4171
  • BPA102
    #4091
    Igen korlátozva vagyon! Nem tudom neked miért magas a max 175 ping! Máskor is levoltam korlátozva és érdekes módon nem lagoltam csak mióta update volt! Most unlockoltam egy E169 -es modemet! Holnap eldől!
  • Petka
    #4090
    Sőt, ha még ők fizetnének neked az lenne az igazi...
  • 012345678901234
    #4089
    Ja, még annyi hogy forgalom trükközés a Vodafone-nál létezik. Az sem hekkelés, hanem egy hálózai hiba kihasználása. Ugyanis, ha ott eléred a forgalom korlátodat, nem szakad meg a net (mint a T-mobile-nál), hanem folyamatosan megy tovább, és így az utolsó csatlakozástól számítva 24 óráig max sebességgel tudsz letölteni, akár több száz GB-ot is, mindenféle hátrány, és büntetés nélkül. Utána megszakad automatikusan (24 óránkénti bontás van ott sajnos), és újracsatlakozásnál már lassítva leszel. Szóval ha ez alatt a korlátlan 24 óra alatt megszakad valami miatt (pl. áramszünet, stb.), akkor köv. csatlakozástól lassítva leszel. T-Mobile-nál nincs ilyen hiba sajnos, ott azonnal szakad a net, ha elérted a keretet, épp ezért, hogy ne lehessen így csalni. Vodafone-ék erre nem figyeltek. Én mindíg így töltök le a másik nettel ami Voda, és már leszedtem így több 6-7 GB-os játékot, rakás 1 GB-os filmet, Több GB-os Operációs rendszereket stb., és mind ezt egy 2GB (Voda Easy) forgalmi keretes csomagban, de a Torrent is mehet 24 órán át korlátlanul max sebességgel.
  • 012345678901234
    #4088
    Én ilyenről nem halottam, hogy ki lehetne kerülni a T-mobile-t. Képtelenség. T-mobile szolgáltatja a netet, szóval azt nem lehet kikerülni!!! Az ingyen netezés se működne, mert ha nem fizeted a havi díjat (mert ugye ingyen neteznél), szépen kikapcsolják az egészet! A 0.facebook.com, meg azért megy ingyen, mert azt a szolgáltató tette azzá, és nem hekkelés eredménye. Szóval amit halottál erről, az csak hazugság, hülyítik a népet, nagy baromság. Ha esetleg mégis lenne ilyen (bár képteleség), akkor mi is szivesen fogadjuk, de már tudnánk róla.
  • alienvzs
    #4087
    és ha a sebesség is korlátlan lenne meg a letölthető mennyiség is az lenne csak tuti
  • alienvzs
    #4086
    srácok van egy t mobilos usb-s mobilinternetem benne feltöltőkártyás simmel ötleteket várok hogyan lehet adatforgalom számlálás nélkül korlátlanul internetezni ezen valami hekkelésre gondolok vagy pl telon megy a 0.facebook.com ingyen és hogy lehet ilyesmit pcn is használni? 1 gb adatforgalmam van ezt szeretném bőviteni hallottam rola hogy wav már megoldás kikerülni a t mobilt hogy ingyen lehessen netezni de nem találom sehogy hogy hol miket kell beállitani meg ilyenek irhattok itt is de ha az email cimemre irtok az jobban értékelem mert ott privátban lehet beszélni és infot megosztani előre is köszönöm
  • 012345678901234
    #4085
    Valószínű az új firmware okozza, megkéne próbálni egy másik verziót feltenni, és avval megnézni.
  • 012345678901234
    #4084
    Hát én lelassítva se laggolok soha (lassítva is fix 95ms ping, és fel oldva is)!!! Logikusan az a játék nem laggolhat, aminek nem használja ki az adatforgalma a 15-16kb/s-t (a lassított sebességet). Amivel én játszom, az max. 6 kb/s-t használ. Eddig még nem játszottam olyannal, ami ennél többet használt volna, úgyhogy a laggjának más oka lehet.
  • barcafan94
    #4083
    Ha túllépted az adatforgalmi kereted, ne csodálkozz, hogy laggol, akkor a ping is magasabb. Ha elmúlik a korlátozás, lehet meg fog javulni.
  • 012345678901234
    #4082
    Megy, csak baromi lassan, azaz 130kbps-el, nem?! Nem lehet hogy levagy korlátozva, mert felhasználtad a forgalom keretedet? Ugyanis 128kbps-ra lassítanak akkor.

    A laggolásra nincs ötletem, lehet megjavul majd...
  • BPA102
    #4081
    Sziasztok!

    Megvolt a Dashboard és a Firmware update is! Érdekes! Eddig a netes játékok FPS stb... nem lagoltak annyira most meg élég rendesen! Na nem baj! Kérdés: miért van az hogy nem megy semmi böngésző semmi és az adat kapcsolat 130kbps -en fut! van erre valami megoldás?
  • BPA102
    #4080
    Sikerült a firmware most töltöm a dashboardot utána teszt! A hiba az volt, hogy nem vettem ki a simkártyát!
  • BPA102
    #4079
    Sziasztok! Mikor frissíteném a modememet mindig error code 3 kapok! Esetleg ötlet? Folyamatosan a T-mobile Manager kifagy vagy ledob!
  • BPA102
    #4078
    Igen szoktam én is ezt csinálni!
  • BreakR
    #4077
    koszi!
  • ppix
    #4076
    Én ezért olyat vennék, ami 900-on is tud HSDPA-t.
  • ppix
    #4075
    2100
  • BreakR
    #4074
    Sziasztok!

