137
Névtelen szivatás a neten a kisvárosban
  • Tötikemester
    #137
    Én úgy hallottam, hogy a Skype az egyetlen csevegőprogi amit eddig még senki sem tört fel. Elég jó érv?
    Mellesleg a hangminősége is kiváló. Dunsztom sincs nálad mi volt vele a gond, de egy kollégámnál kifogástalanul működik már közel 1 éve.
    Én a magam részéről sem ezt sem a WLM-et nem használom.
    WLM = Windows Live Messenger. Ma már az MSN-t így nevezik, csak megszokásból hívják még MSN-nek. Bocs, hogy belepofáztam. SzeWavsztok!
  • Rage47
    #136
    ez a prankvote.com fake, vagy tényleg szivatják őket?:)
  • Lord Chris
    #135
    fos
  • nandorb
    #134
    bedoglik kitorlom es kipakolom a msikat ennyi nemkell registrybol szedegetni ki megnemtom en mien caka,az MSN virus meg nem az embernel van hanem a fo msn szerverben
  • toto2700
    #133
    hm ez az MSN portable nem is rossz. köszi a tippet
  • toto2700
    #132
    a hiba nem az Ön készülékében van:)
  • haki92
    #131
    most igazad van haver....börtönbe seggbebasszák párszor aztán nem töri a kezeket képekért...
  • nandorb
    #130
    A pidgin nalam nem birja ki tovabb mind a felora bekussol 2beszelgetes utan:(,trilian van az is annyi hogy bekapcsol a gep es kikapcsolom,MSN portable verzio rulez..
  • nonicks
    #129
    ON: Szerintem hülye aki eltöri a BARÁTJAkezét egy bénán összephotoshopolt képért!HOGY LEHET VALAKI EKKORA GYÖKÉR!Az ilyeneket felkénne kötni!(a helyébe lekellene szarnia,egyszer úgyis elfelejtik ezt a dolgot!Amúgy meg lehet hogy börtön várja a haverodat a kartörésért!)
  • toto2700
    #128
    OFF
    miért nem használtok Pidgin-t? azzal minden féle csevegőhálózathoz tudtok csatlakozni. itt a lista: * AIM,Bonjour,Gadu-Gadu,Google Talk,Groupwise,ICQ,IRC,MSN,MySpaceIM,QQ,SILC,SIMPLE,Sametime,XMPP,Yahoo!,Zephyr
    Ugyan a skype alappol nincs közte, de egy pluginnal skype-hoz is lehet csatlakozni.
    Pidgin, Skype plugin

    és ne offoljátok szét a topikot. téma lezárva.

    ON
  • Dark Angel 666
    #127
    nem véletlenül , a Skypot sokan nem ismerik
  • haki92
    #126
    és szted véletlenül?
  • nonicks
    #125
    igen,népszerűbb sajnos mint a skype!
  • haki92
    #124
    figy az eberek aki használnak beszélgetős progit 70% tuti az MSN-t használja....
  • nonicks
    #123
    azt dugd fel a seggedbe a pluginokat,most arról volt szó hogy melyik a jobb "beszélgetős" program nem az hogy "melyik van tele tömve szarságokkal"
  • haki92
    #122
    mert az msn-t kb 3x annyian használják. a beszélgetés is szar benne...vannak az alap hangulatjelek és ennyi...legalábbis amíg használtam ez volt. emelett az msnbe sajátokak is berakhatsz. színeztehtő írás színes név,saját háttér,rezgés funkció:D csomó plug-in van hozzá stb.
  • Dark Angel 666
    #121
    a Skype miért is szar ? írd le miért és elfogadom ... ha normális vitathatatlan érveket állítasz !
  • haki92
    #120
    a skype egy nagy darab SZAR....írd le miért jobb és elfogadom..ha normális vitathatatlan érveket állaítasz
  • haki92
    #119
    hülye vagy?
  • nonicks
    #118
    vannak idióta emberek xD eltörni egy haverja kezét egy "bénán photoshopolt" képért... (az emberi hülyeség határtalan(a haverod nagy idegbeteg állat lehet(amúgy meg a pletykákat egy idő után úgyis elfelejtik)))
  • highlander15
    #117
    Valamelyik barátomat megtréfálom vele egyszer:-)
  • Gyocsika
    #116
    ""A tudományos háttér

    A reakció - amely csakis diétás Colával és Mentossal megy végbe - a közhiedelemmel ellentétben nem kémiai, hanem fizikai típusú. Tehát nem arról van szó, hogy titkos összetevő van a diétás kólában, mint azt az összeesküvés-elméletek hívei hangoztatják.

