142
boldogság, szabadság, élet
  • MR ME
    #142
    "elhalítani"
    ez szép volt :D
  • kocsisgabor9999
    #141
    őőőő igen:D
  • Kinga19
    #140
    és a mantráról?
  • htr93
    #139
    ezt azt. reinkarnáció meg ilyesmi? a srác buddhára változtatta a nevét és megpróbálta "elhalítani" a testét, hogy minnél jobban elszakadjon ettől, és egy magasabb "életformába" lépjen?
  • Tetsuo
    #138
    Es a Hit Gyulekezeterol? LOL
  • kocsisgabor9999
    #137
    Buddhizmusról hallottál már?
  • kocsisgabor9999
    #136
    Nem vagy kicsi.
  • htr93
    #135
    16. ja ez a poén az egészben, nem tudom csak korral jár-e, vagy örökre ilyen maradok. azt hiszem jobb szeretném magam ilyennek, akkor nem kéne azt mondanom hogy "á de hát akkor kicsi voltam és hülye"
  • kocsisgabor9999
    #134
    Hmmm... Te hány éves vagy?
  • htr93
    #133
    nem tervezem, csak keresni akarok egy embert aki úgy létezik mint én, és együtt akarok létezni vele teljes csöndben 2-3 órát.
  • kocsisgabor9999
    #132
    Igaz, végül is mindegy csak ezért embert ne ölj.
  • htr93
    #131
    észrevettétek hogy az a 3 pont egy LINK?XD
  • htr93
    #130
    mert ilyet csak azok írnak akik már kipróbálták.
  • kocsisgabor9999
    #129
    Miért?
  • htr93
    #128
    ...
  • htr93
    #127
    tetszik az aláírásod.
  • Tetsuo
    #126
    Ha nehanyan remeteskedtek es "nem akartok beilleszkedni" a tarsadalomba, akkor hamarosan nagy bajban lesztek (v rezervatumban), hiszen a torvenyek mindehol szigorodnak, mindehova igazolo-kartya kell, bankkartya stb, kamerak figyelnek.. hamarosan ezek ossze lesznek kotve, 1re tobb kotelezo dolog lesz pont az azonositasod es a nyomonkovetesed miatt (pl az Internetet sem erheted el anonim).

    Egy ilyen rendszerrel a leghatekonyabb s legkonnyebb uralkodni az emberek felett.. es sajnos azt latni a vilagban, hogy effele kozeledunk. :(
    A szabalyokat "terrorellenes" meg "pedofilhalozat-megszunteto" meg "gazdasagot segito" intezkedesek moge rejtik.


    Gondolhatod, h nem fogjak hagyni a punkok, neohippyk, amish-szektak devianciajat. :)

    Termeszetesen amit irtam, az rossz, de nem ugy kell reagalni, h a homokba dugjuk a fejunket. Szerintem.
  • Tetsuo
    #125
    Gondolj bele, ha mindenki azt csinalna, amit Te akarsz (vagyis ami az Ut a vadonba c filmbol megtetszett sokaknak), akkor anarchia lenne.
    Nem lennenek intezmenyek, kulonfele bandak fosztogatnanak meg eroszakolnak a remetelányaitokat.

    Nem mondom, h ez a fos kapitalizmus ahol a penz az isten, olyan jo, sot..
    de a te vilagnezeted tomeges terjedese anarchiat szulne ill olyan felfordulast mint ami pl Szudanban volt 10 eve.

    Nameg 7 milliard ember nem tud megelni a vadonbol, foleg intezmenyek, (igazi) technologiai fejlesztesek nelkul..
  • Tetsuo
    #124
    (majdnem 7 milliard) ;)
  • MR ME
    #123
    jól megaszontad
  • zyppy
    #122
    szarni kell mindenbe bele
  • tpeterr
    #121
    Bocs az offért!
    sz4bolcs, érdekesek a topicjaid! (jó értelemben)
  • tpeterr
    #120
    Mondjuk életművészet alatt én sem a pénz nélküli vándorlást, vagy lázadást, valamitől elszakadni akarást értem, de az életművészet is lehet egy szubjektív fogalom.
  • upet
    #119
    Akkor most végül is 1 éve?
  • kocsisgabor9999
    #118
    Nem sok, de van.
  • sz4bolcs
    #117
    Vannak barátaid?
  • kocsisgabor9999
    #116
    Nem mondtam, hogy életművész vagyok.
  • upet
    #115
    "Több mint egy éve majdnem."
    Az "életművész" meglátja és kihasználja az élet adta lehetőségeket, nem erőlködik, csak szereti és éli az életet. És egy ilyen embert miért ne fogadnának el mások, nem lázad, nincs rá szükség, mert megtalálja a helyét mindenhol.
  • kocsisgabor9999
    #114
    Több mint egy éve majdnem.
  • sz4bolcs
    #113
    És mióta vagy ugyanolyan?
  • kocsisgabor9999
    #112
    19 de miért fontos ez?
  • sz4bolcs
    #111
    "Mindegy, milyen sorból lógsz ki, mert nincs sor."
  • moralosan
    #110
    Jah és ha már "elmélkedünk", a baj szerintem ez az egész különcködős butaság... Ha ennyi problémád van a világgal, akkor valószínű először magadban kell rendet raknod.
    Csak magadat bosszantod fel azzal, hogy mások értékrendjét ecseteled.

    -

    Amúgy meg az életművészet szerintem egyáltalán nem a pénz nélküli vándorlást jelenti. Az ember a pozitív hozzáállásával is lehet életművész, vagy ha célokat tűz ki és éri el nehéz munka árán. Sőt, a boldogság is művészet, ha az embernek nem kell semmi hozzá.
  • moralosan
    #109
    A gond forrása az, hogy keveri.
  • ruffirant
    #108
    Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
  • sz4bolcs
    #107
    "Én ilyen fogok maradni" Én is ezt montam 15 éve, de nem jött be. :/
  • kocsisgabor9999
    #106
    Én ilyen fogok maradni, ez nem egy pajzs, ez nem lázadás, ha nem fog senki elfogadni akkor nem lesz gyerekem. Ennyi.
  • autoszimulator
    #105
    ez a gond forrása, hogy ezeket nem csak olvasod, hanem túlzotton is komolyan veszed.
  • SötétBarom
    #104
    Nem a pénz az értékrended.. Hm. Akkor mi? Tudod a pénz nem csak úgy az öledbe hullik.. Egy objektív mércéje annak, hogy mennyire tudod megállni a helyed, mennyire vagy talpraesett, ill. hogy használod az élet által felkínált lehetőségeket. (vannak kivételek persze, akik bele születnek) Egy nőt nem a pénzed vonz, hanem az, hogy képes voltál elérni valamit, hogy vannak céljaid ill. ambícióid - gondoskodni tudsz egy közös jövőről, esetleg gyerekekről. Ez a különc vagyok szöveg a 17 éveseket leveszi a lábáról, de komoly kapcsolatban elég nevetséges tud lenni, amikor összeköltözésre kerül a sor, esetleg gyerekvállalásra - ott a "nekem nem ez az értékrendem" duma elég hülyén adja magát..

    Ez az egész egy pajzs, amit a való élet elé lehet tartani ideig óráig, amíg az embernek nincs kedve szembenézni a felnőtt élet kötelezettségeivel. Amúgy elkerülve a félreértéseket, engem se a TVm mérete érdekel a legjobban, ill. nem célom 30-40 millás autóval járkálni (ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék, mondjuk nyilván nem sírnám el magam..), de egy alapvető egzisztenciára szükség van. Ha az adott, meg kell keresni, hogy mi az ami örömet okoz, és mire van lehetőség. Lehet utazgatni, találni mindenféle hobbit, barátokkal szórakozni, sportolni. Szép dolog ám az élet, csak nem azon kell gondolkodni, hogy miképp lehet minél inkább kilógni a sorból.
  • mate317
    #103
    nézz körül sokan boldogok pénz nélkül. nincs miről beszélni