451
Salvia másnéven Látnokzsálya hatásai, adás-vétel, élménybeszámoló, palánták stb.
  • Apus
    #10
    ahogy a vidiket nézem ez ilyen gyorsan hat? nemrossz :)
  • cenobite
    #9
    Sztem saját-ba kellene, mert innen lőve lesz. Bár a "zőccség" tápig meg a tudományosban van, úgyhogy passz inkább. Mindenesetre várom a beszámolókat. :D Tényleg... [URL=http://www.daath.hu/showSubstance.php?id=1]"hajnalka"[/URL] tápig sincs még... :)
  • kocsisgabor9999
    #8
    +fav csak sajnos illegális lesz.
  • xy21
    #6
    Ez engem is érdekel!
    Régóta akarok szerezni növényt de nem nagyon tudok.
    nekem is írhacc egy privit hogy honnan lehet venni^^
  • masoma
    #5
    4000ezerért tudsz szerezni privibe küldök a címet kitől vehetsz
  • masoma
    #4
    salviától a gyerek azt hiszi megeszi a kanapé am hallottam olyanról h ember időtutazott vagy teleportált itt van még1, pokolban érzi magát
  • danonymus91
    #3
    Hol lehet beszerezni élő állapotában?
  • 30Dani
    #2
    +fav
  • masoma
    #1
    A (Magyarországon LEGÁLISAN kapható) látnokzsálya (jósmenta, salvia – Salvia divinorum) Dél-Mexikóban honos, lágy levelű növény. Leveleit fogyasztják nyersen, de szívják vízipipából is. Fő hatóanyaga, a Salvinorin A igen erősen pszichoaktív vegyületet, aminek szerkezete a többi ismert pszichoaktív vegyületétől lényegesen különbözik. A leveleket extrahálva Salvinorin-A-t tartalmazó folyadékokat is előállítanak.
    Hatásai (mentális):
    A Salvia trip a dózistól függően az egészen enyhe, éppen-hogy-csak állapottól a teljes pszichedelikus élményig terjedhet. Ezt a kreatív, álomszerű élményt sarkalatos szemlélet-változás jellemzi, megváltozott érzékelés, valamint érzéki és esztétikai értéknövekedés. Nagyobb dózisoknál különböző hallucinációk is előfordulhatnak, mint például erőteljes időtorzulás, élénk képhatások, lényekkel való találkozások, más helyekre, bolygókra, időkbe való utazás, több évnyi létezés festékként a falon, vagy egy személy egész életének átélése. Ezek nagyon intenzív élmények, gyakran tűnhet úgy, hogy a salvia tripből ez a néhány perc is túl sok.
    A félelem, rettegés és pánik állapota is előfordul. A salvia élményeket gyakran elég nehéz feldolgozni. Egy józan vigyázó jelenléte igen erősen ajánlott! A legtöbb esetben mozdulatlan marad az illető, de előfordul, hogy teljesen disszociatív állapotban (totálisan képen kívül) feláll, és mászkálni kezd. A vigyázó segítségével csökkenthető a sérülések, és egyéb problémák előfordulásának veszélye.
    Hosszú távú hatások:
    Nem tudunk róla, hogy fizikai függőséget okozna, és nem valószínű a pszichés függőség kialakulása sem. De mint minden anyagnál, a salviánál is előfordulhat, hogy valaki gyakrabban használja, mint ahogy jól esne neki.
    Salvia/Látnokzsálya leveleinek kivonata: 5x, 10x, 20x, 30x....-os kivonatokban (pl.:Chills Headshopban). ha még nem csináltad elég 0.1 gr és kiüt rendesen! Fejlécet ha valaki elvállal megköszönöm.