936
Legjobb kocsik
  • blackcalibra
    #896
    Csak pont annyira mint a többi autós topikban itt az SG-n.
    De az "ismerd fel a képről az autót" meg a "milyen autót láttál ma" viszi a pálmát ilyen téren.
  • Willi Betz
    #895
    Milyen frankó óvoda hangulat van itt:DDDD
  • blackcalibra
    #894
    Ismerem annyira a típust amennyire kell ahhoz hogy tudjam miért még csak nem is gondolkodtam benne mint lehetőség, de ha tovább nem is gondolkodik az ember, legyen elég a származása. És bármily meglepő ismerem azt a típust is ami nekem van.
    Egyébként érdekes hogy nem fikáztam az autót, mi rosszat írtam róla?
    A fikázás jogával te éltél először ha jól emlékszem irányomba, holott hót hülye vagy a dologhoz.
    A galériában kutakodás nem igazán állja meg a helyét ugyanis nem volt "eldugva". Az meg hogy milyen autód van engem hidegen hagy. Szép skodabarna színe van.
    De most már csak egy kérdésre válaszolj: miért pofázol te bele a dolgokba amikor ha jól láttam neked nem címeztek hozzászólást?
    Vagy csak nem? A © neoG a fikanicked lenne?
  • w77d
    #893
    mielőtt az én hsz-emre térne a dolog jelezném, hogy ez csak személyes vélemény. Nekem nem tetszik ez a FIAT és kész. Nagyon sok embernek meg az én kocsim nem tetszik, ez van...
  • pszihopata
    #892
    na ennyit a másik kocsijáról,gondolom nagyon ismered a tipust!

    egyébként az enyémet is fikázhatnád kicsit ha már kutakodtál a galériámban,egyátalán tudod mi az?
  • blackcalibra
    #891
    Értem én, teljesen korrekt voltál.
  • w77d
    #890
    neem akarom én itt szítani a hangulatot, megpróbálok diplomatikusan visszafogott lenni XD
  • blackcalibra
    #889
    Ne légy szerény. Sokkal inkább....
  • w77d
    #888
    szép autó tényleg, de bocsi, inkább egy Calibra mint ez a Fiat XD
  • blackcalibra
    #887
    Nem úgy néz ki.
  • neoG
    #886
    Nekem rendben a lelki békém/nyugalmam.Csak Te pörögsz
  • blackcalibra
    #885
    Jómodor ott kezdődik hogy nem pofázunk a másiknak ismeretlenül, oktató, megmondóember jelleggel. Ahogy írtad is még fogalmad sem volt hogy miért is álltam be úgy de már okoskodtál. Ezt nem bírom, az életben gondolom nem vagy ilyen, mert akkor már több füled lehet mint fogad.
    Attól mert te nem idiótáztál szerintem én még attól megláthattam benned.
    Több eszed az elmúlt pár nap alatt sem nőtt, ugyanis még mindig azt hajtod hogy meg kéne tanulnom parkolni.... Ha egyszerűen nem tudod felfogni iq-ból hogy mi a helyzet akkor ez van, de legalább állnál már át valami másik slágerre.
    Az autódra meg inkább nem is mondok semmit mert megint személyes sértésnek veszed a dolgokat és sohasem áll helyre a lelki békéd/nyugalmad.
  • neoG
    #884
    Légy szíves te nagyon intelligens másold be, hol szaroztam a Calibrát.
    Hoppááá...sehol.Bukta.Hol balfaszoztam idiótáztam.Hoppá sehol.
    Nem csak parkolnod kéne megtanulni, hanem illemet valamint jómodort is tanulhatnál.
    Ezt meg csak Neked:
  • pszihopata
    #883
    sosem tetszett és ez sem tetszik de ez mellékes

    akinek ez az életérzés annak biztos jó,engem az nem zavar,csak az ha parsztul parkol
  • blackcalibra
    #882
  • blackcalibra
    #881


