505
  • öregember
    #281
    kár érted...... [sajnál]
  • R0zs0máK
    #282
    babakék ZIL Diesel-re XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • R0zs0máK
    #283
    Köszönjük néked, hogy elhúzol innét a picsába
  • Goruck
    #284
    TOP3 haladunk :D:D
  • desigo
    #285
    alap,hogy IFÁra xD
  • öregember
    #286
    te mit halucinálsz kisgyerek ? agyadra ment a kocsid tuningolása ?
  • Szabi84
    #287
    legalább vannak ötletei amik még működnének is egy szép napon
  • [HUN]FaTaL
    #288
    Nem, nem járnak elég sűrűn, malmöben pl. sokkal jobb a buszközlekedés, igaz jóval kisebb város. Bonnban meg rosszabb a külvárosban. A ráckevei hév lehet, hogy tiszta de irdatlan lassú, a metrók szarok és hangosak, a villamos tré, a busz meg hideg, büdös és régi. Jobban szennyezi a busz a környezetet mint az autók.
  • öregember
    #289
    ébredj fel ! nézz vissza, csak 10 évet
    évről évre gyengül az ország megítélése a külföldiek által

    Unió tag vagyunk-lettünk, változott valami ? olcsóbb a kenyér ? ingyenes az oktatás ? és még sorolhatnám...
    Nato tag vagyunk-lettünk - már a Nato-ba belépéskor az elvárások 10 (!!) százalékát is nyögve tudtuk teljesíteni


    vannak 5letei ? és ? lesz belőle bármi is ?
  • Gladiator
    #290
    #275
  • öregember
    #291
    te már az előbb elmentél tanulni
  • Narxis
    #292
    Magyarországon NEM alternatíva a bicikli.



    Ezt kijelenteni kurva nagy lámaságra vall, maximum ott ahol te laksz.
    Egyébként a biciklizés egyetlen akadályozója a bicikli utak hiánya, de akkor ezt ennyiben kell hagyni? Szopjátok továbbra is a f@szt ha év végén már büntetni is fognak? Én imádok biciklizni, kondiba tart, elkerülöm a dugókat és anyagilag se érint rosszul. Persze van jogsim, ha muszáj vezetek, elmegyek a reptérre fateromért vagy elviszem orvoshoz valamelyik családtagomat ha beteg stb. Télen mondjuk szar biciklizni, de én tavasszal már szinte csak bringázom októberig, novemberig. Akinek meg kell az autó a munkájához, mert taxis, mert mentős vagy egyéb komoly foglalkozás annak megértem, de a magyar ember szarni is autóval jár. Ezt nem én mondom hanem a Levegő Munkacsoport aki kérdőívet töltetett ki a lakossággal minden nagyobb városban. A bicikli jó, leszarom ki mit mond. De az autó viszont nem mindig nélkülözhető.
  • R0zs0máK
    #293
    Nyilván gyengül, ha ilyen emberekkel van tele, mint te...sajnos...
  • R0zs0máK
    #294
    "Frissítve (vasárnap 17:20): Nem érezteti hatását a korlátoztatás. Dél-Budán vasárnap délután 3 órakor változatlanul 350%-os volt a szálló por koncentrációja, az autósok fegyelmezetlenek, figyelmen kívül hagyják a riadót, így biztos nem fog az eü. határérték alá csökkenni a szennyezés. Javulást csak a szerda-csütörtöki időjárás-változás hozhat. "(időkép.hu)
  • Gladiator
    #295
    Gepen tanulok, neha azert ide-ide pislantok. De ha nem gaz, nem kezdek el neked magyarazkodni:)
  • öregember
    #296
    menjél, szerelj be valamit inkább a szarodba ... vagy vegyél egy normális autót

    ha tetszik, ha nem, ez a való világ (#289) akármennyire is lázadsz ellene

    és idézem: "a mai politikus LESZARJA h mi lenne a jó a társadalomnak, csak az érdekli h NEKI jó legyen"
  • öregember
    #297
    ...és egészen addig nem is várható változás, amig nem módosítják a Kreszt, ill nem módosítanak jogszabályt
  • [HUN]FaTaL
    #298
    Jólvan akkor NEKED alternatíva a bicikli, én viszont nem fogok napi 70-80 (meló miatt néha 100)km-t biciklizni :]
  • wantonly
    #299
    Sznobriadó. :P
  • R0zs0máK
    #300
    szerelek is...katalizátort...zöldkártya erejéig...XDDDDD
  • gordon 24
    #301
    Mitől csökkene?? Szállópor haladja meg az értéket..

