47495
German Truck Simulator
  • Napközis
    #521
    Egyébként szeretném megkérdezni, hogy várható lesz, hogy ebben már lesz multiplayer, vagy erről még semmi információt nem lehet tudni?
  • 94mike
    #522
    Jól járnánk,ha te lennél a HG:-)
  • vajo
    #523
    Én inkább az ilyen marko952 féle fazonoktól tartanék első sorban.
  • yokel
    #524
    Szinte 100%-ra veheted, h nem lesz multiplayer mód. Ideje lenne beletörődni, h az SCS nem gondolkodik ilyesfajta terveken...
  • LTomi
    #525
    Ha valaki nagyarcoskodik, stb. akkor törlöm a hsz-ét, ha folytatja akkor a modiknak is szólok miatta, nem számíthat jóra. :D
    De nincsenek előítéleteim se Vajoval, se markoval, se veled, se senkivel, majd ha valaki nem a szabályok szerint fórumozik, akkor már nem fogok bízni benne, de amíg itt szabályos, addig semmi gond.
  • Napközis
    #526
    Pedíg ha valami, hát akkor az meghozná a sikert. Én elvagyok a single-vel, mert eléggé ritkán tudok gép elé ülni, ETS-ezni is csak akkor ETS-ezek, ha gondolkodni, agyalni akarok (Nállam ez így megy). Bár szó ami szó egy multiplayer-ben nem mindíg csak az agyatlan, ugyanaz monoton dolgokat végző AIM-okkal találkoznál, bár én ahogy a mai onlinejátékos társadalmat ismerem, nem lenne hiány rosszakaróból vagy "csak úgy poénból" szembe sávban kamionozgató agyhalottakból.
    Igazán sajnálatos, reménykedjünk, hogy ennek hiányát pótolják egy rendkívül szép, változatos és kidolgozott singleplayer-el.
  • gumikacsa
    #527
    Igen, ez valóban nem lenne rossz, már csak úgy sem, ha pl. egy haverral ugyan oda vállalnánk a fuvart, és közösbe mennénk. Valamelyik csevegő programmal imitálnánk a CB-zést, és gyia...
  • Nohab
    #528
    Ja, csak egy a bibi a multival. Jönne a sok barom és csinálná az idegesítő "poénjait". Pl.: Frontálisan ütközik, beáll a kapuba vagy a benzinkúthoz, lelök, leszorít, simán összetöri a rakományod hátulról, blokádot csinál a pályára. Több most nem jut az eszembe.

    Ui.: és még a mikrofonnal nyomatnának "zenét" extraszar minőségben.
  • Blum
    #529
    Olyan multi kéne,hogy te csinálsz magadnak szervert,ahol te admin vagy...aki hülyéskedik,egyből kiba**ni,aztán cső.
  • vajo
    #530
    A te szervered biztos üres lenne.
  • Blum
    #531
    Persze,mivel nem is csinálnék szervert! ;)
  • vajo
    #532
    De hogyan gondoltad ezt hogy "hülyéskednek" ?
    Mennek este 11 kor és rájuk jön a Halálos Iram és 200-al a pályákon?
    nem nagyon lehet ETS-be hülyéskedni. Max nem 90-el mennek hanem amennyit bírnak. ennyi. Meg talán előzgetnek össze vissza.
    De ez a Multizás gépileg lenne lehetetlen.

    Gumikacsa: Azért a Svarcid nem egy low poly-s model. szerintem.
    És mondjuk megyünk multiban, konvojban. Kb 6-an húzzák ezt a pótot.vagy még ennélis több poly számút. Kész lagghalmaz lenne a játék. Élvezhetetlen lenne. Még egy erőmű se bírná.
    (bocs a helyesírási hibákért.)
  • Blum
    #533
    Átmennek szembesávba és random belemennek valakibe,mennek 160-al végig,nem állnak meg lámpánál,benzinkútnál-lerakónál beállnak keresztbe...soroljam még? :D

