19
  • Kingfisher
    #19
    Én is csak weekend dealből vásároltam eddig. De igazán jó címeket:)
  • Magnificat
    #18
    legalábbis az eurós árak óta, illetve ha meg lehet kapni boltban is. akkor valóban jócskán drágább... ezért néztem mindig csak hétvégenként, hogy épp mi az akciós :) a stalker -75% tetszett :)
  • Kingfisher
    #17
    A mostani akció és a Weekend dealek jók. De a fullprice dolgok, főleg új játékok már nem érik meg.
  • Magnificat
    #16
    én is elnézést kérek, hogy vettem bioshock-ot a már említett 1380-ért, portal-t egy ezresért, counter strike-ot 2k-ért (boltban már nem is kapni), team fortress 2-t még a multkori akció keretében 2300-ért, stalkert szintén 1300-ért, és day of defeat-et egy ezresért... ~10k, és vettem 6 olyan játékot, ami egyenként is hosszú időre leköt... de biztos mi vagyunk a hülyék :)
  • horthy
    #15
    Elnézést hogy ebbe a forumba irok . De ki tud telepités nélküli játékokat ? 2 gb-os pentdrivom van csak azzak tudom elvinni a munkahelyi adminjoggal védett számitogépre ahol se cd-rom se dvd-rom nincs csak a vinyo-ja van ( tehát nem lehet telepiteni ) . Olyan játékok tömkelege kéne amit csak felmásolok a gépre és már indithatok . Remélem valaki tud segiteni ötleteket adni ! webcimek stb bármi érdekel .
  • False
    #14
    Én is csak a cikkiró bulváros hülyeségét nem, értem,miért kell iylen szar cimekel kitalálni?Ha nem megy az újságirás abba lehet hagyni...
  • Zsoltika 007
    #13
    A cím meg elég nagy hülyeség mert a steam is használ drm-et csak az a kliensbe van építve. Kliens nélkül egy steames játékot se lehet elindítani.
  • 00 Blue 00
    #12
    Az életben nem lesz olyan másolásvédelem, amit ne lehetne kijátszani, mert amit ember tervez azt a másik ki tudja játszani. :)
  • Zsoltika 007
    #11
    Azért a karácsonyi akciókkal már normális árakon van sok jó játék. pl Bioshockot megvettem 1380ft-ért. De biztos hülye vagyok mert steamen vettem...
  • Cleawer
    #10
    Az Unreal Deal Pack az egész jó árban van.Azokhoz meg nekem kell a doboz is uhgyhogy inkább marad a bót.
  • False
    #9
    Maga a Steames online rendszer mi ha nem másoládvédelem?Arra semmien tört megoldás nincs.
  • Tinman #8
    Pontosan. Idehaza aki STEAM-ről vásárol az valamivel, nagyon nincs tisztában.
  • Kingfisher
    #7
    A Valve 1 USD = 1 EUR húzása óta Európában már nem feltétlenül igaz az utolsó mondat. Ha leszámítjuk a karácsonyi akciót, a Spore Steamen kb 3 ezer forinttal drágább mint boltban. USD-ben olcsóbb lenne még VAT-vel is.
  • HarryProf
    #6
    Akit érdekel, az én bontatlan Sporemat 9000 Ft-ért eladom. (nyertem)
    cevys4 [kukac] gmail.com -ra írjon az, akit érdekel.
  • Loverman
    #5
    csak várj egy kicsit, lesznek ezek olcsóbbak is, akárcsak a dobozos játékokkal szokott lenni
  • Loverman
    #4
    egyszer írd már le helyesen... SecuROM-nak hívják, és meg tudják oldani úgy hogy semmilyen "törő progit" ne kelljen kiadni ><
  • ffxi
    #3
    Vagy steamen kéri az origi cd kulcsot, amit anno megvetted boltban. És SecuRom nélküli verziót tölthetnéd le ingyenesen.
  • Zaraki Kenpachi
    #2
    Akik anó megvették és ez a securerom feltepült azokkal mivan?
    szvsz min. egy securemrom unlcoker progit kell kiadniuk emiatt.
  • mcganyol
    #1
    tudom, h az ember telhetetlen, de ha még kicsit olcsóbb is lenne akkor a spore-t és a dead space-t is kifizetném, bár már mindkettővel sokat játszottam.
    de így legfeljebb csak az egyik cím lesz.
    mindenesetre üdvözlendő az újfajta (és régóta várt) hozzáállás, remélem nem bukik meg a kezdeményezés.