32
Usa premier: 2009 március 20.
  • nagyizsak
    #32
    petike 125....kicsit felvilagositalak:P nem,tudom,de szerintem a Biblia a teremtes utan mintha egybol ADAM es EVA-val fojtatodna.Nekik sem volt anyuci apuci,hanem?na?rajottel?HAT PERSZE!ISTEN gondoskodott roluk,aztan megettek a nyuves almat,es ott kezdodtek a bajok:) amugy...szerintem a vegeben ha ezt a mennybemeneteles dolgot kihagynak,s csak maradna a vilag mesemmisulese(NY-al kezdve),akor meg jobb film lett volna:Pkicsit igy...gagyi a vege
  • Orionk
    #31
    jól mondod, teljesen ugyanaz a vége, mint a "amikor megállt a föld"
  • Noninnyó
    #30
    Nem tudom, de a dvdrip és a bluray-rip már kint van :)))
  • Orionk
    #29
    Hy!

    A knowing rajongóktól kérdezném, akik szoktak ebben a topic-ban fórumozgatni, hogy mikor jelenik meg a film dvd-n magyaroroszágon?

    Tudom, hogy még most megy a mozikban, de honnan lehet róla előre értesülni, hogy mikor jelenik meg?
    Egyszer csak kiadnak egy dátumot, hogy hát ennyi meg ennyi hónap, hét mulva lesz a polcokon. Ezt szeretném kérdezni, hogy hol lehet majd olvasni ezt az infót?

    köszi
  • bcrics
    #28
    ez sokkal jobb az amikor megáll a földnél..itt 1 percet nem untamk,,és a hideg is kirázott párszor...jó kis film ez.
  • Vraaanyek
    #27
    ohh megvan köszi, Beethoven 7. szimfóniájának 2. felvonása
  • Vraaanyek
    #26
    nem tudja véletlen valaki,hogy mi az a komolyzene a filmben amit Nicolas Cage hallgat egyszer amikor ül a nappaliban,egyszer meg a film végén,amikor megy a forddal a családjához "meghalni"??
  • Petike125
    #25
    Rosszul fogalmaztam... Láttam a végét is ;)
  • Lantee
    #24
    Nekem tetszett...
  • szlovákiai hun
    #23
    Ha nem vetted volna észre, a Föld felperzselődött, épp a vége volt a csavar. A film nagyon jó. De ez az ufó dolog már annyi filmben elvan lőve, hogy tényleg akkor lett volna igazán ütős, ha végig az itélet napját sejteti, az Isteni sugallatot, de persze az ufókat is fellehet ekként benne fogni, csak már sokszor el van lőve. De itt az a jó, hogy bekövetkezik az elkerülhetetlen, amit más filmekben elkúrnak, pl. a Supernova, tévedett a doki, oszt nem perzseli fel a nap a földet...Lol, no itt a végén a csavar, én nagyon meglepődtem, majd lefordultam, tényleg ez egy jól sikerült film, lehet izgulni.....
  • Petike125
    #22
    Megnéztem. Jó volt, tetszett, nem untam egy percet sem, abból a majdnem 2órából.
    Viszont:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a "földönkívülies", "földmegmentős", "noébárkája csak ürhajóban" dolog már a második. Nem volt elég az "Amikor megállt a Föld" című filmben? Ha azt nem láttam volna, akkor ez a befejzés nem tűnne most unalmasnak. Így viszont kicsit az volt. Legalábbis nekem.
    Ez az Ádám és Évás dolog amúgysem tetszik.
    Meg amúgyis. Mit csinál két 12éves gyerek, egyedüli emberként egy bolygón? (akik ráadásul a modern(persze mihez képest) bolygóról jöttek és apuci anyuci rakott eléjük mindent) 12évesen nem hiszem hogy tudnak saját maguknak kaját szerezni a természetből, házat építeni, szerszámokat készíteni stb... Vagy lehet majd az űrlények segítenek. :D Utálom az ilyen befejezést, amikor nem lehet tudni hogy na és akkor mi a pöcsöm lett utána. ááá :D
    6.5/10 Mondjuk... :)

  • passatgt
    #21
    én erre gondoltam elsőre
  • threeman
    #20
    hát a végét mostanában mindig elszúrják az ilyen típusú filmeknél...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    simán jobb lett volna alientéma nélkül, mégha a végén mindenki meg is hal.. azt' kalap, kabát. amúgy is mi volt ez? az alienek olvasták a bibliát, és a nagy ötletük, hogy alakítanak egy új ádám-éva párost?
  • toysoldier
    #19
    tegnap elkezdtem nézni ezt a filmet de nem bírtam befejezni olyan unalmas volt...ma reggel végignéztem..rég láttam ilyen szar befejezést
  • Suffering
    #18
    Ez a film mikor jön magyarországra?? Sehol sincs róla info. Amerikába már kinn van.
  • ruffirant
    #17
    ilyenen problémázni...tipikus SG...
  • zvaragabor
    #16
    Modinak szóljatok hogy vegye ki bazz. :D
    Bocsmá. :D
  • hunbasser
    #15
    kösz,mostmár azt a filmet se fogom megnézni...
  • Kicsikiraly
    #14
    az egész évados volt és Heroes 1. évad volt a címe.

    (vagy csak egy nagy koppintásö? :O)
  • zvaragabor
    #13
    Bocsásson kérem, igazad van, spoilerbe tehettem volna, bár feleslegesen, mert akkor is elolvasod. :D

    Amúgy majdcsak nem a Knowing topikba jön az, aki a Next-ről szeretne meg tudni infót. ;)
  • moralosan
    #12
    Mákom van hogy láttam már azt a filmet, spoilersándor.
  • n3whous3
    #11
    hm fasza filmnek ígérkezik, bár egy nagyon nagyon kicsit már rókabőr szag... De lehet, hogy csak a trailer hatása :D Azok mind 1 kaptafára készülnek.
  • ruffirant
    #10
    áhh ez tényleg eszméletlen jónak ígérkezik
  • zvaragabor
    #9
    Múltkor is volt egy Nicolas Cage-es film (Next), hogy 2 perccel előre megtudja mondani mi a jövő, de ha egy bizonyos csaj mellett van, akkor sokkal tovább, és amikor ezzel a csajjal aludt, akkor végigálmodta az elkövezkezendő nem tudom hány (1-2) napot, aminek a végén egy atombomba robban, és meghalnak. Így miután felébred, úgy dönt, hogy inkább nem marad a csaj mellett, mint álmában, mert akkor bekövetkezik a robbanás.
    Az is jó film volt.
  • karajjj
    #8
    na ez a trailer engem most megvett kilóra :D
  • REPS0L
    #7
    az ilyenektől kiráz a hideg... azért nézem őket:)
  • Hegi90
    #6
    most hallok róla először, de rohadt jó lesz :)
  • Cat 02 #5
    Érdekes, h csak most nyílt topikja, már rég kint a trailer, de attól még várom :P
  • desigo
    #4
    jó lesz
  • adeex7
    #3
    szeretem az ilyen misztikus/krimi jellegű filmeket,várom!!!Nicolas Cage pedig egyik kedvenc szinészem :)
  • Hydroceph
    #2
    várom
  • kovi04
    #1