31
  • Tripax
    #31
    AgentKis: az hogy 100W valami nem jelenti azt hogy az mindig ugyan akkora értékű. Lásd. 100W erősítő többet eszik egy 100W n generátornál.
  • VoneOut
    #30
    Most második...
  • paleeca
    #29
    "Az első hely visszaszerzése érdekében" ? Mikor lett a második? Nekem mindig is az első volt!
  • VoneOut
    #28
    Tényleg lehet benne valami, hogy a gazdasági válság miatt így akarnak megszabadulni a készleteiktől...two in one. :)
  • EroSennin
    #27
    Az nvidia mostanaban majdnem a Gef5700fx korszakanak szintjere sullyedt le. Remelhetoleg nmegint varazsolnak egyet mint amikor kihoztak a Gef6800 sorozatot es mindenki elfelejtette mekkora hulladek volt az 5xxx sorozatuk.
  • VoneOut
    #26
    Ennek a kártyának semmi értelme...a teljesítményének meg pláne. 3DMark Vantage-al játszóknak maximum...
  • joe5335
    #25
    ja ez tista olyan,mikor ezt kérdezik:'kérsz egy kis kávét a cukrodba? :) Lassan egy külön gép kell ami a videokártya..
  • AgentKis
    #24
    Villanyfűtés!!!

    Basszus és a 100W-os égőkkel g@ciznek az uniós f@szkalapok...

    Erre hozzanak törvényt! Pl.: 40W TDP felett tegyenek rá környezetvédelmi díjat, mondjuk 2-3 sávban és fix összeget. Ugyanezt a prociknál is bevezetném...
  • Lame
    #23
    Jah, meg full HD gameinghez sincs szukseg ilyen teljesitmenyre jelenleg.
  • tntmax
    #22
    PÁF
  • Sanyix
    #21
    nálam sa+aa+aa van, jó tapasztalatok miatt...
    (sohatöbbé asus+akármikor amd+akármikor ati)
  • Troppauer
    #20
    2db 4870X2 CF modban. Az mindent visz, de minek is ?
  • CybeRick
    #19
    Hja én összeragasztanék egy HD4870-et egy ilyen GTX 295-el akkor nekem lenne a legüberbrutálabb kártyám? De hol van ebben az előrelépés? (csak képletesen értem persze)...
  • HENCIG
    #18
    Mindig is mondtam..
    A+A+A
    Asus,Amd,Ati :)
  • MuldR
    #17
    Desktop piacon!
  • flashpointer
    #16
    a konkurencia meg összetesz 3at, és vissz ais vették a vezetést
  • bertino
    #15
  • JoinR
    #14
    szá-na-lom - így tagoljuk :)

    egyébként gondolom legyártották a sok szemetet és nem tudták eladni, így legalább egyszerre 2-től szabadulnak meg. akinek telik 260-asra úgyis inkább egy 280-ast vesz..legalábbis én úgy tennék.
  • cateran
    #13
    A hírt elnézve tényleg az nvidia a legnagyobb gyártó....legnagyobb fogyasztás,legnagyobb hűtésigény,legnagyobb ár...
  • ffxi
    #12
    Akkor nem X2 lesz a divat januártól?
  • samuzsolt
    #11
    mi ez a felháborodás? kicsit zöld vagy nem? :D:D és amúgy se "csak 40% a részesedése"!! ilyen hülyeséget honnan vettél? az amd lenne a legboldogabb hidd el, mivel a grafikus kártyák piacán az intel vezet kb 50-55%-al, és a többin osztoznak az AMD és NVIDIA + VIA + MATROX! ebből az amd kb 20-21% az nvidia 22%
  • MuldR
    #10
    Milyen ATI uralom? Meg mindig az nVidia a nagyobb gyarto. Az Atinak csak 40%os a reszesedese.
  • Ravkin
    #9
  • waterman
    #8
    ehhez már csak a vízhűtés jöhet szóba..
    és igen, ez szánalmas.
  • AranyKéz
    #7
    " amely azonban relatív, hiszen az érdekes felépítés révén a kártya fogyasztását 290 wattnál húzzák meg "

    Höhh.
  • [HUN]FaTaL
    #6
    Fejezzék már be a szarjaikat, ez már szánalmas...
  • Gaboca76
    #5
    Hát elégé erölködés szagavan szerintemse ez az ut a radeonok elen...
  • 12346
    #4
    há pff
  • Harry Seldon
    #3
    Én inkább Nvidia-párti vagyok, de erre én is azt mondom, hogy szá-nal-om...
  • HöfEE
    #2
    Hát, hogy ezzel nem veszi vissza az Atitól a vezetést az nvidia, az fix.
    Ha árat csökkentenének akkor igen, de ezzel.. Marhadrága, marhasokat fogyaszt marhaerős. 3-ból mindösszesen a legutóbbi tényező amiben felülkerekedik az Atikon, és ez kevés. Mindenesetre a lényeg az, hogy VERSENY VAN! Csak ne húzódjon sokáig az Ati uralom mert akkor már mindjárt nem lesz olyan jó a vga helyzet.
  • Nonix
    #1
    Ez aztán a fejlesztés!!:D .............NEM!