21
  • xizor
    #21
    Blizzárd csodákat várom.Dawn of War 2, hát hátha igazán warhammeresre fog sikerülni, csak remélni tudom.
  • Molnibalage
    #20
    Kinek mi a hobbija...
  • NexImpera
    #19
    Hohó mik leszenek itt:
    Starcraft 2, Disciples 3, Dawn of War 2, Diablo 3, FEAR 2.
    Méghogy nem lesz semmi...
  • Molnibalage
    #18
    Azért engem örömmel tölt el, hogy a point & click és kalandjáték nem hal meg. Még, ha nincs is időm már ilyesmire...
  • narumon
    #17
    Na ez igy már mindjárt más, igy már sokminden érdekel. Van itt egy csomo adventure game is, remélem ezek tényleg megjelennek 2009-ben.
  • Molnibalage
    #16
    2009

    Őszintén szólva alig érdekel valami a szimeken kívűl, de azokról meg tudom, hogy 2009-ben nem fogknak megjelennim max. álmondi lehet róluk.
  • FlyingV
    #15
    várólistám:


    Diablo3.
  • KennyGTP
    #14
    A várólistámon a következők: StarCraft 2, Street Fighter 4, F.E.A.R. 2 és végül a Black Mesa: A Half-Life 2 mod
  • Cassell
    #13
    Jól mondod nekem is ez jutott eszembe először a sok "nagy" név ellenére...
  • narumon
    #12
    Hát mint irtam ez izlés kérdése az általad felsoroltakból egyedül a Halo Warsra, meg a Res5-re vagyok kiváncsi. A többi az totál hidegen hagy. Gondolom Molyneux sem rajong a japános gamékért, abból tényleg jó termés lesz de én még nem láttam olyan ami 15 pernél tovább lekötött volna.
  • narumon
    #11
    Én egyetértek Molyneuxal, egyelőre én is úgy látom, hogy sokkal gyengébb lesz a 2009-es év legalábbis előre bejelentett nevek alapján. (aztán bármikor befuthat egy névtelen valami ami tarol). Szerintem ez izlés kérdése. Úgy igazán engem 2009-ből a Starcraft 2 érdekel. Talán a Mafia 2 és Resi 5 jó lesz a többi egyelőre nálam nagyon felejtős.
  • HöfEE
    #10
    Itt az általatok felsorolt játékok közül nekem csak az Aliens és a Mafia 2 ami érdekelhet . Úgyhogy nekem sajnos eddig úgy tűnik nem lesz bőség. Legalábbis olyan játékstílusból amit szeretek nem :(
  • tomcsa4
    #9
    Én két ünnep között játszottam először Box 360-nal (Gears of War 2). Koopban, hatalmas élmény volt. Egyszerűen hihetetlen, annyira megfogott. Az első részével nem is toltam PCn, mivel egy "gagyi" kijelentéssel lepöcköltem a játékot. Második rész viszont megfogott, egymást segítve nyargalni, a pályák nagyon jók voltak, a játék tényleg zseniális. Örülök, ohgy cimborám megmutatta a Boxot, bár venni nem fogok.
  • Adam II
    #8
    Aliens Colonial Marines. Ezt úgy várom mint a messiást.
  • torcipepe
    #7
    engem a legjobban a SC2 érdekelne, csak addig még valami bika asztali pc is kell.
    vagy egy nextgen konzol, mivel az FF13 és a GOW3 nemhinném, hogy PC-re kijön vagy ha kijön is, játszhatatlan lesz. új konzollal viszont az a problémám, hogy még most sem kell 3. kezet növesztenem, hogy össze tudjam számolni, mennyi jó játékot adtak ki eddig.
  • menetrend
    #6
    Vagy télleg nem érdekli egyik megjelenő játék se. Ízrések és protonok. Ha most nem érdeklik akkor minek mondjon mást? változhat ez persze, de most akkor is így van.......
  • tomcsa4
    #5
    Drakensang (angolul)!!
  • zola2000
    #4
    Viccel, 2009ben talán még ütősebb címek jönnek mint 2008ban, rögtön tavasszal a Star Ocean 4, aztán a Dragon Quest 9, majd a Gensou Suikoden, majt télen a Final Fantasy 13, a tenchu4, a halo wars, fatal frame 4, a mad world is eljön, meg a monster hunter 3, tavasszal jön a Grand Theft auto: chinatown wars, a resident evil 5, a sims3, a Killzone2, a Tekken 6, a gof of war 3, meg a diablo3, szal...

    mondjuk lehet hogy a gow3, az FF13, és mz MH3 átcsúszik 2010re.
  • MiZo@game
    #3
    Wolfenstein is idén érkezik (ratyi grafika, összelopkodott ötletek, de talán mégiscsak jó lesz).
  • Zaraki Kenpachi
    #2
    "2009-ben nem lát olyan játékot, ami igazán érdekelné."

    Eléggé ez a "én kérek elnézést" kategória.

    2009-ben jön a: SC2, Dow 2, Aliens Colonial Marines (haverokkal este :D ), Mafia 2 és ezek csak azok gamek amik így per pilllanat eszembe jutottak.
  • grebber
    #1
    2009-ben nem lát olyan játékot, ami igazán érdekelné.

    Hát az a faszi nagy vak lehet!