59
  • 5c0rp330n
    #19
    pixar cuccok általában tényleg faszák amúgy. nem az a tipikus műanyag semmitmondó szar, mindegyik filmüknek van egy hangulata.
  • Kicsikiraly
    #18
    Jónak ígérkezik :D minden pixart szeretek, tanulságosak. Manapság minden filmnél úgy érzem, hogy ott van a sztori, a csillivilli, élvezzed, de ha mögénézel azért mindenütt ott a tanulság.

    off: vajon a Sony mennyit fizetett a Pixarnak? :D
  • tigeroo
    #17
    váh, kimás:D

    volt egy ilyen urban legend, hogy egy japán gyerek kiugrott a panelból miközben songoku felhőjét hívta (+ belenyult a konnektorba mert azthitte pikácsu stb)
  • VRSDM
    #16
    jó!
    pixartól minden jó!
    meg úgy ámblock 1 max kettő film kivételével az összes animfilm nagyon jó szerintem.
  • Super Saiyan
    #15
    Azért durva ehhez hasonlítani a DB-t :D
  • tigeroo
    #14
    kiváncsi leszek vajon hány kölök fog majd repülni ilyen összeszedett héliumlufi-csokrokkal :d

    dragon ball "repülő felhő" effekt:D
  • Benny04
    #13
  • mama 2
    #12
    Right-Left, én nyertem...-.-
  • Benny04
    #11
    down.
  • mama 2
    #10
    Hát igen, a Lion King az egy remekmű. A Kis Vuk azt meg sem néztem, mert nagyon rossz lett úgy hallottam:C.
  • ProGabe #9
    ne hasonlítgass már egy Pixart egy magyar "csinájjunk pínzt bammeg" stílusú fostengerhez

    meg a többi szarhoz sem. a Pixar messze, messze kiemelkedik a többi filmgyártó közül. amennyire félrenyúltak a rátátüével (igaz, az is jó, csak kicsit alább adtak) azt mind sokszázszorosan kijavították a Wall-E-val

    mondjuk ez várható volt, hiszen a patkányosat a Hihetetlen Család csoport csinálta, a robotosat pedig a Némós. ezt a Verdák team "hegeszti", így kell hozzáállni
  • ldavid
    #8
    please let me in videó meg találtam egy dzsungeles képet is
  • ldavid
    #7
    pedig a Pixar pont, hogy jó filmeket gyárt, attól függetlenül, hogy CGI
    műanyag szarnak én más filmeket neveznék
  • Lord Nomak
    #6
    Hasonló érzések vannak bennem is, én mondjuk a Madagaszkárt és a Jégkorszakot szeretem, de új Vuk meg Macskafogó 2.. szánalmas az egész. Animáció az kell úgy is van.. -.-"
  • Adam II
    #5
    Lehet tippelni mi lesz a magyar címe. Mert simán "Fel" az nem lesz elég elmés magyar fordítóinknak.
    "A repülő ház" nem ez túl egyszerű
    "Egy fiú és egy őregember" ez sem ez nem túl specifikus
    "Léglak" ez pont jó lenne mert idiótán hangzik
  • BB7
    #4
    Delol! Ez teccik! :)
    Pixar 4LIFE!
  • tigeroo
    #3
    sajnálom hogy a fiatalok mostmár ilyen műanyag szarokon fognak felnőni.

    nálam az aladdin + lionkingnél meghaltak a rajzfilmek, pixart már nem szeressük
  • kakaoskalacs
    #2
    aranyos..
  • ldavid
    #1
    Nyáron érkezik a Pixar legújabb filmje, ami egy öregember és egy kisfiú utazásáról szól.

    "Carl Frederickson idős özvegyember, aki, hogy háza lebontását megakadályozza, rengeteg héliumlufit kötöz a tetőre, a házzal együtt a magasba emelkedik, és elrepül Dél-Amerikába, ahol megboldogult feleségével terveztek letelepedni. A kaland még izgalmasabbá válik, amikor kiderül, hogy Frederickson úrnak potyautasa is van a ház felemelkedésekor a tornácon lebzselő kilencéves kisfiú, Russell személyében." - origo



    teaser (jobb minőségben itt)