60
Dante\'s Inferno
  • sparrow35
    #60
    Csak szerintem brutálisan nehéz a zealot fokozat is már? Én konkrétan az első bosst sem tudom megcsinálni...
  • Rage47
    #59
    most néztem meg a rajzfilmet, nagyon jó volt
  • mescal
    #58
    sziasztok, valaki tudna nekem segíteni, mert elakadtam, még az elején. egy nagy bossfight után egy kötélen kell lengedezni, és úgy továbbugrani. a 3 kötél után szét kell vágni fémpengéket, és azt követően hiába lengedezek és ugrok, mindig a semmibe zuhanok. a youtube-os videokon is beleuranak az üresbe, de ott végül elkapnak egy kötelet, nekem pedig semmi. a gamefaq-ot is olvastam, ott sincs használható infó. esetleg ha valaki elárná, hogy itt mi a trükk?
  • CroftManor
    #57
    ha vkit érdekel a Death edition, az tőlem megveheti kedvezményes áron :)
    a tartalma ez, ugyanez csak xbox 360ba.
  • Narxis
    #56
    Nem.
  • Robi546
    #55
    Hááát szerintem se olyan jó játék (amúgy nincsen nekem meg csak a videóban láttam) szerintem amúgy a Prince of Persia akármelyik része sokkal jobb mint a Dante´s Inferno!!!
  • Shep
    #54
    És mit kezdjek vele? Pörgessem az ujjamon a lemezt?
  • berlinboy6329
    #53
    Pc-re is jön a játék?(Ha már PC-s témában van megnyitva a topik)
  • CroftManor
    #52
    lucifernél hagytad abba? az pont a vége xD
    hát nekem nem tetszett annyira, sztem el fogom adni
  • Paddy
    #51
    nahhh túl vagyok a Dantén, lucifernél hagytam abba. eszméletlen jó játék, ilyen játékhangulattal nem is tudom mikor találkoztam utoljára. mindenkinek javaslom vegye meg.
  • CroftManor
    #50
    na tettem fel egy kis gameplayt ha vkit érdekel
  • TVelvet
    #49
    dante
  • CroftManor
    #48
    nagy dilemma előtt állok. Nem tudom melyiket vegyem. Dante vs Bayonetta. Valaki esetleg aki játszott mind kettővel?
  • Laky
    #47
    Véleményed szerint... De tapasztalataid szerint is?
    Csak azért mondom, mert ez valami hatalmas és magával ragadó játék lett.
  • Shep
    #46
    Az más :)
  • Prince23
    #45
    Pedig én nem kárörvendésnek szántam, csak viccesen figyelem felkeltésre
  • Shep
    #44
    Véleményem szerint semmi eget rengetőről nem maradunk le, sima hent ráadásul a gyengébb fajtából. És az ilyen kárörvendést ha megkérhetlek mellőzd, nincs itt szükség a plusz feszültség keltésre, van anélkül is épp elég vita a fórumon.
  • Prince23
    #43
    gameplay

    csak hogy miról maradtok le
  • Narxis
    #42
    Nem lesz PC-s verzió!
  • kirol
    #41
    Jaja ,elég tréül néz ki.
  • Shep
    #40
    Gamestaron is azt írják, hogy az egyik illetéket azt nyilatkozta, hogy soha nem volt szó PC verzióról. Mondjuk szerintem nem sokat veszítünk.
  • Slipy
    #39
    Itt a PC is szerepel mint platform:P:D
    http://jatekadatbazis.thesource.hu/index.php?md=games&gid=1561&PL=1#gdt
    A tüntetőkhöz meg no komment....-.-
  • The Protector
    #38
    az szopás.
  • grebber
    #37
    Sajnos úgy tűnik hogy nem :(
  • The Protector
    #36
    Jön a game pc-re?
  • adammmmmmm
    #35
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • grebber
    #34
    E3 09: Exclusive Lust & Heresy Trailer
  • grebber
    #33
    Worthplaying Preview
  • grebber
    #32
    4 új kép

    Itt már szó se esik a pc-ről :(
  • grebber
    #31
    Dante's Inferno - Csak konzolra?

    Az Isteni színjáték első felvonását feldolgozó Dante's Inferno a jelek szerint elkerüli az asztali rendszereket.

    Kezdetben a fél szakma égbőlkapott sületlenségnek tartotta a Variety által megszellőztetett Dante's Inferno projektet, ami filmet és játékot is takar egyszerre.

    A világirodalom meghatározó alakja, Dante Alighieri életműve és életútja által ihletett alkotás jogait az Electronic Arts biztosította magának, majd megegyezett a Universal filmstúdióval egy mozifilm leforgatásáról. Amikor hivatalosan is bejelentették a Dead Space alkotóinak Dante's Inferno néven futó új játékát, egy emberként hördült fel minden PC-s játékos, lévén a God of War játékmenetére emlékeztető alkotás - akkor még - támogatott platformjai között megtalálhattuk az asztali rendszereket is.

    Mára azonban a szinte minden jelnek nyoma veszett, ami arra utalna, hogy a néhány napja PSP marokkonzolra is bejelentett Dante's Inferno PC-re is érkezne. Elszontyolódásra ad okot az egyik legnagyobb német magazin írása is. A PC Games értesülései szerint az Electronic Arts pillanatnyilag nem tervezi személyi számítógépekre is kiadni a Dante's Inferno című akció-horrort. Amíg hivatalos forrásból ezt meg nem erősítik, vagy cáfolják (ez utóbbinak örülnénk inkább), addig marad a reménykedés és a várakozás, hiszen 2010 elején a dolgok jelen állása szerint PlayStation 3, PlayStation Portable és Xbox 360 platformokon garantáltan suhogtathatjuk a Halál kaszáját.

    info: Gamestar

    Hát van egy olyan érzésem ez nem jön pc-re akkor!
  • The Protector
    #30
    Hát elég gagyik a képek.ez még a god of war 1 el sem veszi fel a versenyt.
  • grebber
    #29
    Gamekapocs előzetes!
  • Tatyla
    #28
    fúj de gagyi
  • grebber
    #27
    Az első (valami förtelmesen ronda) képek Remélem ez valami mobiltelefonos verzióból van mert ez így lószar!
  • grebber
    #26
    Csak 2010-ben szenvedhetünk majd keresztül Dante poklán!

    Sok horror rajongó játékos szíve dobbant meg, mikor is az EA bejelentette, hogy az előzőleg a Dead Space-t összehegesztő csapatuk egy új játékba kezdett. Mint ismeretes, új alkotásuk középpontjában a Dante által, több mint 700 éve megírt pokol és annak különböző bugyra, "rétegei" állnak.

    Az eredetileg még a 2009-es folyamán megjelenő játék, a kiadó mai jelentése szerint azonban késik, és semmiképp sem számíthatunk arra, hogy 2010 előtt a boltok polcaira kerülne.


    Forrás: Shacknews
  • grebber
    #25
    Hát ha érdekelne a game ezt a kemény 24 kommentet elovashattad volna ,mert le van írva hogy TPS!
  • kirol
    #24
    De ez FPS, vagy TPS vagy mi lesz?
  • Tatyla
    #23
    nem baj ha a hangulat ilyen lesz nyerő nálam,kedvelem az ilyen beteg környezetet...
  • kirol
    #22
    Hát a Hardwired-es HD videó odabasz animáció, látvány szempontjából. Bár ennek "semmi" köze az ingame játékhoz.
  • grebber
    #21
    Új videó