13
  • chuky123
    #13
    "használati feltételek között van egy olyan rész, amelynek értelmében a felhasználó később köteles törölni a merevlemezéről a feltöltött dalokat."
    Ez a legszánalmasabb bullshit.
    Ha ez amcsiba életképes lesz akkor becsomagolt sz*rt is el lehet adni.
  • chuky123
    #12
    Ez már vicc kategeria. De sajnos hülye amcsik ezt komolyan gondolják.
    Hát ez tényleg szánalmas probálkozás.
  • Griphons
    #11
    Ha egyszer letöltöttem, akkor már használt? vagy ha 1szer meghallgattam? vagy ki tudja hányan hallgatták előttem ugyanazt az mp3-at? ajjaj, fertőzésveszélye is van, ha ugyanazt meghallgatom, amit kitudjahányan előttem?
    "Két végtelen dolog létezik, az univerzum, és az emberi ostobaság. Az előbbiben nem vagyok biztos..."
  • offspring
    #10
    Hihetetlen, mire képesek az emberek, hogy minél több pénzt lenyúlhassanak...
  • ssdb
    #9
    omg.. S ki fogja mégis ellenőrizni, h nem lapul e még az a bizonyos fájl egyik példánya az ipodom merevlemzén? :D Amugy tiszta haszon. Elacc mindent. 4000 számnál még 0.25-el számolva is 1000 dollár és mindent sutyiba megtartod :D és szereztél 1000 dolcsit :P lol csak legyen vevő ;)
  • pyrohun #8
    "használt mp3", ez kb. olyan lehet, mint a légnemű szikla... vagy a rózsaszín elefánt.

    a másik dolog meg: ki a franc fog fizetni egy veszteséges tömörítésű szar mp3-ért, amikor ingyen letölthetsz p2p alapon bármint...
  • paleeca
    #7
    Erre nagyon kíváncsi leszek. Lehet, nem is hallunk róla többet.
  • HöfEE
    #6
    Recseg a szalag :D
  • Dark Angel 666
    #5
    Mit jelent az hogy használt mp3as szám ? Azt hogy már széthallgatták?
  • teddybear
    #4
    Tulajdonképp ezt fájlcserének hívják, csak itt némi apróért adják tovább az mp3-as fájlt, nem pedig elcserélik másikra. Mellesleg az ötletgazda sápot húz belőle. Ami pedig a "vízjelet" illeti, ha rárakták, akkor le is lehet szedni.
  • bigjoe
    #3
    MP3-ért én sem szívesen fizetnék, de mondjuk FLAC fájlokért szívesebben..
  • magus
    #2
    elég abszurd ötlet, még mindig rosszul állnak a dologhoz, és nem tudnak rávenni, hogy ne letöltsem a drm mentes mp3-at
  • vajon kiki
    #1