23
  • uTomi
    #23
    Hát igen. Viktor az új évben is egy fax. Megkapta a szokásos egyeset. Valóban én vagyok a farok, hogy elolvasom ennek az idiótának a cikkeit. De persze Jack Hunter az új Indiana, simán összehasoníthatóak. Mondjuk ez igaz.
  • marcee
    #22
    A trailer alapján ez a Jack Hunter egy baromigyenge, B kategóriába készült, de C-be csúszott, Indi koppintás TV-re alkalmazva. A Végveszélyben pedig egy igazi klasszikus.
    Valamiért a többség zyigerből néz szerintem Retek Klub-ot, de nem értem miért, ezek bármivel képesek megverni a TV2-t. Nem értem miért. Persze az esetek nagy részében egyik kutya, másik eb.
  • zoltannemeth
    #21
    Egy ilyen gagyi filmet nem kéne hasonlítgatni!!Nyolcadvonalbeli alkotás nyolcadvonalbeli színészekkel!De persze sokan nézték mert még nem volt a tv-be!Ez itt a lényeg!Viktorkának is!A GAGYI LEGYŐZTE A NAGYOT kiabálja verve a mellét mint King Kong!Szánalmas egy teremtmény!
  • CaptainRumi
    #20
    valami nekem is rémlik az Alexandrából...
  • Etinger
    #19
    Nem ezt árulják akciósan 990 Ft-ért Indiana Jones alapján címmel, ugyanolyan borítóval?
  • CaptainRumi
    #18
    Én a Végveszélyben szünetében oda-oda kapcsoltam erre a másikra (még a nevét sem lehet megjegyezni akkora lame)...
    hát kiköpött koppintása Doktor Jones-nak...azt csodálom, hogy ostort nem adtak a csávó kezébe, hogy még nagyobb fokú ötletgazdagságot bizonyítsanak..
  • kalapos01
    #17
    Az a gond ezzel, hogy ez maximum az esetek felében igaz. Nem spanyol viasz, amit mondasz. Ráadásul a Végveszélyben eddig háromszor volt.
  • Banderas1990
    #16
    Szerintem sokan azért nézték, mert egy itthon még nem bemutatott filmről van szó, míg a Végveszélybent már számtalanszor leadták.
  • Barpi
    #15
    Én vagyok a barom, hogy elolvasom Viktor cikkeit. Ilyenkor mindig felhúzom az agyamat. :( A cikkei 99%-nak semmi köze a tartalomnak a címhez.
  • Reg5
    #14
    Elnézést, de ez a cím nagy fasság
  • waterman
    #13
    az a cikk korábban nagyon kiverhette a biztosítékot:):)
  • Etinger
    #12
    "Ennek ezúttal Harrison Ford itta meg a levét." Hát ez kész... Vicc az egész cikk :D
  • Etinger
    #11
    Asszittem már hogy a Kristály koponya királysága... :) Mondjuk akkor az azt jelentette volna, hogy Ford felül múlta önmagát :D
  • sugarman
    #10
    de már megint! Én még ilyet nem láttam! Ilyen hülye félrevezető címet... Jack Hunter az új Indiana Jones? Kicsit személyiség-zavaros lehet :-P
  • edios
    #9
  • DarkEvilPiccolo
    #8
    Szekeres Viktor - az új Harry Potter :DDD
  • m minnifield
    #7
    ne feledjük 2008 nagy klasszikusát
    jack hunter-az új harry potter?
  • emp
    #6
    Na most aztán nagy bajban van Harrison Ford... Indítsunk gyűjtést a nagy bukta okozta trauma kikezelésére!
  • Aldo Moro
    #5
    Milyen volt az a film? Én nem néztem.
  • dzsagon
    #4
    Egy noname kincskeresős filmet nem kellene Indiana Joneshoz hasonlítani. Ez kb olyan, mintha a prisonbreak akarna versenyezni az Remény rabjaival.
  • papyszabi
    #3
    De, mégis. Az "RTL ellen", helyett "RTL-en"-t olvastam. Nem hiába, még korán van...:)
  • papyszabi
    #2
    "a TV2 már az újév első hétvégéjén bevetette az RTL ellen" - ez valahogy nem értem...
  • pauly
    #1