    Pont nem az autok okozzák ennek a jó részét. Az okozza, hogy mindenki fűt mint az állat:D

    Holnaptól kitalálják, hogy már senki sem mehet majd autóval:D
  • Cat 02 #302
    Most no offense de az embereken is sok múlik, pl azért lesz csak később euro...
  • Goruck
    #303
    Nagyon szépen megkérlek titeket, hogy fejezzétek be[!] ezt a magatartást, mert nem szeretném zárni a topicot, az elején még rendesen vitatkoztatok érvekkel, de most csak a mocskolódásés ez undrító, akik autózni akarnak, azok nem fognak biciklire ülni és ezen itt nem tudtok változtatni, kár hogy Magyarország ilyen, amilyen és élnek benne olyan emberek, akik nem nyitottak az új alternatívákra!

    a lent írottakra, mocskolódó választ töröltetem, amíg nem kapok házigazda jogot, véleménye mindenkinek lehet, amíg kultúráltan lehet rajta vitatkozni.


    u.i.: én vagyok a király :D:D
  • desigo
    #304
    Eddig csak pesten és egy-két nagyvárosban kapcsoltam belső levegő keringetésre de pont a héten figyeltem fel rá,hogy pár 1000-es kis településeken is olyan füst van mint az atom.
    Mindent amit találnak (szemét,ruha stb...) szépen dobálják a vegyes tüzelésűre.Egy-két kémény úgy kormol mint az atom...
  • öregember
    #305
    fú de megbüntetsz minket ha bezárod :D ((más majd megnyitja újra))
  • Goruck
    #306
    nem akarlak ezzel bünteni, de tudom, ha bezáratom, akkor e sírni fogsz :D:D

    amúgy nem is akarom bezáratni...
  • SHADOWEYES7
    #307
    Nem hinném!
    Jobb ha betartjátok a téma indító tanácsát.
  • öregember
    #308
    kérdés : mit nem hinnél ?
  • Goruck
    #309
    gondolom azt, hogy más megnyitja újra.
  • öregember
    #310
    én Sedónak címeztem a kérdést
  • [HUN]FaTaL
    #311
    Gondolom, hogy más megnyitja újra, mert shadow bezárja azt is és kész.
  • grizzly21
    #312
    Hollandia, 15 millio emberbol, 12 millio bicikli:



    es igen, a mentalitason mulik elsosorban, remelem jol megbasszak azokat akik nem tartjak be a szabalyokat holnaptol
  • grizzly21
    #313
    najo meg egy utolso hsz, mert latom hogy azert itt sem kell messzire menni a hulyesegert:

    "Jobban szennyezi a busz a környezetet mint az autók."

    igen valoszinuleg 1 busz tobbet bocsajt ki, mint ha mindegy egy utas kulon autoba szallna
  • grizzly21
    #314
    *minden egyes
  • R0zs0máK
    #315
    Attól függ milyen busz :) Egy modern Volvo nem. De mondjuk egy 25 éves Ikarus, igen.
  • Sadist
    #316
    És szerinted ebben szerepet játszik az, hogy nem csak egy ilyen rendkívül ostoba ember él ebben az országban, mint te?
  • R0zs0máK
    #317
    Hagyd, sztem felesleges...
  • Sadist
    #318
    Unokatesóm volt kint pár hétig Hollandiában, azt mondja ott mindenki biciklivel jár, fel sem tűnik, ha az embernek "ellopják" a bringáját, szerez egy másikat, és azzal megy haza. És a bringák így szépen körforgásban vannak a közösben :D
  • [HUN]FaTaL
    #319
    És gondolod hogy minden egyes utas külön autóban ülne :D

    Meglepő de egy 25 éves ikarus kb 25-30 autónak megfelelő káros anyagot bocsájt ki.
  • Lammer
    #320
    mondjuk ezt a szemelyeskedo gusztustalan stilust tenyleg mellozhetned... -.-

    (es kulonbenis az nem szar, hanem egy HACSI!44 :p)