    Ilyeneket nem találsz? Az itthoni klubbos autók ilyenek.
  • blackcalibra
    #880
    ?
    Ez egy lányé, egyébként tényleg nem frankó. De most nekem akarsz bármit is bizonyítani ezzel a típussal? Ébresztő bazdkiám.
  • pszihopata
    #879
  • Kicsizoli
    #878
  • blackcalibra
    #877
    Akkor legközelebb olvass figyelmesebben, odafigyelve, és ne csak azokat az ítéleteket olvasd el amiben negatív ítélet hangzik el az olyanoktól akik költeni nem szeretnek semmire, mintha ilyen barmok nem lennének más márka/tipus tulajai között is. Látszik hogy egyéb fogalmad nincs ezekről az autókról mert akkor tudnád hogy azoknak a fele marhaság. Az hogy lehet akkor hogy az enyém nem "olyan"?
    Te tipikusan az a fajta idióta lehetsz akiben nem kevés birkaszellem lehet és más baromsága után alkotsz véleményt.
    Paraszt meg maximum az lehetett aki téged nemzett. Már téged elnézve biztosan. Fékről egyébként annyit hogy normál használat mellett elegek, és még csak nem is pont ugyanolyan fékek vannak gyárilag a különböző motorral szerelt Calibrákon.


  • pszihopata
    #876
    elolvastam a népítéleteket szép listák-ezekután én se vennék,
    meg azért sem mert ennyi paraszt ritkán gyűlik össze egy tipusnál
    /ahogy olvastam a féktunning meg mindegyikre ráfér/
  • longdick
    #875
    Hagyd. Akinek annyi agya van mint egy marék döglött molylepkének annak úgy is hiába próbálod elmagyarázni a dolgok miértjét. De ha neki verik majd le az autójáról a fényezést az majd rosszul fog esni neki. Akkor meg majd azért fog hisztizni.
  • blackcalibra
    #874
    Idióta. De az autódról még most se raktál képet. Hülye vagy te ahhoz hogy elismerd hogy a Calibra nem szar.
  • neoG
    #873
    Ááá...igazad van.Inkább hagyjuk.Rohanok veszek egy calibrát, aztán megtanulok hosszába parkolni
  • blackcalibra
    #872
    Ezzel én lezártam a témát, ha valaki még úgy érzi közölnivalója van írjon privátba, ott megbeszéljük hogy mi is az ábra. Ez itt OFF.
    © neoG A képet az autóról linkeld be ide bátran, hiszen az inkább idevaló mint ez a meddő vita, neked nem tetszik hogy úgy parkolok hogy "védjem" az autóm, én meg leszarom.
    De a képet küldjed.
  • blackcalibra
    #871
    Szúrj be képet róla. Én nem azért raktam róla képet hogy májerkedjek hanem azért mert kérdezte valaki hogy milyen autóm van. Na itt a gond, amiről fogalmad sincs arról ne okoskodj, ne ítélkezz mert még hülyébbnek nézel majd ki mint amilyen vagy. Nekem nem azért van Calibrám mert ritka hanem azért mert szép autó, ez egy életforma, országos találkozók, klubélet, és nem utolsó sorban még jól is megy, az ősszkerékkel és állítható keménységű futóművel nagyon jól lehet "sportolni" vele noha ez egy túrakupé. Most abba nem megyek bele hogy volt túraautó bajnok is. Arról nem is beszélve hogy több mint 5 éve megvan és semmi gond vele. Amit cseréltem azt önszorgalomból cseréltem azért, hogy jobb legyen, a fékekre költöttem több mint 200 ezret pár éve, stb. Májerkedő nem hiszem hogy sokat költ a fékre mert attól nem megy gyorsabban. Mondjuk az is igaz hogy 5 alatt 100-on van, kell amúgy a jó fék.
    Nem azt mondtam hogy azért hülye valaki mert észrevett egy "hibát" ami amúgy nem hiba, hanem azért mert kb. annyira felfújod mintha valakit tarkón lőttem volna. Én is tudok rendesen parkolni ha lehet.
    De a mai autós mezőnyben nem az a jellemző hogy figyelnek a másik tulajdonára. Ha más így akkor én is, és ha ezt már sokadjára nem tudod felfogni...akkor nem tudok mit csinálni veled. Te egész nap azon izgulsz mikor kimégy az útra hogy "ez" nem indexelt", "amaz" biztos gyorsabban ment vagy 10-el, a harmadik meg nem tartotta be a jobbra tartási kötelezettségét rendesen? Vagy mi? Nincs ezzel semmi gond ha ez valakinek nem tetszik, majd ha az "ő" autóján is többször kell javíttatni/fényeztetni az "ilyen" nem törődöm emberek miatt bizonyos részeket saját zsebre akkor bizony ő is így fog parkolni, vagy lesz tovább madár, nyárspolgár és kihúzott háttal viszi 10-20 javíttatni az autóját. De tudod mit? Neki van igaza. De az ő pénze nem az enyém.
    #870
    Az hogy két hely van és úgy beáll az nem frankó. Ez igaz. De amikor van rengeteg hely és így állsz be nem fognak beállni melléd az tuti és senkit sem érdekel pár balfaszon kívül akik ilyen hülyeségeken kiakadnak. Az már engem is nagyon bosszant ha mozgássérült helyre vagy családos parkolóba állnak úgy hogy nincs miért. De ezek nem hogy egy lapon nem említhetőek az én esetemmel de még csak egy könyvben sem.
  • w77d
    #870
    engem is kiráz a hideg azoktól akik nekinyitogatják az ajtót a másik kocsinak, de valahogy eddig sosem gondoltam hogy két helyre álljak ba. Én nem akarlak leszólni márkatárs, isten ments, főleg hogy nem ismerem a körülményeket. ha tényleg még rengeteg hely van a környéken akkor nem olyan gáz ez, viszont nekem már volt olyan, hogy a melóplacc környékén az utolsó két helyet foglalta el egy Imprezás raccer. Na őt a jegesmedve kékre fagyott faszára kívántam akkor!
  • neoG
    #869
    Miért?mi a rák az a Calibra?világosíts már fel miért olyan nagy cucc!Most énis szúrjak be képet az én automról????Májerkedjek?Már írtam:ritkább mint a Te húdefasza Calibrád, féltem is, mégis bírok rendesen parkolni!

