" mondatot szívesen olvastam volna fél órával ezelőtt
  • Gladiator
    #275
    "ez ebben meg abban az országban már évek, évtizedek óta így meg úgy müködik"

    Most ezzel mer csak engem baszogatsz?:D A topik elejen meg arrol volt szo, hogy angliaban hogy oldottak meg a problemat. Oket mer nem cseszteted?:D

    "ÉS ? történik valami ? SEMMI"

    Jo, attol meg (akarmilyen furcsa is lehet neked), egyes embereknek vannak otletei, amit megosztana masokkal. Biztos rossz, hogy neked meg sosem volt, de akkor inkabb maradj csondben, azzal is kevesbe jaratod le magad.

    Egyebkent meg nem azert irtam le, mert ettol vartam a megvaltast, mert szinte 100%-ra saccolom, hogy egy politikus sem olvassa az SG-t. De tudod, pl. a Diablo 3 topikjaba is beirjak, hogy jaj de jo lenne, hogy mittom en, az a palya ilyen lenne, vagy hogy szerintuk ez igy meg ugy lenne a jo. Pedig biztos ok is tisztaban vannak vele, hogy a Blizzard nem olvassa az SG-t. De tudod, mi nem olyanok vagyunk, mint te, vannak elkepzeleseink.

    Es most elmegyek tanulni. Az anyazasokra majd kesobb valaszolok.
  • öregember
    #274
    ja te ettől "több vagy" mert leírod h tulipánországban mi meg hogy működik ? mert te óriás világjáró vagy ? ez érdemi hsz ?

    taníts minket mester, terjeszd az igét [irigykedve néz]
  • desigo
    #273
    MEg kell venni gyorsan a SZMOG-1 es rendszámot :)
  • Gladiator
    #272
    Neked meg ra kene dobbenned, hogy a mai SG-s leszarja az olyan embereket, akik nem tudnak erdemben hozzaszolni egy topikhoz, csak fikazni tudnak, valamint elvesznek a reszletekben.

    Minket csak az erdekel, hogy jot dumaljunk.

    Hidd el, hogy tennek, ha tudnek. Viszont ez a forum nem arra van. Itt mindenki elmondhatja a velemenyet, esetleg, hogy szerinte mi lenne a megoldas. Vagy szerinted ez a topik arrol szol, hogy mindenki beirja, hogy "fuh... nekem paratlan a rendszamom, ma mehetek. Mazli." vagy "Kurva elet, nekem paros, ma nem mehetek sehova"...
  • FZoleee
    #271
    Hej, de sokan utálják itt a biciklit Én suliba mindig biciklivel megyek, igaz 5 perces az út Sokkal jobb kisvárosban élni, mint Budapesten
  • R0zs0máK
    #270
    Igen én lerakom a kocsit és BKV-val megyek pl. suliba mindig. Ha szép az idő én szeretek biciklivel/BKV+rollerrel közlekedni a városban...vagy csak sétálni...
  • Molnibalage
    #269
    Cimbora. Kínában felfogod mi van? Diktatúra. Ne fárasszál már.
  • öregember
    #268
    "ezt kéne csinálni meg azt kéne csinálni"
    "ez ebben meg abban az országban már évek, évtizedek óta így meg úgy müködik"

    ÉS ? történik valami ? SEMMI
  • Molnibalage
    #267
    A vidéki Volánbuszok nagy része is tiszta.
  • öregember
    #266
    milyen nyolckerről beszélsz te baromarcú ?

    ja h te ilyen okos gyerek vagy h tudod h nekünk mire lenne szükségünk ? akkor TEGYÉL érte ha te ilyen nagytudású vagy, mert te világjáró vagy és láttad h ez külföldön hogy müködik
    rá kéne döbbenned h a mai politikus LESZARJA h mi lenne a jó a társadalomnak, csak az érdekli h NEKI jó legyen