27
  • winnie
    #27
    "Magyarországon a moziban többen voltak kiváncsiak, erre a kritikán aluli s***ra"

    ja, ennyire nem tetszett? én is utálom, amikor ilyen csalódás ér a mozikban. idén szerencsére kevés volt.
  • winnie
    #26
    ja, nyilván az énekes tehetségkutatók a leggyökerebb műsorok.

    de érdekes, hogy míg nálunk eddig 3-ból 3-szor megbukott a megasztár, addig amerikában (tudod, ahol sokan nézték a sötét lovagot), a megasztárszerű műsor hetedik éve nyeri zsinórban a nézettségi versenyt.

    lehet, hogy mégsincs összefüggés, szó sincs magyar sajátosságról.

    (azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az lenne a gáz, ha itthon is egy sötét lovag lenne a legnézettebb. amerikában még érthető, hiszen ott van képregény kultúra, de nem véletlen, hogy amerikán kívül nem sok országban lett első a dark knight.)
  • Neurotoxin
    #25
    Azért szerintem az szánalmas, hogy 2008ban, Magyarországon a moziban többen voltak kiváncsiak, erre a kritikán aluli s***ra, mint a Sötét Lovagra. Pierce Brosnan meg szégyelje magát, hogy ilyen szerepeket elvállal...Nah nem baj,ha egy olyan országban ,ahol mi is élünk lehet olyan műsort csinálni, mint a megasztár és erre fogékony a nép, akkor az ilyen filmek is kelendőek lesznek. Közizlés, Magyarország 2008.
  • Aldo Moro
    #24
    Gyerünk, dolgozz!
  • Aldo Moro
    #23
    Munkához való jog, szólás-, sajtó-, vallásszabadság stb. Ez mind alapvető emberi jog. Ja, hogy itt valaki ezeket semmibe veszi?
  • Aldo Moro
    #22
    Pszichológust ajánlanék, ma már jó módszerek vannak az elfojtott vágyak kezelésére.
  • Aldo Moro
    #21
    Majd amikor nem megfelelő szavakat használok, akkor aláirom, addig csak elfojtott gyermeki vágyaid kiélése az egész.
  • Aldo Moro
    #20
    Te meg csak törölgess, kis csökevény. Bármikor leszoplak.
  • Aldo Moro
    #19
    Jogom van hozzászólni.
  • Aldo Moro
    #18
    Akkor is alapjogokat sért, ha kitörlitek, ha nem.
  • Aldo Moro
    #17
    Több se legyen az életben.
  • Aldo Moro
    #16
    Talán magába kellene nézni, végig a sekélyes kis életén. Ez okoz örömet?
  • Aldo Moro
    #15
    Bár, ha nincs jobb dolga, akkor meg is tudom érteni, miért pont ilyen munkakörben dolgozik.
  • Aldo Moro
    #14
    Hogy valaki Karácsonykor ráér arra, hogy levadássza a kommentjeimet - ez az aberráltság.
  • Aldo Moro
    #13
    Én zen buddhista vagyok, sürgősen kéretik moderálni, hiszen nem felel meg az itteni kényes ízlésnek.
  • Aldo Moro
    #12
    Hozzá sem lehet szólni.
  • Aldo Moro
    #11
    Ekkora egy gány lapot!
  • winnie
    #9
    tiszta szívás, hogy a nem a mozis, normális műfordítást vették át a dvd-hez, hanem ácsoltak valami szószerinti gagyit, ami sem szótagban, se semmiben nem stimmel a filmhez.
  • berserk87
    #8
    Elkezdtem nézni a Mamma mia című filmet és nagyon nevetséges volt a felirata. A zenés részeknél küze nem volt a szöveghez, de legalább rímelt:D
  • cateran
    #7
    Nemrég jött ki HD-n kispajtás....mikor irjanak róla? És éppenséggel az amazon.com-on is a 2 bestseller..DK vezet,Mamma Mia! mögötte:D
    Engem sokkal jobban zavarnak a "mi történik Németországban?" cikkek....
  • CaptainRumi
    #6
    valószinüleg nem is adtak ki belőle annyit mint a Sötét lovagból...
  • Aldo Moro
    #5
    A Mamma mia tényleg jó film.
  • CaptainRumi
    #3
    Boldog Karácsonyt !!
  • CaptainRumi
    #2
    A lerágott csontról csak annyit, hogy múlt héten bent voltam az egyik nagy műszaki cikk árúházban (nem mondon ki a nevét , mert ez nem a reklám helye) na szal bent voltam a Media Marktban xD amikor megjöttek a Sötét lovag DVD k (roskadtak a polcok) tegnap meg szintén bentjártam és már egy szál darab sem volt belőle...