32
Avagy PSP Emulator PC-re
  • terror246
    #32
    Sziasztok!

    Mindenkinek ajánlom jpcsp helyett a ppsspp-t.(sokkal gyorsabb mert c++ban írták) És okostelefonokon is lehet futtatni. http://www.ppsspp.org és még magyarul is tud.
  • janihunk
    #31
    Sziasztok ez a legújabb verzió: Jpcsp SVN r2439 De miért van az hogy csak natív felbontáson fut az emulátor? Ha felteszem fullHD be fekete képernyő. Erre megoldás?
  • Ironmask
    #30
    Na most nekem az a gondom,hogy próbáltam több JPCSP verzióval futtatni ,a God Of War Ghost Os Sparta-t,de nem jött össze mindig ki ír valami hibát,mikor a Load UMD-be kiválasztom.Valaki tud segíteni???
  • Ádám 95
    #29
    úgy indult az egész hogy letöltöttem a naruto ultimate ninja heroes 3 mat elöször azthittem pc re van erre kiderült hogy kell egy psp emulátor és akkor megtaláltam ezt de sajnos ilyen gondokkal
  • Ádám 95
    #28
    aki olvassa ezt az oldalt azt megkérem hogy segitsen ugyanis letöltöttem a jpcsp 1864-et ahogy youtub-on föntvan de az enyémböl egy csomó file nincs benne.mégha nemis tudom hogy számít e de ha elinditom valami ablakot kiad meghogy valamien 64 bites akármit telepitsek.nos ebböl az egészböl semmit nem értek valaki segittek thx.
  • Evin
    #27
    Remek. Thx a linket.
  • RYO21
    #26
    De azthiszem elkezdtek másra is építeni:

    C++
  • Evin
    #25
    Ott rontották el, hogy Java-ra építkeznek, ami köztudottan alapból gépigényesebb, mint pl a C++ vagy Deplhi.
  • RYO21
    #24
    Mostanában észrevettem, a fórumokon, hogy elkezdtek működni a normálisabb játékok is. Csak eléggé lassúak.
  • Blackeagle13
    #23
    bocs em ezt akartam
    hanem ezt
  • Blackeagle13
    #22
    persze
    ez hogy tetszik
  • RYO21
    #21
    És fut valami értelmes játék? Nemcsak ilyen minijátékok.
  • Blackeagle13
    #20
    a legutolsó hozzászólás óta elég sok miden történt a legtöbb játék már játszható rajta, mint a Final Fatasy Crysis Core Bleach Heat The Soul Series és a Soul Calibur Broken Destiny

    http://www.youtube.com/watch?v=FGPMRRplMVw

    itt a fórum cím http://www.emunewz.net/forum/forumdisplay.php?fid=51

    ja és az eredeti fórum már megszünt, és az új build már a 0.6


  • RYO21
    #19
    Kompatibilitás:

  • RYO21
    #18
    de ugy látszik h. csak az A és B betűs játékok listáját írták ki....
  • RYO21
    #17
    nézd meg mely játékok kompatibilisek vele
  • Ronnie17
    #16
    Hali. leszedtem a WRC játékot psp-re, és nem tudom az emulátorral elindítani sehogy sem...:S vki tudna segíteni h mit kezdjek vele??? 1 db iso fájl van.
  • BB7
    #15
    És nem mellesleg Portable! :D
  • tom235
    #14
    Valójában arra gondolhatott, hogy a ps1 egy 15 éves hardware és a psp kb. azon a szinten van. De ez nem igaz. A psp igazából a ps1 és a ps2 között képez átmenetet.
  • bertino
    #13
    az ürge mindig el van tévedve.
  • RYO21
    #12
    a PSP mióta 15 éves?
  • n3whous3
    #11
    mondjuk maga a technika tényleg nem valami újkeletű, csaj ugye most jutott odáig, hogy ilyen kis mütyürbe építették.
  • RYO21
    #10
    nem az i7-es gépen ment 15 20 Fpsel hanem a celeronos gépemen.
  • n3whous3
    #9
    15? lol
  • Lord Nomak
    #8
    Általában 2 év után már mindegy.. annyira ingadozik a hw piac, hogy tök8 =)
  • ldavid
    #7
    15? nem inkább 5?
  • schrank
    #6
    fantasztikus 200k-s gépekkel szenvedtek egy 15 éves hardverre írt játékokkal gratula
  • RYO21
    #5
    nekem eddig csak a puzzle booble sikerult elinditanom. kb 15 fpsel ment.
  • BB7
    #4
    "A legfrissebb verzió v0.1."

    Olyan is! De kipróbálom! :) Több gigányi PsP játék van gépem! :)
  • n3whous3
    #3
    Esetleg egy GTA : LCS-t megnéznék, hogy miként fut rajta :DDD
  • n3whous3
    #2
    júúúúúj, java-val van írva? Nem semmi...
  • RYO21
    #1
    Másnéven Java PSP emulator.Ez egy olyan program amellyel PSP-s játékokat lehet játszani számítógépen. A legfrissebb verzió v0.1.

    Az eredeti website:

    És egy kis ízelítő:


    Forrás jpcsp.org