    És még jó, hogy azok a hülyék, akik valakinek felhozzák egy hibáját!
  • blackcalibra
    #868
    Semmit sem tudsz rólam te farok. Értem én hogy nem értetted a letargiás dolgot de legalább ne hangoztatnád hogy hogy értetted. Idejöttök és elefántot csináltok a bolhából, aztán meg még te mondod meg nekem hogy én milyen vagyok.
    Engem az nem zavar hogy te meg a haverod meg bárki más mit gondol arról hogy esetleg két helyre állok hogy ne tudják szétbarmolni az autót.
    Fogd már fel hogy ez korántsem akkora istenkáromlás mint amilyennek te megpróbálod beállítani. Látom te is azok közé az idióták közé tartozol akiknek fogalmuk sincs a Calibrákról, de le műmájerezik.
  • neoG
    #867
    Te nem leszel letargiában ilyentől egy percig sem, mert Te amúgy sem vagy tekintettel nemhogy fórumozókra, de még autóstársakra sem.Ne legyél már képmutató.Ülj be a műmájer autódban, aztán ott arcoskodjál.
    A 862-t meg nem a konkrét 860as hozzászólásod válaszaként szántam, hanem Neked, mint HSZ szerkesztőjének.
    De persze ilyenbe bele lehet kötni, csak abba nem, hogy valaki középre veszi a vonalat.
  • blackcalibra
    #866
    Ne csináld má'. Értetted a mondatot?
    Nyilván a többi hozzászólásból, de pont olyan hozzászólásra írta amiben olyan formán szó sincs erről.
  • pszihopata
    #865
    az nem lehet hogy elolvasta a többi hsz-t is?
  • blackcalibra
    #864
    Mondjuk nem is értem igazán hogy miből jöttél rá erre pont a #860-as hozzászólásból.
  • blackcalibra
    #863
    Ti tényleg ilyen érzékeny lelkületűek vagytok? Vagy miért nem bírtok túllépni ezen a semmiségen? Ez a legnagyobb gondotok? Irigyellek titeket.
    Most egy hétig letargiában leszek mert "nem bocsájtotok" meg nekem.
  • neoG
    #862
    Amúgy azért jöttem vissza ma ide, mert tegnap este miután kinyomtam a gépet, eszembe ötlött, hogy lehet, hogy még előtted b*szták el a parkolást, aztán gondoltam ha így van, akkor bocsánatot kérek.De sajnálattal kellet tudomásul vennem, hogy direkt volt.
  • blackcalibra
    #861
    Csak az a gond hogy olyanok vannak akik nem foglalkoznak más tulajdonával és nem érdekli őket hogy nekicsapja az ajtót az autónak.
    Egyél még sok spenótot hogy felszedj magadra egy kis erőt(ne zsírt mert az tényleg kevés) és aztán ajánlgasd hogy majd rendet raksz.
  • blackcalibra
    #860
    Én sohasem állok járdára, mozgáskorlátozottak számára fenntartott helyre sem parkolok soha, sőt még családosok helyére sem. Ahova nekem nincs jogosultságom oda nem állok, de azért ezeket ne vegyük már egy kalap alá azzal hogy valaki úgy áll be egy 1000 szabad hellyel rendelkező parkolóba hogy elfoglal két helyet. Egyébként sokszor csak úgy tudsz beállni mert már a melletted állók elrontják a sort, átlógnak a másik helyre. Nem tudsz mit csinálni beállsz te is felemás módon/helyre aztán kiállnak mellőled és te vagy aki "rosszul" beállt két helyre. Elmondom hogy ahogy én állok a padka mellé szeretnek odaparkolni a motorosok(egy oldallal kevesebb esély hogy fellökik) oda már nem tudsz állni másik autó mellé meg nem állnék közel. Azért ez nem olyan mintha pofátlanul azért állok mozgássérült helyre hogy közelebb legyen a bejárat.
    Mindenkinek más a heppje, de te jogosnak éreznéd és elismernéd valakinek ha azt mondaná hogy egy szar vagy mert 90 helyett 100-110-el mentél amikor senki sincs az országúton?
  • pszihopata
    #859
    odáig én sem sűllyednék hogy kocsit karcolok!