    Nem tudja vki veletelnul hogy a T-Mobilenal a 3G/HSDPA melyik frekvencian megy? 2100Mhz? Olyan telot keszulok venni ami csak ezen kepes 3Gt kezelni a sima GSM savokon csak EDGE megy.

    Elore is koszi
    Üdv
    Breaker
  • Petka
    #4073
    Nem tudom még működik-e, de én anno az 'internet' és a 'wnw' APN-ek váltogatásával is észrevehető javulásokat tapasztaltam.
  • BPA102
    #4072
    A Hauwei Mobile Partnert sikerült beállítanom! Azzal csak az a gondom, hogy ha ezzel csatlakozom nagyon alacsony az átviteli sebesség ( 15-50kbps és a Ping: 275-350 közt van ) ! Ha a T-mobile szoftvert használok akkor meg jó most 128kbps mert korlátozva vagyok és a ping 145-200 közt mozog max! Próbáltam a frissítés dashb.. és a firmware de error code: 3 !
  • barcafan94
    #4071
    Hauwei Mobile Partnerben ezen az útvonalon: Tools/Uption/Network, állítsd át a hálózatot WCDMA Only-ra.
  • BPA102
    #4070
    Letöltöttem a Firmware és a Dashboard Update is! Sajnos nem csinál semmit Error Code:3! A Hauwei Mobile Partner sajnos meg csak az EDGE hálózatot kezeli!
  • barcafan94
    #4069
    Megkönnyítem a dolgod, itt a link a firmware frissítő programhoz: http://www.dc-files.com/files/huawei/modems/E153/
    Itt válaszd a Firmware Update-t. Meg ugyanitt nem árt ha kiválasztod a Dashboard Update-t, ez frissíti a modem szoftverét (programját), vagy a Dashboard Win-t, ott pedig Dashboardot tudsz leszedni hozzá.
  • BPA102
    #4068
    Még nem próbáltam de már is rákeresek! Tesztelni igaz csak kedden tudom mert itthon van 8.2MB internetem! Amennyiben így sem megy marad a Firmware!
  • barcafan94
    #4067
    Firmware frissítés oldaná meg talán a problémádat. Hauwei Mobile Partnert egyébként kipróbáltad már?
  • BPA102
    #4066
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy adott nekem egy Hauwei E153 eszköz amit a T-Mobile adott nekem! A problémám az lenne hogy állandóan ledob a net! Megszakad, eszköz leválasztás majd megint látja, kapcsolat lezárult, korlátozott szolgáltatás! Természetesen "korlátlan" számla jól fizet! Esetleg valakinek valami ötlet mit tudok a szakadás ellen tenni? Nagyon idegesítő ez a napi 20-25 szakadás! Már próbáltam reinstall új win. más connect progit is! wnw sajnos meg nem látja ezt az eszközt!

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • andrejfej
    #4065
    Szigetszentmiklóson, de nem túl rég karbantartották a tornyot, mert kétnaponta hívtam őket vagy egy hónapig, hogy szar. Amit frissítéssel, szoftverezéssel javítani lehetett azt megcsináltuk az ügyfélszolgálattal, de továbbra is eldobált meg nem volt sebesség, végül állítólag felmásztak a toronyra. Látni nem láttam, de vagy 20 napja átlag így megy és nem dobál.
  • barcafan94
    #4064
    Ezt hol mérted? Mert ez abszolút nemrossz, sőt. Frissítettem én is az Option icon 225-öst, 2.5.21 Hd-rő 2.5.23 Hd-ra, valamit javult, bár nem nagyon használom, inkább a Hauwei E220-ast használom.
  • andrejfej
    #4063
    Relaxnet XL, Huawei E-1750
  • atila4
    #4062
    Amúgy mind2-t lefrissítettem
  • atila4
    #4061
    ping 140 felett volt mindig most lemértem 3x most nem ment 120 fölé
  • 012345678901234
    #4060
    Firmware-t frissítettél, nem Dashboard-ot? Akkor ezek szerint az előző amivel neked hibát jelzett, az nem hozzá való volt, vagy hibás volt a progi. Egyébként miben lett jobb? Mert nem tudom milyen volt előtte.
  • atila4
    #4059
    Jah igen ez volt az. Kösz.

    Meg is volt a frissítés. Egy kicsit javult :D



  • 012345678901234
    #4058
    Nem 225? Mert csak azt találtam: Option iCON 225 firmware és dashboard

    Ha 225 a számozása, akkor ez elvileg jó hozzá. Ha gondolod, megpróbálhatod, de csak saját felelősségre, nem én vettelek rá. :)
  • atila4
    #4057
    Option Ikon 255
  • 012345678901234
    #4056
    Milyen modemed van?
  • barcafan94
    #4055
    Énis megpróbáltam így frissíteni a T-Mobile-os sticket, ugyanez volt. Szerintem előbb függetleníteni kell a modemet és utána rámegy.
  • atila4
    #4054
    Biztos ez kell. A weboldalon elkéri a IMEI számot is.
  • Petka
    #4053
    Biztos, hogy ez a firmware kell hozzá? Csatlakozva vagy miközben próbálod frissíteni? SIM kártyát kivetted?
  • atila4
    #4052
    Ezt az üzenetet kapom