936
Legjobb kocsik
  • neoG
    #856
    Tudsz parkolni!Ott lapul a C kat a zsebedben.És így állsz be.Hát gratulálok.
    Én is féltem az autómat.És nem egy "Buzukim" van (igazából ritkább mint a Tiéd...)
    De ha kell, akkor rájavítok kétszer, vagy ha nagyon necces a helyzet, akkor el megyek messzebb parkolni.
    Buzukit nem ismerek.Esetleg Suzukit.Amúgy a képet vmiért nem hozza be nálam teljesen, szóval nem látom.
  • blackcalibra
    #855
    Kisebbségi komplexusod van?
  • blackcalibra
    #854
    Engem megtanítottak a jómodorra öreg.
    Ki kezdett el parasztozni ahelyett hogy belenézett volna a tükörbe?
    Ne legyél már idióta, nem mondom meg ránézésből hogy nekivágja, de nehogy már te mond meg nekem bazz hogy hogy parkolhatok. Semmi közöd hozzá, azon felül majd ha te fizeted a javítást akkor belepofázhatsz. Ameddig ez nem következik be addig szerintem bátran leülhetsz csendben.
    Nem csak fizetősben tudok normálisan parkolni, de ahol kell úgy állok be hogy ne kelljen megint azon idegeskedni hogy mennyi nem törődöm szar ember van.
    A boyracerkedésből már jó pár éve kinőttem, igazán sose voltam az, az autó sem az erre van nekem, de úgy látom benned még maradt ebből a dologból kicsi. Ahogy elnézem az albumodban lévő képeket az egy 10 évnél fiatalabb gyerek lehetett ha vigyázba állt a kocsijában mert azzal a testfelépítéssel ami neked van a 11 éves lányok már kiröhögnek és felpofoznak.
    Folytathatjuk személyesen, bár én max. kiröhöglek majd, de azért bátran gyere oda hozzám ha meglátsz.
  • pszihopata
    #853
    /ez is tipikus hypermarket hátsó sor/
  • pszihopata
    #852
    apád szégyene hogy nem tanított meg a jómodorra!

    te akkor ránézel a kocsira és megmondod hogy neki fogja -e vágni?
    vagy csak fizetősben tudsz normálisan parkolni?

    ne magyarázd a bizonyítványodat kisöreg!

    az ilyen calibrás boyracerek mindíg ilyen félelmetesek,múltkor egy roveros köcsög 10 perce melegített a ház előtt 3000-en,mikor bekopogtam az ablakon meg a kocsiban vigyázba állt!

    nembaj max figyelem a fekete calibrát,aztán ha mód van rá akkor személyesen folytatjuk!
  • blackcalibra
    #851
    Idióta. Csinálnád ha még lenne mivel, mert lehet hogy mind a két kezed X alakban beleállítanám a hátadba.
    Én nem azért állnék így hogy másokat bosszantsak hanem azért hogy az ilyen "beleszarok hogy nekivágom más autójának az ajtómat" idióták elkerüljenek, mert szerintem az a paraszt aki ezt megteszi és még le is lécel. Fizetős parkolóban nincs "keresztbe" állás vagy ha két hely van összesen akkor sem, de egy hiper parkolójában amikor a legtávolabbi helyek egyikére állok ahol 1000 parkoló hely van egymás mellett nehogy már ne állhassak úgy hogy ne tudjon mellém állni egy ökör sem. Ha meg valaki ennek ellenére rám áll(mint te tennéd) annak átverem az orrát a szélvédőjén.
  • pszihopata
    #850
    jó nagy paraszt vagy és még büszke is vagy magadra!

    'még keresztben is leállok ha kell, különösebben nem zavar."

    én meg rádállok,bezárom a kocsit,és ha két óra múlva még nekiállsz pampogni hogy nem tudtál kiállni,akkor ezt csinálom veled!
  • S2000
    #849
    Inkább így álljon, sokan ráhúzzák az ajtót/túl közel parkolás miatt nekimennek az autónak. Amikor fél éves volt az Astránk(H), valaki egy parkolóban jól meghúzta a hátsó ajtó-sárvédő párost. Persze anoním maradt...
  • blackcalibra
    #848
    Vannak még ilyenek a földön akik ennyire egyszerűek hogy nem esik le nekik, pedig ehhez tényleg nem kell(ene) túl sok ész.
  • blackcalibra
    #847
    Megtanulni.....
    Nem tudom látszik-e de egy buzukis áll mellettem. Ez az egyik ok hogy így állok. Mivel messzebbre nem tudtam már állni-amit rendszeresen megteszek, mert így talán nem áll mellém olyan balfasz aki nekinyitná az ajtaját az autónak- így kénytelen vagyok így parkolni. De még keresztben is leállok ha kell, különösebben nem zavar. Pont az előbb említett okok miatt.
    Elég jól tudok parkolni egyébként, van valami fogalmam a dolgokról egy "C" kategóriás jogsival a zsebemben ami nem nagy szám de hidd el fél szemmel egy tükörből is centire betolatok bármivel bárhova bármikor. Ha nincs lúzer a közelben. Ezért remélem soha nem akarsz majd mellém parkolni.
  • krisztianp16
    #846
    Hii:D Téleg nem is látam mekora hely marat:D
    De szerintem nem véletlenül:P:DIgaz?
  • neoG
    #845
    Már csak parkolni kell megtanulni
  • krisztianp16
    #844
    Olyan 65-70ezzer körül menek szerintem:)
    Legalább is annyit ír:D
    Én yamaha psr 550-venel nyomom, majd psr 3000-resre akarom cserélni..
  • pszihopata
    #843
    off. van egy psr 730-am mennyit ér?

