20
Dead Show-(Dod Sno)
  • KILLER2
    #20
    Én is megnéztem. Kaja közben. Horrornak nem mondanám, mert egyáltalán nem volt félelmetes, ellenben végig úgy éreztem (a film első jelenete után), hogy minnyá' valami az arcomba ugrik. Valamint a film számomra fő jellegzetessége, hogy ennél undorítóbb és betegebb filmet még sosem láttam, egy Fűrésznek is több értelme van, mint ennek. Olcsó trükkökkel 5 percenként szétszaggatnak valakit, aminek minden részletét mutatják.
    De jó volt :) (csak ha valaki megnézné, akkor javaslom, hogy lehetőleg ezt ne evés közben tegye, mert nekem picit nehezen csúszott miatta a jó kis szendvicsem)
  • Doomista
    #19
    Megnéztem a filmet...rosszabbat vártam, egész jó horror film volt :D
  • Waczkor
    #18
    Akit esetleg érdekel,már fellelhető a film és van magyar és angol felirat is.

    Tegnap megnéztem,rég szórakoztam ilyen jól,jól meg van csinálva,van benne minden,ami kell egy zombis filmhez,nem lesz korszakalkotó,de jókat lehet rajta röhögni:)
  • Waczkor
    #17
    Bírom a zombis filmeket,szal biztos beszerzem ha lesz hozzá felirat,vagy emberi nyelven lesz:)

    Értelem nem sok van benne,de kajálás közben jók az ilyen filmek:D
    Meg engem mindig felvidít egy-egy ilyen hentelős múvi.
  • cicai
    #16
    ez vmi nagyon low film lehet de azé belenézek majd:D
  • Nohab
    #15
    Hopp elnéztem, azt hittem a Dod sno nem tetszik.
  • Nohab
    #14
    A trailer végén Dod Sno van...
  • kakaoskalacs
    #13
    Javitsd márki a topic cimet ne legyel igenytelen ...
  • SötétBarom
    #12
    :DDDDDDDDD
  • kakaoskalacs
    #11
    Dod Sno Dead SnoW
  • karajjj
    #10
    hát képzeld rájöttem, hogy szándékosan nem lehet ilyen gagyi filmet csinálni :D
    de még vígjátéknak is rossz :S
  • ForzaInter
    #9
    mér? ezt készítők se komolyan gondolják:)
    olyan lesz mint a haláli hulláék hajnala, vígjáték/horror
  • ForzaInter
    #8
    jó kis film lesz, ahogy nézem olyan haláli hullákhoz hasonló lesz, comedyhorror:D
  • MR ME
    #7
    hát elég nevetségesnek igérkezik :D
  • Victor1103
    #6
    Látni hogy van benne egy kis karib tenger kalózai beütés is mert biztos annak az arannyal teli ládának lesz köze ahhoz hogy a nácizombik felélednek:P
  • karajjj
    #5
    vagyis inkább már szánalmas...
  • karajjj
    #4
    elég tré :D
  • Doomista
    #3
    német nácihalottak bosszuja ?
  • Doomista
    #2
    wow ! ez érdekes lesz !
  • Victor1103
    #1
    Nem tudom hogy ki mennyire érdeklődik a külföldi filmek iránt mindenesetre találtam egyet ami egész jónak tűnik és a bemutatója is hamarosan lesz. Az alaptémája kísértetiesen hasonlit egy mostani játék egyik játszható módjára ami nem rossz dolog mert nekem tetszik ez az elgondolás:P
    Itt a link többi infóért:
    Trailer,poszter, egyebek