    A kóla két okból robban ki elementáris erővel a palackból: az egyik, hogy az oldódó Mentos megnöveli a folyadék felületi feszültségét, a másik, hogy a cukorka felületén megnövekszik az úgynevezett nukleációs, vagyis a gócképződést lehetővé tévő helyek száma - itt alakulnak ki a szén-dioxid-buborékok.

    Ez oda vezet, hogy a kólában található szén-dioxid nagyobb valószínűséggel válik oldott állapotúból gázállapotúvá, a szökőkút-effektus pedig annak tudható be, hogy mindez nagyon gyorsan megy végbe. ""

    LINK
  • highlander15
    #115
    Miért,mi van a Mentosban ami így reagál a kólával?
  • kas123
    #114
    ezt megcsináltuk :D kurvajó :D
    a másik h beveszel 1 mentost a szádba és öntesz hozzá kólát :D ha nem köpöd ki akk jó vagy ^^
  • toto2700
    #113
  • David2
    #112
    már ne haragudj, de értek már ennél nagyobb csapások az életben, ilyen maximum derülök egy jót

    haverod meg tegye össze a kezét ha nem kerül börtönbe
  • tigeroo
    #111
    nem kell szépíteni, ha majd hasonló helyzetbe kerülsz megtudod milyen
  • toto2700
    #110
  • David2
    #109
    egy elbaszott képért kezet törni, ez a magyar ugar
  • highlander15
    #108
    Figyelj,ez is csak őket minősíti,hogy milyen balfaszok.Azt hiszik magukról hogy ők a nagymenők,pedig csak senkik.Én már nem is foglalkozom velük,nem éri meg,hogy ilyenen stresszeld magad.
  • tigeroo
    #107
    adminnak lett írva, tényleg jó ötlet:)

    majd törlik a profilt remélem hamarosan

    feljelentés már nemkell..ez jó lecke volt
  • #106
    Van 2 darab ötletem

    1.Írd meg a myvip adminoknak!
    2.Jelentsd fel de ez talán túlzás de sérti a személyes jogokat ez az egész amit csinál szal fel lehet simán
  • tigeroo
    #105
    dehoynem, ha akarnak akkor meg rádszállnak.
    ha beszarinak mutatod magad, véged.

    de az a legjobb tényleg ha kerülöd az ilyen balhékat
  • highlander15
    #104
    Verekedéssel nem lehet semmit sem elérni...Meg amúgy is,ha egyet orrbabasznék,tízen jönnének rám,és onnan élve ki nem kerülnék,az biztos.
  • tigeroo
    #103
    oh egyem:(

    és metallica fan is emellett:(

    köcsögök! amugy vannak ilyen nagy vagány emberkék!
    de én próbáltam már szépszóval de 2009től fogva már nem! beláttam, máshogy nemmegy ezekkel bekell fenyíteni majd behúzza fülét-faszát és kussban marad mind!
  • highlander15
    #102
    Ezt osztom,hogy az ember nagyon sebezhetővé válik a blog,myvip,iwiw stb. miatt.Tavaly én is írtam blogot egy ideig,aztán osztálytársaim felfedezték,és nekiálltak beírogatni mindenféle dolgot,egyik még ki is nyomtatta és azt olvasták fel szünetekben.Égtem mint a Reichstag,mondjuk azóta is írok blogot,de azt nem fedezték fel.Nagyon rosszat tett ez az amúgy is alacsony reputációmnak,meg elég rosszul is esett.
  • dx
    #101
    ez az a topik ezaz -.-
  • ba32107
    #100
    ték
  • wordsworth
    #99
    Mi ez a topic miez :D
  • karajjj
    #98
    :DDDDDDDDDD