    /csak otthon hobbiból játszogatok ha senki sem hall/
  • krisztianp16
    #842
    Okés:D
    Am van zenász topikom, majd benézhetsz oda is:D
    Ha van valami kérdésed:PZenével kapcsolatban:)
  • blackcalibra
    #841
    Megbízható az "F" Astra, nem rossz konstrukció. 1.6 -os meg azért megyeget is. Dob gitáron akarom megtanulni persze, kíváncsi vagyok hogy megy majd.
    Ha egyszer heves megyében jársz akkor írj, megmutatom milyen 5 alatt 100-on lenni te meg játszol valamit a szintetizátorodon cserébe.
  • krisztianp16
    #840
    Nincs vele gond, én nagyon szeretem:)Amugy 5sec alat nincs fent 100-on:D (Jó is lenne:P) Am Ecotek 1.6-os 16V motor van bent:)És szintetizátoral játszom (vagyis kettön:P) És zenélni bármikor meg lehet tanulni:)De szerintem elöször dob gitáron tanuljmeg játszani:)
  • blackcalibra
    #839
    Ezzel sincs sok gond. Jól mondom?
    Ez is fenn van 5.sec. alatt 100-on?
    Milyen motor van benne? 1.4-es 8szelepes?
    Milyen hangszeren zenélsz? Én majd a közeljövőben akarok megtanulni gitározni, remélem 28 évesen még nem futottam ki a dologból.
  • krisztianp16
    #838
    Az a lényeg:P:D
    az enyém ilyen:)
    Opel astra f
  • blackcalibra
    #837
    Szép és még megy is hálistennek szépen
  • krisztianp16
    #836
    Hhmhm szép kis kocsi:P
  • blackcalibra
    #835
    Calibra turbó 4x4

  • krisztianp16
    #834
    Igyvan, neked milyen autod van?
  • blackcalibra
    #833
    Jaja. Kis köbcentire rácsapnak egy turbót, az emissziós értékek mostanában fontosak.
  • blackcalibra
    #832
    Nem rossz autók már ezek, bár én nem nagyon cserélném le a mostani autómat egy újabbra sem, de asszonynak jó lenne ez az OPC Corsa.
  • krisztianp16
    #831
    ...nekem most sincs sokal nagyobb autom:D

    (Bocsi lemarat)
  • krisztianp16
    #830
    Még régebben valamelyik autos újságban olvastam, hogy a cégek, most a kis kocsikra fognakrá halytani...hogy aztán ebböl mi lesz...bár én személy szerint a nagyob autokat szeretem, mert zenélni csak azzal tudom vinni a cuccokat.Mondjuk
  • krisztianp16
    #829
    Ezzel én is igy vagyok, unoka tesómnak van egy, bár régebbi tipus, de nagyon jó:)
  • blackcalibra
    #828
    Kisautók között a legkeményebb.
  • krisztianp16
    #827
    Várom a véleményeket:)
  • krisztianp16
    #826
    Kicsit felkelene dobni a topikot:P
    Opel Corsa, szerintem bármelyik tipust is názük nem olyan rossz auto:)
    Ha bár nem tudom halotátok-e már ezt a kifejezést"Opel Korcsa"XD
    Naah néhány kép, várom töletek is!:)


  • pszihopata
    #825
    állítólag ebben a toyotában levő v12-es blokk a világ legcsendesebb motorja
  • krisztianp16
    #824
    Ejha szépek!:)
    #818Oks:D
    #822:nem rossz kocsik:P

  • öregember
    #823
    A6 allroad te faék DX
  • pszihopata
    #822
  • pszihopata
    #821
  • w77d
    #820
    az egy Allroad te tuskó XXD
  • öregember
    #819
    szép az az A6-os :P
  • Willi Betz
    #818
    Insigniat vállalom:)
  • w77d
    #817
    még mindig a legjobb XD