47495
German Truck Simulator
  • LTomi
    #111
    Nem SCI Soft, hanem SCS Soft. :P
    Egyébként ezt nem csinálja a Valusoft (ha jól tom), hanem az SCS és a Rondomedia. :D
  • Attila889
    #110
    hát nem igazán keltett :D XD
  • v43 001
    #109
    gondoltam leirom hátha kelt egy kis életet a fórumban
  • Attila889
    #108
    ez mind szép és jó lenne...meg még lehetne sorolni de ezt írd meg kérvénybe az SCI softnak,vagy a Valusoftnak...vagy aki késziti :D
  • Attila889
    #107
    Q1 vagy Q2 :D
  • DIESEL DOG #106
    Idén valamikor. Pontos dátum egyelőre nincsen.
  • gabikamionos
    #105
    Mikor jelenik meg?????
  • v43 001
    #104
    remélem lesznek benne olyan kisvárosok amin csak áthaladni lehet mint az ETS polski mapban.meg jó lenne ha vasúti átjáró lenne és mennének a vonatok és akkor a sorompó lecsukodna
  • DIESEL DOG #103
    Üdv újra köztünk! Neked is BUÉK!!!!!!! :)
  • LTomi
    #102
    Újra vagyok, BUÉK mindenkinek! :D
  • v43 001
    #101
    BUÉK!!!!!!!!!!!!!!
  • DIESEL DOG #100
    Nem tudni. Nagy valószínüséggel képeket csak jövőre fogunk látni...
  • v43 001
    #99
    kb. mikor lesznek az első képek :S várom már???
  • DIESEL DOG #98
    Én semleges vagyok. Szeretem a kamionokat, evvel eggyüt szeretem az összes márkát. De viszont én is Scania mániás vagyok!!! :)
  • Solt
    #97
    Mert francia! :D

    Én Scania mániás vagyok... az a V8 hang utolérhetetlen!
  • Attila889
    #96
    miért?Én imádom :)
    Én a Mercit nem szeretem :S
    Már nagyon nagyon rég óta gyűlölöm a Mercit,még kamionban is
  • Solt
    #95
    Mondjuk a Renaultot nem nagyon próbáltam... nem szeressem... :)
  • Attila889
    #94
    mondjuk az is igaz,de a legjobban a Renaulton lehetett látni :)
  • Solt
    #93
    Szerintem minden fülke mozog... indulásnál biztos észreveszed! :)
  • Attila889
    #92
    de a játékban nem volt az...az ETS-ben :D
  • Solt
    #91
    Mindegyik fülke légrugós ma már... :)
  • Attila889
    #90
    igen de az is csak a Renaultnál van....én a többi kamionnál nem igazán érzékeltem ahoz hasonlót :)
    Mivel elméletileg csak a Renaultnak van olyan gázrugós nemtom micsodája a fülke alatt :)
  • Attila889
    #89
    müködö GPS a térkép helyett a belső nézetben :D
  • AudiQuattro
    #88
    Fedélzeti kompjúter.
  • SitatiS
    #87
    Aztán a grafikai motor,stabilitása! :)
  • Solt
    #86
    Jogos! :D
  • DIESEL DOG #85
    Van még egy! Az elmozduló bajusz kapcsolók :)
  • Solt
    #84
    Persze, amiket említettem csak ízelítő! :) Rengeteg negatívum van... pozitívum meg talán csak egy... ez pedig a billegő fülke... ennyi... :(
  • LTomi
    #83
    Hát igen, de azért máshova sem figyeltek oda. Pl. az úthálózat. Nem tom, hogy mit gondolak, amikor alapból kiadták úgy, hogy lesz benne néhány autópálya és kész. Alapból kis utakkal kellett volna (mint az angol patchben). De ha már csak autópályák vannak, akkor legalább azokra odafigyelhettek volna kissé jobban. Gondolok itt például az autópálya-kijáratokra. Elég érdekes megoldás, hogy mindenhol 2X3 sávos autópálya van, a kijáratoknál pedig nincs lassító/gyorsító sáv, hanem egyszerűen a szélső sáv elkanyarodik, majd visszajön. Ez már a Haulin'-ban meg a Convoy-ban is így volt, legutóbb a PttM-ben tudtak normális autópályákat csinálni, azokat kellett volna ide is rakni. Egyébként ezeken kívül is sok minden hiányzik, reméljük, hogy ezek benne lesznek ebben a játékban.
  • AudiQuattro
    #82
    Szintén,nembaj lényeg hogy avn pénz :)
  • Solt
    #81
    Én még ennyi esélyt adok nekik... ha javítanak is dolgokon, nem csak az angol részt teszik be, akkor nem írom le őket...

