40
A gyűrűk ura: A király visszatér speciális effektjein dolgozó Shane Acker egész estés animációs filmet készít.
  • wantonly
    #40
    A trailer alapján én kicsit jobbra/többre számítottam. Egyszernézős.

    A látványvilág 10/10, és eszméletlen ez a darkos hangulat, sajnos ugyanakkor ez a nyomasztó látványvilág egy idő után irritáló tud lenni, pláne, hogy egyáltalán nincsenek poénos dolgok a filmben, továbbá érzelmileg sem hat úgy, ahogy kellene. Ez is jó, de azért egész végig? A befejezés kifejezetten erőltetett volt. Gyerekeknek pláne nem ajánlott. :)
  • Frosty01
    #39
    na gyerekek, megnéztem és.... :D rohadt jó volt!
  • kemszi2
    #38
    relatív.én rövidnek éreztem egy "egész estés" filmhez képest.persze az eredetihez mérten hosszú
  • LasDen #37
    1óra 10perc...sztem nem volt túl rövid....
  • torque12
    #36
    Milyen hosszú volt?
  • kemszi2
    #35
    nekem is tetszett,bár egy kicsit rövid:)
  • zolo
    #34
    én is megnéztem, nagyon jó kis film...
  • kemszi2
    #33
    köszi
  • LasDen #32
    én most néztem meg....nekem tetszett...nagyon szép világ látható...a karakterek is jók....sztem nem volt túl rövid....jó volt ez így....alapvető vétel lesz dvd-n....
  • stonesour
    #31
    KRITIKA
  • NeverwinterKING
    #30
    itt van
  • kemszi2
    #29
    az is jó móka lehet akkor:D
  • Inquisitor
    #28
    Nekem mondod? Probáltad már megkeresni a magyar sci-fi filmet, aminek az a címe, hogy "1" :D
  • kemszi2
    #27
    feliratot nem tudtok hozzá?:) elég nehéz keresni ezzel a film címmel
  • Inquisitor
    #26
    Engem nem vígasztal, hivatalosan semmit se találtam, ennyi erővel akár december vagy 2010 is lehet, HA egyáltalán bemutatják. Viszont elég jókat írtak a kinti kritikákban róla ... már nagyon várom!
  • Berselius
    #25
    Valamikor szeptemberben, legalábbis az egyik filmes oldal szerint.
  • kovi04
    #24
    Mikor érkezik meg hazánkba a film?
  • kemszi2
    #23
    ez a csengőhangom most :D
  • oregon1987
    #22
    Nekem nagyon bejön! Minap láttam azóta csak azt a számot hallgatom ami trailer közben megy!
    Coheed and Cambria - Welcome Home
    Aki leszedné! :P
  • Seth
    #21
    Gyááááá
    [meghalt]
  • Landor
    #20
    19
  • Seth
    #19
    Ez mekkora poén volt, fetrengek -_-
  • Benny04
    #18
    10
  • Adam II
    #17
    Ismerős :D
  • Cutee
    #16
    Dettó
  • sweech
    #15
    azt a rohadt.. ez hihetetlen jó :o
  • REPS0L
    #14
    moziban meg sem merem majd nézni:
    hülye anyuka viszi majd a 3 éves kisfiát hogy húde aranyos mese aztán anyuka végig ordít, gyerek meg végig sír.
  • Tatyla
    #13
    jobb minőségű trailer
  • REPS0L
    #12
    hát ez besza-behu, érdekes hangulat, dark világ, tetszik.
  • wantonly
    #11
    Ez nagyon jó lesz!
  • SötétBarom
    #10
    Engem falhozb*szott a trailer.
  • Dragooon #9
    marhajó
    kíváncsi leszek rá
  • REPS0L
    #8
  • milk41
    #7
    FAIL
  • kakaoskalacs
    #6
    hujjaj
  • Sir Quno Jedi
    #5
  • kemszi2
    #4
    na erre kíváncsi vagyok
  • EK1TEP
    #3
    Jóféle :)
  • karajjj
    #2
    érdekesnek tűnik
  • Frosty01
    #1
    A Peter Jackson rendezte Gyűrűk ura filmtrilógia CG jeleneteiért és speciális effektusaiért a WETA Digital felelt. Az új-zélandi cég egyik animátoraként dolgozott a trilógia záró darabján Shane Acker animátor, aki 2005-ben 9 című animációs rövidfilmjével egészen egy Oscar-jelölésig vitte.

    A posztapokaliptikus, kissé az Oddworld játékokra emlékeztető világban egy rongybaba vív párharcot a társai lelkét elorzó mechanikus szörnyeteggel. Az alkotás olyannyira lenyűgözte Tim Burton (Batman, Ollókezű Edward, Sweeney Todd) és Timur Bekmambetov (Nightwatch, Daywatch, Wanted) rendezőket, hogy azonnal felsorakoztak producerként az ifjú és tehetséges Acker mellé, aki egész estés animációs filmmé bővíti alkotását.

    forrás - GS