  • 94mike
    #534
    Diregt neki mennének a másiknak,billentyűvel jáccana fele..nem birja ugy bevenni a kanyart,a másik meg járja....
    Jó lenne a multi,de értelmetlen..a sok idióta mijadt,aki nem bír normálisan jáccani.
    #529= én olyanz csinállnék,mindenki készitsen magának szervert..és mondjuk 4 haver tollja egy szerveren..csak ők 4-en jó lenne!! de hogy mindenki eggyen:/ a sok idióta áhhh...
  • kifli
    #535
    nemtudom miért fostik multitól, elég sok játékba szétbaszhatnák az idióták, de mégse teszik...

    lövöldözősbe pl direkt csapattárs elé beállnak, vagy lelövik, vagy flashbangeb elvakítják, autósba direkt kilöki, beáll az ideális ívre, vagy pl tdu-ba meg tudták oldani, kb elég jól, és nincs sok probléma az ilyen barmokkal...
  • Blum
    #536
    Az igaz,úgy kéne mint TDU-ban,hogy lenne egy nagy szerver,de külön layer-ek...ugyanúgy meglenne csinálva,akkor fasza lenne.
  • 94mike
    #537
    Pls...valaki infó,most akkor mikór jelenik meg a játék?
  • Blum
    #538
    18-án...eddig úgy volt,nem?
  • Szobi30
    #539
    úgy volt, de azóta már bejelentették a késést január 13-ra asszem...csak a banner nem lett még kicserélve...
  • LTomi
    #540
    Ezért lennének adminok a szerveren, akik figyelik a többieket és ha valaki baromkodik akkor szépen kirúgják a szerverről. Más játékokban is így van megoldva.
  • 94mike
    #541
    Úgy kellene
    #85465 Jó pár hónapot késnek:/
  • Blum
    #542
    Remek....
  • gumikacsa
    #543
    Nem késnek, üzleti megfontolásból tolták el a megjelenést.
  • vajo
    #544
    TDU-ban nem...multizásra TDU a legjobb példa...
    de már írtam!!! LAGG lenne az egész játék!
  • LTomi
    #545
    Pl. San Andreas Multiplayerben is sokan modolt, highpoly-s modellekkel játszanak, mégse olyan szörnyű a lag, itt sem lenne eget verő probléma, maximum ha valakinek nagyon öreg a gépe.
  • 94mike
    #546
    Értem,bocsi a láma kérdésért...
    de TGA lessz benne? esettleg tandem,és pótos szerelvények((7,5t?))?
    nem csak nyerges létezik a világon...
  • vajo
    #547
    SCS-nél csak nyerges van.

    De ha ennyire érdekel, és tippekkel szolgálnál nekik, akkor itt ez az e-mail cím. Pavel általában válaszol.

    Pavel Sebor - [email protected] - Chief Executive Officer - biz, relations, licensing
  • 94mike
    #548
    Angolul irjak nekik?
  • LTomi
    #549
    Igen. Vagy ha tudsz csehül akkor írhatsz nekik az anyanyelvükön. :D
  • vajo
    #550
    Igen.
  • 94mike
    #551
    Van szótáram..
  • AudiQuattro
    #552
    Ez fasz.Sztem semmi nem igaz,mer kecikezdetelegesen áll a gém,se ora mutatók,se AI-k semmi.

    Data de lançamento do Transportando o Brasil é anunciada, 30/03/2010..

    Am uj képek a saját webjén.. eléggázosak.
    Enyíííh
  • AudiQuattro
    #553
    Jah ez nem ets de joideis.
  • AudiQuattro
    #554
    :É GTS..
  • Carlos
    #555
    úgynézem meglesz az első banosunk...
  • R420
    #556
    Jah.
  • Csikesz6
    #557
    Nem tudjátok mikor adják ki?
  • Napközis
    #558
    Helló!
    Eredetileg november 18.-a volt, de aztán csúsztattak január 13-ra. Okát ennek ne kérdezd!
  • megas
    #559
    Olvass vissza, oszt megleled a választ.
  • Napközis
    #560
    "Oszt" miért kell bunkózni?