    Egyébként a másik ami kiakaszt, az az, hogy szarnak magasról a fejünkre... azon a honlapon október óta semmi változás nem történt... se egy kép, se egy hír, egy infó... elképesztően idegesít ez a brigád! :D
  • AudiQuattro
    #80
    Jah,ezt kell szeretni...

    Még az angol patchre kiváncsi leszek...Biztos nagyon jolesz..Ellenkező sávokban kell közlekedni(igy valos legalább ja),de balkormányossal..élvezet lesz..
  • Solt
    #79
    És ezek apró dolgok, amik semmi mást nem kívánnak csak odafigyelést... :((

    No mindegy... ez van...
  • AudiQuattro
    #78
    Ez igaz észrevettem énis,meg nagyon idegesitett hogy a jobb oldali tükör nagyon mesze van és kicsike..peddig nagy plazma tv re vagyok rákötve és még igyis alig látok vmit a jobboldali tükörben..Azért enyire nemszéles a fülke..
  • Solt
    #77
    Tökömbe, inkább linkelem! :D

    ETS

    IRL
  • Solt
    #76
  • Solt
    #75
    Az a gond, hogy nincs bennük elhivatottság! Aki életében egyszer vezetett ilyen nagy vasat, az fogja a hasát a röhögéstől az ETS láttán. Jelen játék keretein belül sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Nem lett volna se több pénz, se több idő... Lehet látni a játékon, hogy egy összedobott valami, ahol csak a bevétel a lényeg... az, hogy mit adnak ki a kezükből az mindegy.

    Benne van a játék mappájában a váltás hang, de a játék nem használja! Aztán nézd meg a tükröt. A lassan 10 éves Hard Truck 2 ben jobban meg van oldva a tükörnézet. Sőt, még a Haulinban is tűrhető volt... erre idevágják ezt a valamit, ami az arányokat tekintve egy vicc... ráadásul még ferde is... iszonyat illúzió romboló, és ezt azt hiszem semmiből nem tartott volna normálisan megcsinálni... csak bele kellett volna nézni egyszer egy kamion tükrébe...

    ETS:





    IRL:



    Nézd meg az arányokat... ETS-ben látsz egy pöttyöt a tükör közepén, ami a vontató kereke... ha pótkocsival vagy akkor is ugyanez a helyzet... olyan mintha 25 méterről látnám, hogy mi van mögöttem...

    Millió ilyen van még, ami semmi más, csak a tájékozatlanság, és a trehányság iskolapéldája. Nem arról van szó, hogy nem megoldható... mint ugye a gyorsulás, lassulás, motorfék stb, stb, stb... :((((
  • AudiQuattro
    #74
    Ez a baj...nincs benne üzlet,akkor majd pont ilyenekkel foglakoznak a nagyobb cégek..(pl:Electronic arts,ubi soft,valve..)

    Milenne,ha scs soft nemlenne?Vagy,ha holnap bejelentenék,hogy ezután a vadászos játékokra koncentrálnak inkább?...öszeomlana a világ.. :)
  • Solt
    #73
    Mondom, hogy én naiv vagyok! :D Szeretek hinni... aki ezzel vissza él nem engem csap be! :) Jelen esetben eggyel kevesebb vásárlójuk volt... szerintem nem vagyok egyedül aki így gondolja...
  • SitatiS
    #72
    Ez azért nem teljesen igaz..
    rFactor?Race?RBR?