19
  • Justil
    #19
    különben meg ja, boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Justil
    #18
    "cikk"
  • Justil
    #17
    baze, csak nekem bassza a csőröm, hogy ez a cikk egy undorító reklámdömping?
  • LPG
    #16
    Szóval ne bonyolódjunk bele, de képzeld el, van, akinek fontosabb dolga is akad. Az emberek java része egyik hónapról a másikra él, őket vettem a védelmembe a hozzászólásban. Én nyugisan megvettem amit akartam, szem előtt tartva azt hogy ne csak anyagi vonzata, hanem értéke is legyen a dolognak.

    Másrészt lelki, szellemi, családi síkra terelném az ünnepet - az anyagiasságot kizárva. A gyerekek, akik még talán hisznek a Jézuskás dologban - ők persze kapjanak ajándékot. De nem feltétlenül mobiltelefont, gyilkolós játékot.
  • LPG
    #15
    A VDSZSZ tagjainak is
  • LPG
    #14
    Értelmezd a hozzászólásom. Persze, okos ember előrelátó, nem állítottam az ellenkezőjét a hozzászólásomban.

    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • GG
    #13
    Eladóként a következőket mondanám (jelenleg is dolgozok):P : Vannak fasza kiállított darabok alig pár ezren fogdosták össze DE egy domesztoszos szivacs csodákra képes. :P
    Na poénon kívül: Az szerintem aki most megy vásárolni az vagy túl elfoglalt(mint én aki itt bassza a rezet) vagy lusta vagy rosszabb esetben szimplán hülye. 3 lehetőségből egyik se szerencsés, és persze a 3 szindromában leledző vásárlok a legfelháborodtabbak hogy miért nincs az a termék ami a slágger és miért nincs belőle még raktáron még. Én kedvesen el mondom, hogy nincsen és miért nincsen.
    BOLDOG KARÁCSONYT!
  • Molnibalage
    #12
    Én nem loholok, csak szimplán nem ért ide 3,5 hét alatt. Kedves...
  • Lazarus
    #11
  • offspring
    #10
    na persze majd elmegy júniusban ajándékot venni ;)
  • rumkola
    #9
    ne magyarázd már ki, hogy 360 napon keresztül nincs pár órád arra, hogy megvedd a szeretteid ajándékát....
  • Rexhawk
    #8
    az a baj, hogy én pl virágot vettem ajándéknak anyukámnak és, ha azt megveszem előre, akkor elrohad ott a sötétbe mire karácsony lesz. Meg két 1-2 napig sem könnyű karácsonyi ajándékokat rejtegetni, nemhogy 1 hónapig

    ja és:
    KELLEMES KARÁCSONYT KIVÁNOK A SZERKESZTŐSÉGNEK ÉS A KÖZÖSSÉGNEK (ha már itt tartunk, akkor az EGÉSZ VILÁGNAK )
  • xido
    #7
    Ez minden volt,csak nem bunkó vélemény....Bölcs ember szépen elkezdi összerázni a teendőit hónap eleje óta,1 ajándék se kér enni a szekrény mélyén,hogy az utolsó napon már csak fát kelljen venni meg kaját a főzéshez
  • Chocho
    #6
    Nekem is ez jutott eszembe.Wii Fit b*zmeg... Akinek a prémiumtól függ a karácsony, nem ilyen szarra költ.
  • LPG
    #5
    Tartsd meg magadnak a bunkó véleményedet, tudod vannak akik nem érnek rá, és sok egyéb indok mellett: hétvégén, és 23-án is dolgoztak. Mondjuk nem épp napi 8 órában, amiből 7-et speciell végigrejszoltak. Sőt, mondok jobbat, lehet hogy valakinek az éppen kézhez kapott évvégi prémiuma az, amitől függ hogy ezt-azt még meg tud-e venni a gyerekének?
    Persze ezek a felsoroltak, nem éppen ezeket a drága bóvli szarokat veszik meg
  • roliika
    #4
    "Ajándékok az utolsó pillanatban" Na ja meg ezek a cikkek az utolsó pillanatban.
  • rumkola
    #3
    szerintem meg nem normálisak azok az emberek akik 24.-én még ajándékokért loholnak
  • AzUs
    #2
    Hát szerintem meg attól függ milyen az a mobil
  • kukacS3K
    #1
    szerintem egy iPod még mindig drágább mint egy mobil...