    de eddig mindenkit meggyőztem akit akartam!aki meg csak a zsírtól tart az gondolom Kokó-t is elküldené a picsába lazán!
  • neoG
    #858
    Én megértem a célod, csak az eszközeiddel vannak gondjaim:D De persze embere válogatja.Meg pár hozzászólástól még Te ugyanúgy középre veszed a vonalat, én meg ugyanúgy megvetéssel fogok nézni mindenkire, aki hasonlóképpen áll be:)

    Amúgy nagyban keresek egy képet Neked, ahol egy csóka nagyon felállt a járdára, és szépen telekarcoltál neki az egész motorháztetejét. Valami olyan szöveggel, hogy a babakocsis anyákért...vagy ilyesmi:D
    De ne érts félre: nem célzás, pláne nem fenyegetés.Odáig sosem süllyednék, hogy autóban szándékosan kárt tegyek.Hiszen az nem tehet semmiről!
  • blackcalibra
    #857
    Nem hiszem el hogy nem lehet ezt felfogni hogy miért állok így. Egyébként ez nem olyan nagy dolog, hely van annyi hogy nem kell mellém beállni és kész. Én is mindig a legmesszebbre parkolok, de ezt már leírtam. Ti parkolóőrök vagytok vagy mi? Ugyanmár.