17
102 Kiskutya Kölyök-Mentőkutyák
  • n3whous3
    #17
    gyááááááááááááááááááááááá
  • Attila889
    #16
    nem,úgy értem csak 1 db volt már a boltba,azt is én vittem el,aztán leis vették az oldalról :)
  • Hydroceph
    #15
    1db példány? nem a tescoban osztogattak a hostess lanyok?:o
  • Jeppe
    #14
    Ezen behaltam XDDDD
  • Attila889
    #13
    engem pusztán az érdekel hogy játék legyen,az összes többit leszarom :D
    Meg jó elgyen az irányitása...ennyi a lényeg nálam :)
  • Laky
    #12
    Egy borítóról/leírásról még nem fogod megállapítani, hogy az adott játék milyen nyelvi fájlokat tartalmaz. A játék pontozása egyáltalán nem mérvadó, ha te ez alapján válogatot meg azt, amivel játszol, akkor tizes skálán, 10 alatt ne is nyúlj hozzá semmihez.
    Btw, nem az a 6 éves, aki nosztalgiázik, hanem akinek lelki sérülést okoznak az ezzel foglalkozó topikok.
  • mama 2
    #11
    De legalább nem volt drága. Asszem max 1000 forint. Amúgy ennél tényleg többet ér a tarzan:D. Nekem is meg van, és nagyon jó!
  • Doomista
    #10
    végülis egy 6 éves még eljátszana vele :D
  • 5c0rp330n
    #9
    "Csak eggyet sajnálok: A boriton angol nyelv van írva,de a játékba nincs választható angol nyelv,csak német,francia,olasz,dán"
    "a játék 2000-ben készült"
    magyarul pénzt adtál egy olyan játékért, ami nemcsak hogy ~8 éves és ilyen grafika már telefonon is hányinger lenne, de egyben a nyelve miatt még használhatatlan is. jó kis vásárt csináltál.
    a játék pontozásai alapján pedig soha nem volt jó ez a játék.
  • Dragooon #8
    erre asszem emlékszem még
  • xido
    #7
    vetted volna meg helyette a Toystory 2-t,Tarzant vagy az Aladdin:Nasira's revenge-t,azok még jók is voltak játékmenetben is
  • klart
    #6
    "én kifejezetten gyűlölöm a nagy grafikai részletességeket"
    hát azért ez elég hülyén hangzik
  • Attila889
    #5
    az anno beli időkben ez nagyon jó volt....am. ha a mai nap is ilyen lenne a grafikai szint örülnél nkei.....én kifejezetten gyűlölöm a nagy grafikai részletességeket,am. meg a játék 2000-ben készült
  • somdav95
    #4
    Jó ez, ilyen játékok is kellenek :)
  • Doomista
    #3
    ennél még a doom1 is jobb :DDDD
  • Attila889
    #2
    Aki még tud 101 kiskutyás,vagy 102-es játékot....az szóljon,megvan a Print Studioja is,igaz azt nem adták hozzá,az ingyenes szoftver a neten :)
  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Én megvettem eredetiben mert nekem örök favorit a 101 kiskutya meg a 102 kiskutya rajzfilmbe,gondoltam megveszem eredetiben,mert a CD galaxisnál volt 1 db példány.Csak eggyet sajnálok: A boriton angol nyelv van írva,de a játékba nincs választható angol nyelv,csak német,francia,olasz,dán
    Pár Picture: